Як отримати ескізне фото автора в результатах пошуку Google
Рейтинг статті: / 6
НайгіршеНайкраще 
Субота, 26 січня 2013, 10:18

Как отобразить фото автора в результатах поиска Google

Питання: Останнім часом, коли я шукаю в Google, багато хто з моїх конкурентів має приємні для очей фотографії поряд зі списком їх сайтів. Як я можу отримати свою фотографію, щоб показувати її поруч з моїм сайтом?
Відповідь: Те, що ви бачите в Google, називається rich snippet (збагачений сніпет, розширений сніпет), який присутній завдяки відображенню авторства для всього веб-сайту або для окремих сторінок на сайті. Спочатку використовувався, в основному, на сайтах новин для ідентифікації журналістів, які написали статті. В даний час це поліпшення пошуку ми бачимо для кожного: від стоматологів до собаководів. Нам подобається авторства (authorship) тому, що це додає особистості і довіри до сайту і підходить для широкого спектру підприємств і організацій - тих, на яких зручно додавати людське обличчя на сайт.
Чому бажано налаштувати авторство?
Отображение авторства в результатах поиска
Відображення авторства не вважається фактором в ранжируванні Google, але є й інші вагомі причини, щоб використати його. Ось деякі переваги відображення авторства:
  • Зробити себе в пошуку більш помітним і потенційно збільшити кількість кліків на оголошення
  • Створити видимий сигнал довіри для Вашого змісту в пошуку
  • Отримати більше послідовників в Google+
  • Допомогти читачам дізнатися більше про Ваш зміст, натиснувши на посилання "більше про" (more by)
Як налаштувати відображення авторства в Google
Крок 1 - дуже важливий: Переконайтеся, що у вас є профіль Google+, бо це потрібно для відображення авторства.
Крок 2: Після того, як Ви створили свій профіль на Google+, є два шляхи, щоб створити відображення авторства:
Авторство. Спосіб 1:
Якщо Ваш обліковий запис електронної пошти ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) такий самий, як і назва домену сайту (my-domain.com/this-is-a-page/), то виконайте два кроки, які наведені нижче:
(а) Переконайтеся, що всі статті, які Ви розміщуєте на своєму сайті мають чітко визначений підпис про Вас, як автора (наприклад, "By John Doe"), і використовує те ж ім'я, яке у Вас в обліковому записі Google+.
(б) Відвідайте сторінку авторства Google і представте свою адресу електронної пошти (перш, ніж робити це, переконайтеся, що Ви увійшли в свій аккаунт Google).
Як тільки адреса Вашої електронної пошти буде представлена на сторінці авторства, Google почне сканувати сторінки Вашого домену для знаходження рядків, що містять Ваше ім'я. Коли він знайде рядки, які містять Ваше ім'я, то Google почне відображати інформацію про авторство для цих сторінок.
Авторство. Спосіб 2:
Якщо у Вас немає адреси електронної пошти на тому ж домені, що і зміст, то виконайте такі дії:
(а) Додайте наступне посилання, що вказує на Ваш профіль Google+ у будь-якому місці на сторінці:
<a href=”https://plus.google.com/[your-account-number]?rel=author”>Google</a>
Наприклад:
<a href=”https://plus.google.com/109097091682601072107?rel=author”>Google</a>
(б) Відредагуйте посилання в розділі «Розміщення власних публікацій на» (“Contributor To”) свого профілю Google+, щоб воно вказувало на домен, на якому Ви тільки що розмістили приведене вище посилання.
Цей метод працює на основі «сторінка-за-сторінкою», тому Вам буде потрібно додати посилання на свій профіль Google+ на кожній сторінці, для якої Ви хочете відображати авторство. Одна з переваг використання цього тега в тому, що він може бути розміщений на сторінках, які не є статтями і не мають авторства.
***
Налаштування відображення авторства вимагає лише невеликої витрати часу і має хороші потенційні вигоди. Ми сподіваємося, що Ви спробуєте!
(Джерело EN: yourseoplan.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting