Як переглядати в Інтернеті заблокований вміст
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 

Hola - доступ до контента

Незалежно від того, де Ви знаходитесь, Вас буде дратувати наявність заблокованого для Вашого регіону контенту.
Якщо Ви захочете, приміром, подивитися серіали «Чудові роки» або «Доктор Хто», то нижче ми розповімо про найкращі і найпростіші способи отримати цей контент.
Якщо раніше Вам би довелося б мудрувати, щоб отримати доступ до заблокованого за регіональною ознакою контенту, то зараз це так просто, як скористатися розширенням браузера або веб-сервісом.
Найпростіший метод: антиблокатор Hola
Hola - це розширення для Chrome і FireFox, яке дозволяє переглядати більшу частину блокованого контенту незалежно від Вашого місця розташування.
Ви можете отримати доступ до Hulu, Netflix, Pandora, CBS, Fox, BBC та інших можливостей, просто використовуючи дане розширення. У Hola є Windows-клієнт, який дозволяє використовувати без обмежень такі сервіси як AETV, Google Play, Syfy, YouTube, USA Network та інші.
Hola дозволяє доступ до деяких заблокованим сервісів, але не до всіх. Тому ми розглянемо кілька альтернативних методів отримання доступу до заблокованого за регіональною ознакою контенту.
Альтернативні методи
Unblock.us
За допомогою Unblock.us можна було дивитися Олімпійські ігри, що транслюються на BBC. Досі це один з найпростіших способів подивитися заблокований в тому чи іншому регіоні контент, контент, який блокується провайдером, і взагалі уникнути інтернет-цензури, з якою Ви стикаєтеся. Безкоштовне використання протягом тижня (тріал), а далі - абонентська плата за використання в $4.99 на місяць. Якщо шукаєте безкоштовну альтернативу, скористайтеся Tunlr. Обидва сервіси підтримують Apple TV, Playstation 3 та інші телевізійні приставки.
Використовуйте VPN
Ще один варіант полягає в створенні VPN для перенаправлення трафіку через сервери в інших країнах. З поставленим завданням впорається будь-який VPN, в тому числі безкоштовні сервіси VPN.
TunnelBear
Якщо Ви хочете простий у використанні додаток, то TunnelBear творить дива. Скачайте програму, виберіть потрібну Вам дислокацію і Вам відкриється заблокований раніше контент. Програма проста у використанні і Ви можете легко переключитися до звичайного використання Інтернету. Безкоштовна версія обмежується 500 MB на місяць (менше години серфінгу), за $4.99 в місяць Ви отримаєте безлімітний доступ. А ось і стаття про TunnelBear для Android.
Налаштування проксі-сервера
Якщо для налаштування проксі-сервера Ви віддаєте перевагу використовувати розширення браузера, то це досить просто зробити. Швидкість не буде високою, але розширення легко вмикати і вимикати в міру необхідності. Також можете спробувати браузер Tor.
Media Hint
Як і Hola, Media Hint є розширенням для Chrome і FireFox, яке автоматично розблокує контент, забезпечуючи доступ до Hulu, Netflix, Pandora і Rdio. На жаль, додаток більше не доступний в Chrome Store, так що Вам доведеться встановлювати його вручну.
(Джерело RU: lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting