Сховайте секретні повідомлення у фотографіях на Facebook
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 

JPEG-стеганография

Нове розширення Secretbook для Chrome, створене в рамках дослідницького проекту в Оксфордському університеті, дозволяє користувачам передавати повністю секретні повідомлення на Facebook.
Ці повідомлення заховані у фотографії, таким чином (без особливих зусиль), вони не можуть бути виявлені Facebook, урядом або допитливими друзями.
Завантажте розширення Secretbook, а потім натисніть Ctrl+Alt+a на Facebook, щоб активувати функціональні можливості нового секрету. Будь-який користувач, що має правильний пароль і встановлене розширенням, може розшифрувати таємне послання, натиснувши Ctrl+Alt+a, під час перегляду фото в питанні.
200% збільшення фото до і після вбудовування секретного повідомлення. Зміни настільки незначні, що без доступу до первинного фото візуально було б неможливо виявити повідомлення.
Розширення використовує техніку, відому як JPEG-стеганографія, щоб приховати секретні повідомлення в фотографії, зробивши візуально непомітні зміни достатні для кодування секретної інформації. Ця техніка багато разів демонстровалась у минулому, хоча це перше доступне громадськості програмне забезпеченням, яке дозволяє використати стиснення формату JPEG (наприклад, при завантаженні на Facebook) без пошкодження таємного змісту.
Інструменти стеганографія традиційно складні (і часто на основі командного рядка), тому основною метою даного проекту було зробити стеганографію легкою і доступною, щоб більше людей змогли скористатися наданою приватністю життя.
Інструменти для виявлення стеганографії існують протягом довгого часу, і це розширення також піддається їм - перевагою в даному випадку є те, що щодня на Facebook завантажуються понад 300 мільйонів нових фотографій, тому сканування їх усіх (на додаток до існуючої на Facebook бази даних з 250 млрд. фотографій) було б вельми інтенсивним обчисленням. Уряди також не мають доступу до приватно розшарених альбомів на Facebook, так що ризик виявлення стеганографії в такому саду як Facebook, обнесеному стіною, значно нижчий, ніж для зображень, якими діляться на таких громадських сайтах, як eBay у випадку з Аль-Каїдою в минулому. Раніше стиснення у форматі JPEG завжди робило попередній інструмент стеганографії непридатним – тому це розширення є справжнім новаторством.
Повна інформація про реалізацію наведена в документі проекту.
(Джерело EN: owencampbellmoore.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting