Search services

Search services

  Search services and effective use


Іншомовний семантичний веб-пошук
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

семантичний пошукПро семантичний пошук активно говорять вже впродовж кількох останніх років. Будь-яка технологія, яка зможе покращити вже стандартний пошук від Google, справедливо викликає загальний інтерес.
Далі
 
5 кращих пошукових систем для пошуку фотографій на Flickr
User Rating: / 11
PoorBest 
There are no translations available.

Пошук фотографій на FlickrУ Вас є обліковий запис на Flickr? Щоденно багато фотографій завантажується на нього, але іноді забувають про Flickr, який все ще такий же сильний. У вересні Flickr оголосив про завантаження свого п'ятимільярдного фото, що є великим досягненням.
далі
 
5 пошуковиків RSS-каналів для знаходження свіжого контенту
User Rating: / 22
PoorBest 
There are no translations available.

RSS (Rich Site Summary), як ми знаємо, це найбільш поширений спосіб публікувати  в Інтернеті контент, який регулярно оновлюється. Читаючи канали, Ви можете мати всі найсвіжіші новини без необхідності відвідувати окремо кожен сайт.
Далі
 
Patent Search: Free Internet Resources
User Rating: / 242
PoorBest 
Patent SearchPatent Search - mandatory stage of research in which the process of searching patent collections of documents that match the request.
More
 
Для любителів фільмів: 7 способів використання Вікіпедії для пошуку фільмів і новин про них
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Дві речі, які роблять Вікіпедію великою, можуть бути описані двома словами під логотипом - Вільна Енциклопедія. Останнє слово означає, що вона охоплює весь спектр людських знань. Наприклад, вона охоплює фільми, музику і все, що близьке до розваг.

Матеріал з Вікіпедії, як опис фільму, коротко згадується в Інтернеті, але для щоденного пошуку інформації про фільми вона заслуговує набагато більше.

Далі
 
Детальніше про 9 простих хитрощів пошуку в Google
User Rating: / 11
PoorBest 
There are no translations available.

(Джерело EN: webworkerdaily.com )

Кілька тижнів тому автор написав "10 простих порад пошуку в Google” і попросив незліченних читачів надсилати свої улюблені способи знаходження інформації з використанням сервісу пошук в Google. Оскільки я не хочу, щоб хороші поради витрачалися даремно, я викладав 9 найбільш корисних з них тут:

далі
 
ТОП-7 семантичних пошукових систем як альтернатива пошуку на Google
User Rating: / 6
PoorBest 
There are no translations available.

В статті не заперечується сила і популярність пошукової системи Google і немає порівнянняі з іншими аналогічними пошуковими системами, такими як Bing, де перевага в результатах ґрунтується на рейтингу сторінки та алгоритмах. Але є й інші способи пошуку в Інтернеті з використанням так званих семантичних пошукових систем.
далі
 
5 сайтів, які допоможуть знайти публікації в національних і місцевих газетах в усьому світі
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Прокинутися і перегортати газети є другою природою для більшості з нас. Для наркоманів читання новин однієї з газет є просто прелюдією.
Далі
 
31 корисний блог Google, щоб завжди бути в актуальному стані
User Rating: / 266
PoorBest 
There are no translations available.

Без сумніву, Google є однією з найбільших компаній в індустрії високих технологій і найбільшим збудником в Інтернеті. Ми використовуємо Google для пошуку товарів і послуг на щоденній основі і деякі з нас настільки залежать від цього, що, якщо будь-яка з послуг пропаде, то ми відчуваємо себе безпорадними і зупинимось.

далі
 
6 найкращих спеціалізованих пошуковиків, про які Ви не знали
User Rating: / 23
PoorBest 
There are no translations available.

Я люблю Google, Yahoo і Bing, так само як багато інших користувачів Інтернету, але Ви іноді дійсно хочете докопатися до істини в конкретній темі. Для того щоб це зробити, вам необхідний доступ до цих спеціалізованих пошуковиків, які можуть бути не настільки добре відомі, але які “копають” в Інтернеті набагато глибше в спеціалізованих галузях, ніж на це здатні загальні пошукові системи.
Далі
 
10 пошуковиків, які проникають в глибини “невидимого Інтернету”
User Rating: / 25
PoorBest 
There are no translations available.

"Невидимий Інтернет" відноситься до невидимої частини тому, що його ресурси не індексуються пошуковими системами. Більшість з нас думають, що пошук на таких потужних системах як Google або Bing дозволяє все побачити. На жаль, вони не все можуть, оскільки вони не всесильні: вони просто павуки веб-сторінок, які індексують сторінки, переходячи з однієї на іншу за гіперпосиланнями. Але є деякі місця куди павук не може ввійти. Наприклад, в бібліотечні бази даних, для доступу до яких необхідно ввести пароль. Або навіть сторінки які належать локальним мережам організацій. Веб-сторінки, які динамічно генеруються у відповідь на запит, також часто залишаються непроіндексованими пошуковими роботами.

Далі
 
<< Start < Prev 1 2 Next > End >>

Page 1 of 2
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting