Як вдихнути нове життя у результати пошуку Вас в Google з Rich Snippets
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Богатые сниппеты

Багаті фрагменти (rich snippets) Google. Що це таке? Це дивовижні речі, які можуть допомогти Вам поліпшити SEO і генерувати більше трафіку сайту з пошукової видачі.
В цій статті автор збирається розповісти Вам, як їх налаштувати. Б’юсь об заклад, що зумів привернути Вашу увагу, вірно?
Ну, щоб відповісти на Ваше запитання, дозвольте спочатку задати Вам ще одне питання. Ви помітили, що при виконанні пошуку Google, деякі оголошення виглядають трохи сексуальніше, ніж інші? Наприклад, якщо Ви отримуєте результати пошуку за запитом «яблучний пиріг» у вигляді цього списку, то на що швидше всього Ви клікаєте?:
Тримаю парі, Ви вибрали варіант №1. Якщо Ви так не зробили, то Вам дійсно не подобається яблучний пиріг.
Так що ж ці сайти роблять, щоб отримані в Google списки включали всі ці додаткові подробиці? Секрет цих химерних шматків інформації в багатих фрагментах, коди яких ці сайти розмістили на своїх сторінках.
Що таке багаті фрагменти?
Багаті фрагменти Google добувають інформацію з Вашого сайту для відображення в списку Вашого сайту в результатах пошуку, додатково до типових титульних сторінок, URL сторінки і мета-опису. Ця додаткова інформація може включати в себе фотографії, рейтинги, інформацію про автора та багато іншого.
Багаті фрагменти часто упускаються з виду в бізнес стратегіях SEO, тому що вони є більш важкими для своєї реалізації, ніж традиційні стратегії SEO для сторінки. Але вони варті того, щоб Ви витратити трохи свого часу, щоб навчитися це робити. Додавання цієї змістовної інформації для Ваших оголошень в пошуку Google притягує погляд і може збільшити кліки на Вашому оголошенні до 30%, навіть якщо Ви не перебуваєте в позиції №1.
Як встановити багаті фрагменти?
Добре, тепер більш складна технічна частина. Є кілька варіантів, як встановити багаті фрагменти, але автор покаже Вам найпростіший спосіб: за допомогою мікроданих. Так як автор не хоче збити Вас з пантелику, то збирається показати Вам лише цей підхід - і Ви отримаєте тільки його - це дійсно не так вже складно!
1) Дізнаємося, що таке мікродані.
Мікродані – це спосіб для позначення змісту, щоб описати всю інформацію про зміст. Наприклад, подія має всі види інформації, пов'язаної з нею, у тому числі місце, час початку, назву та категорію. Таким чином, Ви можете використати шматок коду, щоб сказати: "Добре, ось моя подія, і ось вся інформацію, яку Google повинен знати про неї, щоб відобразити задуми оголошення".
Нижче шматок коду, який буде написаний з використанням HTML5. Не хвилюйтеся, Вам не потрібно вчити всю мову програмування - мікродані використовують дуже прості HTML-теги, такі як <span> або <div> теги, щоб привласнити терміни опису кожному біту інформації.
Ось приклад блоку HTML, який показує основну інформацію про автора:
<div>
Мене звати Diana Urban, народилася і виросла в Нью-Йорку.
Я з маркетингової команди на HubSpot, компанії програмного забезпечення маркетингу «все-в-одному», Кембридж, штат Массачусетс. Детальніше тут:
<a href="http://hubspot.com">www.hubspot.com</a>
</div>
Ось той же HTML з мікроданими:
<div itemscope itemtype="http://data-vocabulary.org/Person">
Мене звати <span itemprop="name">Diana Urban</span>, народилася і виросла в Нью-Йорку.
Я <span itemprop="title">Керівник проспект-маркетингу</span> <span itemprop="affiliation">на HubSpot</span>, компанії програмного забезпечення маркетингу «все-в-одному», Кембридж, штат Массачусетс. Детальніше тут:
<a href="http://hubspot.com" itemprop="url">www.hubspot.com</ a>
</div>
2) Початок розмітки Вашого змісту.
Огляд різних типів багатих фрагментів нижче. Кожний багатий фрагмент має посилання на інструкцію Google про те, як налаштувати даний тип багатого фрагменту - коли Ви завантажуєте свою сторінку, то завжди вибирайте підхід мікроданих, щоб отримати правильну інструкцію.
3) Перевірте свій багатий фрагмент.
Google Webmaster Tools є відмінною функцією, яка дозволяє перевірити Ваш багатий фрагмент. Натисніть сюди, щоб використати цей інструмент тестування структурованих даних. Це дозволить підтвердити, що Google може читати Ваші дані розмітки або ні і чи Ваші багаті фрагменти з'являються в результатах пошуку.
4) Будьте терплячі.
Якщо Ви не бачите своїх багатих фрагментів в результатах пошуку Google, не думайте відразу, що є помилка. Це насправді займає в Google декілька тижнів, щоб просканувати та проіндексувати ці нові дані. Таким чином, ідіть на пляж. Скупайтеся і трохи засмагніть на сонці.
Гаразд, більш ймовірно, що Ви просто будете продовжувати працювати над іншими речами в цей час, але автор може помріяти.
Які є типи багатих фрагментів?
Давайте розглянемо деякі з різних типів багатих фрагментів, які доступні для використання на Вашому сайті. Кожен розділ посилається на інструкції Google про те, як правильно встановити багаті фрагменти - не забудьте вибрати опцію мікроданих для більш простого процесу встановлення!
Фрагмент автора включає в себе наступні елементи:
  • ім'я автора
  • фотографію автора, яка завантажена на Google+
  • скільки послідовників у автора на Google+
  • посилання на інші статті цього автора
Фрагменти бізнесу і організації
Багаті фрагменти про компанію або організацію можуть включати в себе інформацію про місцезнаходження, контактну інформацію, цінові діапазони, робочі години і відгуки клієнтів, якщо вони є в наявності.
Фрагменти події
Фрагменти події включають дату, місце і час проведення заходу. Якщо є більше, ніж один варіант для події, то буде відображатися до трьох варіантів.
Фрагменти музичного альбому
Використання багатого фрагменту для музичних альбомів дозволить відображати посилання на окремі пісні з альбомів, або навіть тексти пісень, якщо вони доступні.
Фрагменти про людину
Фрагмент про людину відображає таку інформацію, як назва роботи людини, компанія, в якій вона працює (так звана, приналежність), і місце розташування. Він також може відображати фото, нік і багато іншого.
Фрагменти про людину відрізняються від фрагментів автора. В чому різниця видно на прикладі Вашої покірної слуги.
Фрагменти продукції
Багаті фрагменти продукції включають такі речі, як вигляд продукції, рейтинги і ціновий діапазон продукції.
Фрагменти рецепту
Багаті фрагменти рецепту надають користувачам додаткову інформацію про конкретні рецепти приготування їжі, такі як рейтинги (від 1 до 5 зірок), час кухарування/приготування їжі і інформацію про калорії.
Для того, щоб кваліфікувати як рецепт, Ви повинні мати на місці принаймні два з наступних тегів:
  • фотографія страви
  • теги: prepTime, cookTime, totalTime, або інгредієнти
  • калорії
  • відгук
Фрагменти відгуків
Ви вже бачили багато прикладів фрагментів, які мають включеними 5-зіркові рейтинги. Але Ви також можете створити фрагмент, який буде лише частиною відгуку.
Фрагменти відео
Якщо Ви хочете відображати ескізи відео поруч з Вашим списком в пошуку, то розмітка працює трохи іначе. Google розпізнає код розмітки Facebook Share, так що Ви можете одним каменем вбити двох птахів.
Ви раніше встановлювали багаті фрагменти на своєму сайті? Якщо так, то які типи? Дайте нам знати в коментарях!
(Джерело EN: blog.hubspot.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting