18 областей знань, якими повинен володіти кожен SEO-спеціаліст
User Rating: / 12
PoorBest 
There are no translations available.

SEO factorsЯк оптимізатори, ми повинні знати багато речей. Це може дати абсолютну перевагу. Багато оптимізаторів пройшли синдром самозванця - відчуття, що знаходимося в нашій галузі або працюємо в силу везіння чи випадковості і, звичайно, не за рахунок знань, які необхідні.
Це ніби як це:
18 SEO factors
Коли вибираємо цей шлях, то ми самі собі робимо серйозну ведмежу послугу і підриваємо нашу власну ефективність як оптимізатора.
Хоча, ми не самозванці,. Жоден з нас не оптимізатор, бо не отримав вчений ступінь з цього. Ми SEO-шники, тому що, так трапилося, володіємо знаннями і здібностями. Але які знання нам потрібні? Ось список областей, з якими кожен SEO-шник повинен мати певне знайомство. Перш ніж почати, майте на увазі, що SEO-шники не повинні в кожній з них мати глибокі знання. Він або вона просто повинні познайомитись з їх функціями. Якби нам треба було бути експертами у всіх цих областях, то ніхто б не зміг стати SEO-шником.
Якщо ви розвинете розуміння цих 18 областей, то будете мати потужний набір навичок. Кожна з цих областей зв'язана одна з одною в складну мережу взаємопов'язаності. Знання в одній області ґрунтується на знаннях з іншої області, що підвищує знання в наступній області.
1. SEO на сторінці
Це квадрат для будь-якого SEO. Це абсолютні основи:
 • Зміст сторінки
 • Теги заголовка
 • URL-адреси
 • H1 –теги акцентування
SEO для сторінки стала відомо для багатьох людей, які не оптимізатори. Це робить його ще більш важливим для справжніх оптимізатори, щоб повністю зрозуміти цю область, і як застосовувати завжди мінливих кращі практики для контенту, заголовків і мета-тег.
2. Профілі посилання
Після факторів для сторінки, профіль посилання на сайт має найбільший вплив на те, як сайт буде відображений в результатах пошуку.
Як SEO-шник, ви повинні зрозуміти вплив профілю посилання, що визначає гарне посилання, і те, що таке спамне посилання.
3. Дослідження ключових слів
Незважаючи на те, що семантичний пошук та пошук за наміром витісняє традиційну функціональність ключових слів, вони як і раніше важливі.
Вам не потрібно яких-небудь спеціальних інструментів, щоб зробити дослідження ключових слів, але ви повинні знати, в основному, як це зробити. Які ключові слова найкраще підходять для конкретного сайту? Які ключові слова приведуть найбільш цільовий трафік?
Серйозне SEO починається з першокласного дослідження ключових слів.
4. Краща практика посилань
Посилання з одного сайту на інший був одним з головних тактики SEO з тих пір, як з’явилась така річ, як SEO.
Посилання багато в чому змінилося, оскільки воно першим зробило революцію в Інтернеті. Посилання як і раніше важливе, але вона також може бути царство штрафів і небезпечних маневрів. Переконайтеся, що ви зрозуміти нюанси посилання - як внутрішніх, так і зовнішніх/вхідних та вихідних - як вони працюють для SEO.
5. Локальне SEO
Локальне SEO визначає, як місцевий бізнес отримує пошуковий трафік, бо його цікавлять місцеві клієнти. Як і багато з областей знань, які будемо обговорювати нижче, локальне SEO є величезним полем. Основна ідея полягає в наступному:
 • NAP - Кожен бізнес має назву (N), адресу (A) і номер телефону (P).
 • Ці біти інформації є частиною місцевих цитування бізнесу, яке трапляється, коли бізнес згадується в Інтернеті. Як правило, це згадка у каталогах чи інших місцевих списках.
 • Крім того, бізнес повинен мати профілі в Інтернеті. Такі профілі, як Yelp, Foursquare і Google Local важливі для бізнесу, щоб отримати локальний трафік.
Відгуки є ще одним важливим елементом локального пошуку. Негативні відгуки можуть зашкодити здатності бізнесу фігурувати в локальних результатах.
6. PPC (плата за клік)
Можна бути SEO-шником і ніколи не брати участь у конкурсі з ключовими словами. Багато оптимізаторів, однак, використовують як оптимізацію органічного пошуку так і платний пошук.
Якщо ви не знаєте, як увійти в Adwords і налаштувати кампанії, це нормально. Тільки треба розуміти, що є такі речі, як платні пошуки: це те, що виглядає як реклама в результатах пошуку (зверху, знизу і збоку).
І, до речі, на цьому Google заробляє так багато грошей.
7. Мобільна SEO
Мобільна SEO є абсолютно новою ітерацією SEO-всесвіту. Так, це важливо знати. Цифровий світ мчить до мобільного майбутнього. З пристроїв, які носять, до КПК, ми повинні зрозуміти, як застосовувати принципи пошукової оптимізації для мобільних пристроїв.
На щастя, є багато спільного. Майте на увазі, однак, що є деякі важливі технічні відмінності. Якщо ви хочете стати експертом мобільної SEO, є трохи кривої навчання.
8. Оптимізація конверсії
Оптимізація конверсії або оптимізації рівня конверсії (CRO) допомагає користувачам конвертувати на веб-сторінці - натиснувши на заклик до дії або купівлі продукту.
Оптимізація конверсії є паралельним полем до SEO. SEO намагається отримати трафік на сторінку, CRO намагається отримати, щоб трафік конвертувався.
CRO є просування далі вниз у воронку конверсії і відомо, що ця ніша має більш пряме відношення до виручки бізнесу. Як SEO-шник, ви повинні бути інформовані про основи CRO - A/B-тестування, цільові сторінки і т.д.
9. Маркетинг
Ви могли не думати про себе як маркетолога. Однак, якщо ви SEO-шник, то це те саме, що ви маркетолог. Ви знаходитесь в маркетингу.
Маркетинг, визначається як "дія чи бізнес для просування та продажу товарів або послуг."
Коли ви виконуєте пошукову оптимізацію, то ви просуваєте товари і послуги - зокрема, веб-сайт.
Ви виростаєте як SEO-шник, коли зрозумієте основну концепцію маркетингу і навіть деякі з його передових концепцій. Багато з принципів традиційного маркетингу можуть бути застосовані на цифрової арені, навіть в чомусь такому, мабуть, далекому, як SEO.
10. HTTP-коди статусу
Хочете довести свою цінність як Kick-Ass смарт SEO? Тоді ви повинні прийняти Moz’s SEO Expert Quiz. Quiz в основному займається технічним аспектам SEO. Те, що ви дізнаєтеся, це коди стану HTTP, які є значною частиною обговорення.
Коди стану HTTP приходять з веб-серверів, коли пошукач робить запит і не може знайти те, що ви шукаєте. Вона приходять у вигляді тризначного числа. Ви не повинні кожен з них запам'ятовувати, але повинні знати концепцію відповідних кодів.
 • 200 - успішна передача інформації
 • 301 - відвідувачі перенаправляються на нову сторінку
 • 302 - сторінки і пошукові павуки перенаправлені на нову сторінку (через посилання передачі)
 • 404 - сторінка не знайдена
 • 500 - немає такої сторінки
 • 504 - сторінка недоступна з якоїсь причини
11. Веб-розробка
Як отримати деякі речі на веб-сайті? Це відбувається в результаті розробки.
Деякі оптимізатори вийти на поле з фону веб-розробки. Звичайно, не потрібно знати, як створювати веб-сторінки, але знання про веб-розробку допоможе вам зрозуміти і порадити розробникам, як реалізувати кращі практики SEO на своїх веб-сайтах.
12. Алгоритми
Наука пошукових алгоритмів є резервним копіюванням всього, що робить SEO. Алгоритм визначає, як і які результати будуть повернуті в результатах пошуку.
Як SEO-шник, ви повинні знати, як алгоритм відповідає за визначення результатів пошуку. Ніхто, крім співробітників Google не знає весь алгоритм, але оптимізатори можуть зробити обґрунтовані припущення.
Щоб дійсно ваші знання були актуальними в цій області, можете прочитати про дві області алгоритму на Moz:
13. Гостьовий блогінг
Гостьовий блогінг не помер. Він живий і здоровий. Більше того, він використовується сьогодні деякими з найвпливовіших особистостей в цифровому маркетингу.
Як SEO-шник, ви повинні бути знайомі з гостьовими блогами, в тому числі ризиками. Гостьові блоги є секретом поширенню свою вплив і досягнення, але він повинен використовуватися обережно.
14. Маркетинг змісту
Задовго до того, як він став модним словом, автор використовував маркетинг змісту в своїх маркетингових зусиллях. Тепер, це мейнстрім. Маркетинг змісту є те, що вам потрібно зробити, щоб домогтися успіху.
Маркетинг змісту має десятки варіацій і додатків. Але головний принцип полягає в наступному: Для того, щоб досягти успіху в інтернет-маркетингу, бізнес повинен бути виробником високоякісного контенту. Це може бути відео, це може бути інфографіка, це може бути Slideshares, це можуть бути підкасти, це можуть бути статті в блозі, це може бути все з перерахованого.
У кожному разі, оптимізатори повинні знати про зміст маркетингу, і навіть, чому зміст маркетингу є новим SEO (це стаття з власного блогу автора).
15. Досвід користувачів
Користувальницький досвід і суміжні області User Experience Design (UXD) потрібно отримувати із взаємодії людини з цифровим середовищем.
Досвід користувача є все, що роблять з SEO. Це не означає, що ви повинні стати майстром UX, але ви повинні бути інформовані про його наслідки для SEO.
Якщо користувач не може переміщатися веб-сайтом або побачити текст на своєму мобільному телефоні, це порушення хорошого досвіду користувача. Це робить негативний вплив на SEO.
Користувальницький досвід є те, що більшість людей можуть зрозуміти інтуїтивно. Чи працює цей сайт? Чи знаю я, куди натиснути? Чи можу я знайти те, що мені потрібно знайти?
Кращий користувальницький досвід незмінно призводить до поліпшення SEO.
16. Семантичний пошук
Семантичний пошук - це шлях, яким веб переміщається в останні роки. Раніше вважалося, що пошукова оптимізація – це все про конкретні ключові слова.
Тепер, це не так багато про ключові слова, як про інші фактори, які впливають на мову - намір, складові, контекст, синоніми, місцезнаходження, тенденції, варіації слова та інші елементи мови.
Hummingbird кристалізував наше уявлення про семантичного пошук, попереджаючи SEO-шників, що це не просто про ключові слова. Мова йде про всю широту використання та практику мови. Тепер, ми маємо справу із запитами типу "Де найближче місце, щоб отримати спеції гарбуза для латте після півночі?"
17. Соціальні медіа
Це не надто страшне. Є люди, які роблять всю свою кар'єру як експерти соціальних медіа. Це від вас не вимагається.
Соціальні медіа приблизно настільки ж великі, як галузі самого SEO, але ваші знання потрібно тільки, щоб розширити можливості функціонування на кожній великій платформи - Google+, Facebook, Twitter і LinkedIn. Pinterest є бонусом.
Який зв'язок між SEO та соціальними медіа? Існує, очевидно, певна кореляція між "соціальними сигналами" та рангом сторінки, але не прямий причинно-наслідковий зв'язок на збільшення кількості ретвітів/вподобань/плюсування і зростання рангу сторінки. Соціальні сигнали не є алгоритмічним фактором, наскільки ми знаємо.
18. Штрафи
Ах, штрафи. Автор притримував найгірше для останнього.
Якщо ви ніколи не відчували штраф на сайті, за яким ви наглядаєте чи управляєте, то ваше навчання в цій галузі прийде в час, коли (або якщо) штраф почне страйкувати.
Очевидно, що автор говорить про штрафи Google. Їх є два типи:
 1. Штраф алгоритму - Ваш сайт порушує мінливі правила алгоритму, і ви втратили рейтинг і трафік. Внесіть необхідні поліпшення, і будете сподіватися на відновлення.
 2. Штраф вручну - Це покарання накладається співробітниками Google. Відбувається, коли ваш сайт розглядається вручну, встановлено, що є порушення (зазвичай "неприродні посилання"), і він втрачає рейтинг. Для того, щоб оправитися від цього виду страти, необхідно виконати велику реабілітацію посилань і попросити Google видалити кару.
Висновок
Це потужні форми знання - тактичні методи надання послуг і дій, які ми повинні виконувати щодня. Якщо ви об'єднаєте ці знання з іншими здібностями, такими як комунікації, чесність, працьовитість і т.д., то станете майстром своєї професії.
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting