Швидкість завантаження сайтів і SEO
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

Скорость загрузки сайта

Дослідження показують, що прискорення завантаження сайту призводить до збільшення переглянутих сторінок одним користувачем і росту доходів для комерційних сайтів.
Затримка на 1 сек. знижує конверсію на 7%. 75% користувачів стверджують, що не повернуться на сайт, який вантажиться більше 4 сек. Майже половина користувачів чекають, що сайт завантажиться за 2 сек. або менше.
Але не тільки користувачі цінують швидкість. Google її цінує теж. Настільки цінує, що навесні 2010 р. зробив час завантаження сайтів одним з факторів ранжирування. Розробники алгоритмів пошуковика вважають: чим швидше завантажується сторінка, тим більше задоволені користувачі, а значить сайти, швидкість завантаження яких вища, повинні бути вище у видачі.
Як швидкість завантаження сайту впливає на ранжування в Google?
За словами представників Google, час завантаження сторінок зачіпає менше 1% пошукових запитів. Тобто це не найважливіший фактор. Швидкість сама по собі не впливає безпосередньо на Ваші позиції. Є припущення, що алгоритми починають її враховувати, коли інші сигнали на сайтах дуже схожі або швидкість завантаження сторінок дуже вже низька. Таке пояснення звучить цілком розумно.
На нашу думку, швидкість завантаження сторінок як фактор SEO не сильно важлива, хоча вона багато в чому визначає комфортність роботи з сайтом. У кожному разі, оптимізувати швидкість завантаження потрібно завжди. Це, швидше, фактор, що працює на підвищення лояльності аудиторії Вашого сайту, - Євген Дурягін, менеджер відділу пошукового просування i-Media.
Швидкість роботи сайту - один з факторів, який впливає на ранжирування сайту в пошуковій системі. Впливає він як понижуючий фактор. Це означає, що якщо Ваш сайт працює повільно, то він, швидше за все, отримає мінус до ранжирування, але хороша швидкість бонусу не дасть. Окремо можна виділити вплив швидкості роботи і на поведінкові фактори, які в свою чергу теж впливають на ранжирування, - каже Олег Саламаха, бізнес-аналітик компанії Netpeak.
З точки зору користувачів - якщо сторінка сайту довго вантажиться, то з великою часткою ймовірності користувач закриє її, так і не дочекавшись повного завантаження. На практиці це означає отримання безлічі «невидимих відмов», тобто тих, що не відобразяться в системі аналітики (тому код системи статистики не встигне спрацювати).
Як Google вимірює швидкість завантаження сторінок?
Google отримує дані про швидкість завантаження сайту/сторінки з:
  • різних джерел, які пошуковик не розкриває;
  • дані з панелі інструментів Google;
  • часу відповіді роботу Google (деякі фахівці стверджують, що зараз це вже неактуально, але знати напевно не можна, так як все, що пов'язано з алгоритмами, тримається в таємниці).
Також можуть використовуватися дані Google Chrome і Google Analytics.
Наскільки поширена проблема низької швидкості завантаження сайтів?
Більше половини російських сайтів, що приходять в роботу, вимагають оптимізації швидкості завантаження сторінок, так як на етапі створення сайту перед розробниками рідко стоїть завдання зробити максимально швидкий веб-ресурс, - каже Євген Дурягін, i-Media. - У нас не скупляться використовувати неоптимізовані величезні картинки як фонів сайту так і для інших елементів, різні JavaScript і CSS-стилі, не винесені в окремі файли. Люди використовують дешеві тарифні плани на хостингах, які мають сотні, а буває і тисячі сусідів на одному IP. Все це уповільнює завантаження сторінок і ускладнює роботу з мобільних пристроїв. Особливо актуальна проблема для сайтів без mobile-версії.
Проаналізувати швидкість сайту допоможуть спеціальні інструменти. Сам Google пропонує скористатися своїм безкоштовним інструментом PageSpeed Insights. Також Ви можете подивитися час завантаження сторінок, використовуючи звіти Google Analytics.
Яка середня швидкість завантаження сайтів?
Не так давно Google опублікував результати дослідження швидкості сайтів для різних країн. Ці дані можна використовувати для розуміння середнього часу завантаження сторінок з десктопних і мобільних пристроїв.
Дестопные устройста
Мобильные устройства
Що робити, якщо швидкість Вашого сайту нижче середніх показників? Зробити все можливе для зменшення часу завантаження.
Як прискорити сайт?
Швидкість завантаження будь-якого сайту можна розділити на дві частини: серверну (генерація сторінки на сервері) і клієнтську (відображення в браузері користувача), - говорить Олег Саламаха, Netpeak. –
Для оптимізації серверної частини необхідно до кожного сайту підходити індивідуально, а от для клієнтської частини - є безліч безкоштовних інструментів, які відмінно підказують основні кроки для поліпшення швидкості завантаження сайтів, але можна виділити кілька простих порад які зможуть допомогти будь-якому сайту працювати швидше:
  • зменшите кількість HTTP-запитів;
  • помістити всі CSS на початку сторінки, а JS - наприкінці;
  • прибрати скрипти, які повторюються чи не використовуються;
  • використати кешування.
(Джерело RU: seonews.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting