Семантичний веб: а Ви скористалися перевагами семантичного пошуку?
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

Семантический веб

Google викликала справжній фурор в травні 2012 року, коли оголосила про граф знань. Граф знань є ключовим компонентом семантичного пошуку.
Семантичний пошук спрямований на те, щоб дістатися до справжньої мети запиту, а не просто вставити відповідні сторінки в рядки результатів пошуку.
Доброю аналогією є мисливець за головами або вільний агент-рекрутер. Ви коли-небудь отримували листа про "захоплюючі можливості", в яких абсолютно не розбираєтеся? При цьому Вам писали, що запропоноване Вами резюме годиться? Це той випадок сліпої відповідності ключових слів, без якісного накладення. Мова про неточну науку!
Проста логіка підказує, що семантичний пошук буде перевершувати традиційний індексний підхід. Давайте подивимося на деякі способи, якими Google реалізувала семантичний пошук.
Базова семантика: синоніми
На самому базовому рівні провідні пошуковики реалізували здатність відповідати намірам користувача на основі синонімів. Дивись приклад SERP для "автоматичної доставки" (“auto shipping”) нижче.
Це важливо для дослідження ключових слів. При побудові цільового списку ключових слів немає більше сенсу будувати безліч сторінок для гіпер-оптимізації для кожного синоніма і перестановок цих термінів.
Звичайно, треба проводити дослідження умов високого обсягу або низької конкуренції, але вільно використовувати синоніми в змісті сторінки. Це Вам не зашкодить, а відкриває можливість ранжирування за запитами, яких відкрито націлених немає на сторінці.
Синонимы
Відповіді на реальні питання
Пошукові системи також покращилися, коли вони розбирають і аналізують реальні питання. Все, що Вам потрібно відповісти, є чесною грою. Хоча Ви знайдете випадкові погані відповіді, але Google, в основному, добре виконує роботу з обслуговування релевантним змістом.
Дещо з цього засноване на аналізі типових фраз, знайдений в питаннях, наприклад, "як", "як я можу", "де" і "хто". У поєднанні з семантичним пошуком за ключовими словами, вся система стає набагато більш потужною.
Нижче наведений приклад з SERP для "як я можу навчитися співати" (“How Can I Learn to Sing”). По-перше, зверніть увагу, що подаєтся правильний тип змісту. По-друге, зверніть увагу, що жоден з них не є точною відповідністю рядку символів. Вони найкраще відповідають намірам.
Ответы на вопросы
Спробуйте пошуки через питання, на яке потрібно отримати відповідь. Найчастіше, Ви будете задоволені знайденою необхідною Вам інформацією.
Багаті фрагменти: занадто багато з нас забувають про них
Багаті фрагменти добре вивчені оптимізаторами, але дуже мало хто з решти нас їх розуміють. За даними дослідження, наведеного BuiltWith Website Magazine, тільки 2,5% з топу 10 000 веб-сайтів у світі використовують мікродані якого-небудь типу.
Багаті фрагменти забезпечують структуру для пошукових систем. Структура вказує тип показаного змісту - наприклад, відео, праця певного автора, відгук клієнта, або події. Листинг SERP потім з'являється з мініатюрою, фото автора, або більш структурованим оголошенням (наприклад, списком подій), а не просто з посиланнями.
Розмітка відео: виділіть відео та збільшіть CTR в пошуковій видачі
В розмітці відео немає нічого нового для досвідчених маркетологів пошуку. YouTube показувався в результатах пошукової видачі з багатими фрагментами протягом певного часу. Розмітка відео  позиціонує Ваш зміст, який з'являється зі слайдами зображень відео в пошуковій видачі.
На жаль, від видавництв, медіа-компаній і оптимізаторів ще не вистачає прийняття розмітки відео. Як Ви можете побачити нижче, пошук "піца відео" (“pizza video”) показує два списки YouTube і одним з них є список about.com, всі з ескізами.
Разметка видео
Враховуючи повільні темпи впровадження розмітки відео, вона може бути швидкою перемогою для онлайн видимості. Зробіть деякий швидкий пошук термінів, зв'язаних з Вашої галуззю. Немає відео? Так є можливість, щоб показати, можливо, на першій сторінці.
Якщо Ви не хочете мати справу з кодом на своєму власному сайті, розміщуйте відео на YouTube з ключовими словами назви і опису. Таким чином, відео може відображатися праворуч від пошуків, як видно вверху.
Розмітка автора змішується з новим змістом
Author authority була гарячою темою протягом минулого року. Google навіть визнав, що Google+ більше використовується для ідентифікації і аутентифікації автора, ніж як соціальна мережа.
Як тільки Ви встановите себе на Google+, Ваш контент буде показуватись з Вашим фото з G+ профілю. Нижче наведено приклад того, як це виглядає.
Тег авторства
У наведеному нижче прикладі показана перша сторінка результатів за запитом «блогери соціальних медіа» (“social media bloggers”). Перший список у розділі "Новини" включає фото автора. Зверніть увагу, як зміст «свіжості» також піднімає його у верхній частині розділу новин.
Разметка авторства
Було дивно побачити тільки одне фото автора на сторінці. Автор очікував, що творці контенту соціальних медіа вже всі використовують розмітку авторства.
Ткацтво в графі знань: відомі люди
Для таких відомих особистостей, як актори, музиканти, політики і спортсмени, Google робить велику роботу, зібравши воєдино загальну інформацію профілю, відповідно до мети пошуку.
Нижче SERP для запиту "день народження Кріса Уеббера" (“Chris Webber’s Birthday”). Як Ви можете бачити, результати витягують його день народження і вік. Вони також включають основний профіль в бічній панелі, вибірки зображень і список інших відомих спортивних фігур  НБА, які грали приблизно в той же час, що і Веббер.
Тепер це ширше і за межею бажання! Хіба це зайве? Автор так не думає. Той, хто шукає день народження Кріса Веббера, може бути зацікавлений в цій темі. Якщо Google хоче перетворитися з пошуковою системи «в двигун пророкування", то робить прогрес на цьому шляху.
Граф знаний
Нижче Ви можете побачити приклад для запиту "фільми Дензела Вашингтона" (“Denzel Washington Movies”). Ви отримуєте скріншоти творів мистецтва з фільму, аватар Дензел "Фільми" та орієнтований профіль актора на бічній панелі.
Поисковый запрос
Є ще багато прикладів такого роду пошукової видачі. Спробуйте самі - перегляньте дні народження, важливі події і видиму діяльність для будь-якого суспільного діяча. Ви можете здивуватися, коли побачите, наскільки добре Google просунувся в цій області.
Семантичне змагання: відокремити від місцезнаходження!
Одна з найбільш обговорюваних тем SEO протягом останніх двох років - локальна SEO. Це впливає на 7-пак топу місцевих продавців в пошуковій видачі, карта в бічній панелі показує їх розташування і є посилання на відповідні відгуки.
Збираючи інформацію для цієї статті, автор знайшов цікавий сценарій, який дав ті самі багаті фрагменти для місцевого SEO, але не для місцевого бізнесу. Очевидно, що Google вирішив, що Хобокен Pizza & Beer Joint в Сан-Дієго, Каліфорнія має деяке стратегічне значення для пошукового запиту "спільно піца пиво" (“pizza beer joint”).
Локальная SEO
Це єдиний приклад, який автор знайшов, коли намір було повністю невірно витлумачено. Звичайно, автор міг би пошукати місце, яке гіпер-оптимізоване для “pizza beer joint”. Насправді, якщо автор шукає це з Остіна, штат Техас, то очікує побачити місцеві варіанти. Але так чи інакше він знайшов цілу SERP з посиланням на піцу, розташовану за 1300 миль.
Як автор вже сказав раніше, пошукові системи все ще зав’язують вузли. Ми все ще бачимо деякі мандри пошукової видачі, але врешті-решт, загальне враження, що якість пошуку значно поліпшилась протягом тривалого часу.
Як скористатися семантичним пошуком
Семантичний пошук є потужною пропозицією від Google, і тим, про що всі ми повинні думати. Як Ви можете скористатися ним? Ось три способи налаштування Вашого згенерованого контенту і SEO-зусиль для семантичного пошуку.
Сторінка карти для комерційних користувачів
Коли Ви будуєте архітектуру свого сайту, створюєте блог чи додаєте новий контент на свій сайт, треба виділити час, щоб подумати про те, хто потребує цього і чому. Персоналізація повинна відігравати ключову роль у цій вправі. Вирішіть, який цільовий сегмент для цільового контенту. Подумайте про те, чого б вони могли хотіти, і якої Ви хочете реакції від них на контент. Потім виберіть відповідне словоблудство і ключові слова.
Відповідати на запитання
Тепер з пошуковими системами можна належним чином аналізувати реальні світові питання, тому зосередьтеся на відповідях на логічні питання, які виникають відповідно до Вашого змісту. Особливо при створенні блогу та відео контенту, розгляньте можливість використання в назві поста або відео таких слів, як "як ..." або "як я встановив ...". Це буде навіть краще позиціонувати Вас при семантичному ранжуванні на основі пошуків питань.
Конкурентний аналіз SERP
На SEO сильно впливає конкуренція, але не всі типи списків створені однаково. Як тільки Ви вибираєте свої цільові ключові слова, виконайте кілька швидких пошуків для цих запитів, синонімів і питань, які могли б задовольнити відповідь. Подивіться, хто знаходиться в рейтингу, і чи є які-небудь справжні багаті фрагменти.
З цими знаннями в руках, Ви можете визначити, чи можна стрибнути на першу сторінку результатів пошуку швидше, ніж тільки з текстовим контентом. Кожен пише блоги, але не кожен аналізує те, як зайняти місце для семантичного пошуку.
Підсумки
Семантичний пошук постійно поліпшує результати видачі, які обслуговують пошукові системи. Забудьте про тактику чорного капелюха, адже є достатньо способів, щоб зробити різницю і, в той же час, не порушувати рекомендації Google і не наражати свій сайт на ризик кари. З новим способом для підвищення рейтингу для намірів, а не тільки ключових слів, у Вас є безліч можливостей для розвитку своєї веб-видимості.
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting