Як знайти паролі до сайтів, збережені в Chrome і Firefox
Рейтинг статті: / 8
НайгіршеНайкраще 
Побачити збережений в браузері парольХоча ми всі знаємо, що це погана ідея, але багато людей все ще використовують функцію збереження пароля в браузері для всіх своїх облікових записів.
Поруч зі зручністю, цей ярлик також дозволяє дуже легко знайти Ваші паролі, якщо хтось має доступ до комп'ютера, на якому вони зберігаються.
Нижче показано, як переглянути збережені паролі в Firefox і Chrome (і убезпечити свій).
Firefox
Користувачі, які працюють під управлінням Windows, спочатку повинні відкрити головне меню (Firefox) в лівому верхньому кутку та вибрати пункт Options (Параметри). Якщо Ви знаходитесь на Mac, натисніть Firefox, а потім Preferences (Настройки).
Натисніть на вкладку Security (Безпека), а потім знайдіть кнопку Saved Passwords (Збережені паролі).
З'явиться список всіх сайтів, паролі для яких зберігаються в Firefox. Натисніть кнопку Show Passwords (Показати паролі) для їх перегляду.
Якщо у Вас вже задіяний Master Password (Майстер-пароль), то Вам треба буде його ввести, перш ніж зможете побачити збережені паролі.
Е ні, він запитає Вас, чи Ви впевнені, що хочете їх показати. Натисніть Yes (Так).
От як легко переглядати збережені паролі сайтів в Firefox.
Якщо Ви плануєте зберігати паролі на своєму власному браузерц (або вже зберігаєте), то завжди повинні використовувати майстер-пароль, щоб захистити їх. В іншому випадку, будь-хто, за допомогою Firefox, знаючи, як знайти показані вищенаналаштування, може отримати до них доступ.
Chrome
Цей процес значною мірою такий самий і для користувачів Chrome. У правому верхньому куті натисніть на значок гайкового ключа, а потім виберіть Settings (Установки). Далі, натисніть на Show Advanced Settings (Показати розширені налаштування), потім Passwords and Forms (Паролі і форми).
Натисніть на Manage Saved Passwords (Управління збереженими паролями), щоб відкрити настройки, а потім дотримуйтесь наведених вище інструкцій.
От і все, що потрібно зробити. Як бачите, це досить легко, так що майже кожен може це зробити. Якщо Ви трохи більше обізнані з програмуванням, то можете навіть використати цей Java Script хак, щоб знайти збережені в браузері паролі.
Отже, ще раз, якщо Ви змушені використовувати браузер для зберігання паролів, додайте кілька шарів безпеки, можливо шляхом створення майстер-пароля і вибравши кращий пароль. Також може варто спробувати такі сервіси, як 1Password, LastPass, або KeePass
А Ви зберігаєте свої паролі в браузері? Якщо це так, то що Ви робите, щоб тримати їх у безпеці?
(Джерело EN: null-byte.wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting