ПРОЕКТИ:

Безкоштовні точки доступу Wi-Fi в Україні

- Пошук людей через Інтернет

Тестуємо Wi-Fi доступ до Інтернету: моніторинг, безпека…__SEO - пошукова оптимізація – ключ до успіху

Безкоштовні телефонні дзвінки через Інтернет__Соціальні мережі, як спосіб знайти однодумців

Безпека при роботі в Інтернеті__Про Київ в Інтернеті

Arduino _

Raspberry Pi  Unix, Linux. Ubuntu, Fedora...- це не так вже й страшно

Знайти драйвер в Інтернеті  Пошук технічної документації

Сценарії для Інтернету   Пошук патентів в Інтернеті

Невидимий Інтернет    Пірингові мережі: видимі і невидимі

Посилання:

Сайт про все: isearch.in.ua

Персональний сайт Пальшина Єгора

Сайт мого учня

Ділова розвідка в Інтернеті

Додаткові заходи безпеки в Мережі
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 

Крім різних плагінів для браузерів можна використовувати і додаткові утиліти, які поставлять надійний заслін на шляху шкідливих програм.
Використання «пісочниць»
Інтернет повний різного роду ресурсів сумнівного змісту. Якщо Вам все ж таки доводиться їх відвідувати, рекомендуємо виділити для таких відвідин окремий браузер, який не є основним у Вашій системі. Крім того, в Internet Explorer буде не зайвим включити режим приватного перегляду. У цьому випадку веб-оглядач не буде зберігати тимчасові файли, історію і cookies.
Щоб убезпечити Вашу систему від проникнення шкідливих скриптів, які можуть бути присутніми і на популярних ресурсах в результаті їх злому зловмисниками, можна використовувати віртуальні машини, спеціальні програми, так звані «пісочниці» (наприклад, Sandboxie), або вбудований в Kaspersky Internet Security інструмент «Безпечний браузер».
Програма Sandboxie дозволяє запускати додатки і браузер в ізольованому середовищі, що вбереже Вашу систему від зараження
Таку можливість надає і спеціально розроблений компанією Panda захищений веб-оглядач Panda Safe Browser. Він побудований на базі Mozilla Firefox і практично не має плагінів, що містять уразливості, запускається всередині операційної системи Linux і являє собою автономну віртуальну машину.
Відключення автозапуску дисків
Деякі віруси використовують для поширення файл Autorun.inf. Вони змінюють його таким чином, що при приєднанні пристрою до іншого комп'ютера з накопичувача автоматично запускається шкідливий код. Щоб цього не сталося, необхідно відключити функцію автозапуску в налаштуваннях Windows. Також корисно захистити флешки і переносні HDD за допомогою таких програм, як Panda USB Vaccine і USBDrive Protector.
Відключити автозапуск з зовнішніх носіїв в Windows можна вручну. Клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» і виберіть «Керування». У вікні, клацніть по пункту «Служби і додатки | Служби». Знайдіть у списку пункт «Визначення устаткування оболонки». Зайдіть в «Властивості» і виберіть тип запуску «відключено». Натисніть «Стоп» і «Застосувати».
(Джерело RU: chip.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting