Як вибрати найкращу SEO для Вашого проекту
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

Аспекты SEO

Прийняття рішення про SEO часто може здатися складним, оскільки є так багато різних рівнів, типів, стратегій і теорій в цій новій галузі.
Кожен хоче шматок пирога SEO, і кожен SEO-агент або SEO-фірма намагається затаврувати себе унікальною. Якщо компанія потребує послуги SEO, то вона може бути жорсткою, щоб знати, в якому напрямку йти. Таким чином, дуже важливо, щоб Ви запитали себе не тільки, хто може бути "накращою" SEO-фірмою - SEO-фірма, яка отримала більшість нагород, яка має найвищий рейтинг, яка має самі позитивні відгуки і т.д., - Ви повинні запитати себе, який тип SEO буде кращим для Вас.
SEO і різні аспекти, які прийміть до уваги
Частиною вибору SEO, що підходить саме для Вашого конкретного проекту, є розуміння деяких з найбільш фундаментальних відмінностей між різними аспектами SEO. Іншими словами, є певні риси, які Ви повинні шукати в SEO-стратегії або в SEO-фірмі, що повністю залежать від цілей Вашої компанії. Кілька речей, які слід розглянути:
  1. Оптимізація на сторінці чи поза сторінкою. Кожен сайт повинен виконати оптимізацію на сторінці перш, ніж можна перейти до оптимізації поза сторінками, однак деякі SEO-фірми роблять великий акцент на гостьовому блогінгу або побудові посилань. Ви можете відчувати, що ще не завершений етап оптимізації на сторінці, то в цьому випадку потрібно поставити це як перший пріоритет.
  2. Негайні результати чи віддалені. У більшості проектів, Вам завжди доведеться чекати довгострокових даних для того, щоб дійсно визначити, чи Ваша робота приносить плоди. SEO - це довгий процес, і Ви не можете очікувати, що побачите результати відразу ж (не підписуйте угоду з компанією, яка обіцяє певний рейтинг на певну дату). Однак, іноді Ви хочете побачити негайні результати, щоб можна було зробити дизайн. Наприклад, якщо у Вас є проект веб-дизайну, то Ви хотіли б бачити свого роду успіх досить скоро після вмикання. Якщо Ви просто шукаєте рейтинги, довгострокові результати можуть бути там, де хоче Ваша голова.
  3. Агресивний чи пасивний підхід. Як і все в бізнесі, Ви можете взяти агресивний підхід до чогось або можете бути більш пасивним. З SEO, більшість проектів, ймовірно, не є підставою для агресивного підходу (Ви повинні постійно працювати з SEO, щоб досягти успіху, і саме тому створені власні відділи зі штатних співробітників в багатьох компаніях). Агресивна SEO може часто виникати при внесенні змін безпосередньо на Вашому сайті. Тим не менш, деякі проекти вимагають від Вас бути більш пасивним. Наприклад, Ви можете час від часу ділитися шматком змісту конкурента, щоб забезпечити своїх читачів відповідною інформацією, а також створити корисні відносини з цією компанією. Це може бути як оплата вперед, що дасть Вам більше видимості, більше кліків, і, сподіваюся, більше переходів.
  4. Мобільні чи десктопні пристрої. Цілком очевидно, що є відмінності в SEO, орієнтованої на пристрої, які Ваші читачі використовують. Важливо подивитися на Ваші дані, щоб визначити, з чого Ваші відвідувачі читають надану їм інформацію, і дуже важливо завжди бути підготовленим до мобільних користувачів шляхом створення мобільних дружніх сайтів. Це змінить спосіб оптимізації і, можливо, структуру та навігацію сайту.
Це дійсно всі оцінки Вашого сайту і оцінки Ваших цілей. Багато фірм SEO проаналізує Ваш сайт для Вас, але трохи розуміння основ допоможе Вам переконатися, що Ви маєте право голосу в тому, що буде обраний правильний шлях для Вашого бізнесу.
А як Ви переконуєтесь, що обираєте краще SEO для свого проекту? Чи є ще щось, що берете до уваги?
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting