Топ-7 безкоштовних інструментів SEO для початківців, які треба знати
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Бесплатные инструменты SEO для новичка

Інструменти мають вирішальне значення для практикуючих в SEO і дають краще розуміння того, як працює технологія, але багато з них дуже дорогі.
Ви ніколи не зможете побачити занадто великі списки безкоштовних інструментів, якщо Ви тільки починаєте в SEO. Новачку не варто починати з покупки інструменту, який дорого коштує. Як тільки Ви взнаєте, що шукаєте, і знатимите, що цим зробите, то можете перейти до чогось більш просунутого. В даний час, безкоштовні інструменти SEO дозволяють виконати абсолютно всю роботу. Дійсно, багато хто дивується, що так багато якісних інструментів SEO-фахівці видають безкоштовно. Нижче наведені деякі з кращого вибору для початківців:
  1. Google Analytics Відмінний інструмент для початку. Навіть найпередовіші професійні SEOшники, які працюють повний робочий день, використовують Google Analytics. Він може здатися спочатку заплутаним, але допоможе будь-якому новачкові отримати уявлення про те, що вимірюється (трафік веб-сайту, переходи, аудиторія і т.д.) а, отже, надати те, що важливо.
  2.  AdWords Keyword Tool. Завершене дослідження ключових слів є неймовірно важливим аспектом SEO (Ви повинні знати, що і де треба оптимізувати, в кінці кінців). Ця програма покаже Вам конкуренцію, щомісячні глобальні і місцеві пошуки для кожного ключового слова, яке Ви спробуйте задати. Навіть найпередовіші SEO-фахівці звертаються до цього інструменту в своїх дослідженнях.
  3. Open Site Explorer. Цей інструмент допоможе Вам знайти можливості отримання посилань за результатами дослідження зворотніх посилань конкурентів. Інструмент поставляється SEOmoz і допомагає Вам визначити, чи можете Ви створити ті ж самі посилання, які Ваші конкуренти вже зробили (не кажучи вже про виконання невеликого відстеження).
  4. SEO by Yoast. Це улюблений плагін SEO автора для встановленні на сайті (для WordPress). Він допомагає пройти через різні етапи SEO, щоб переконатися, що Ви оптимізували кожну сторінку. Найкраще плагін працює, коли Ви робите наголос на оптимізацію контенту свого сайту.
  5. PageRank Status. Ви можете завантажити це безкоштовне розширення для браузера, яке допоможе побачити PageRank кожної сторінки сайту, який Ви відвідуєте. Початківці зможуть отримати уявлення про те, який рейтинг має даний сайт на Google (це не завжди означає, що якість даного сайту вища, ніж іншого, але це означає, що він більш вкорінений). Це відмінний спосіб знайти можливості створення авторитетних посилань. Ви можете подивитися статистику SEO, інформацію про сайт, інформацію про сторінки та швидкість завантаження кожної, просто натиснувши на плагін.
  6. Google Webmaster Tools. Кожен SEO-професіонал має обліковий запис Google Webmaster Tools, і чим раніше початківці потраплять на його борт, тим краще. Цей інструмент дозволяє Вам контролювати індексацію свого сайту, кліки на ключові слова, карти сайту, а також списки посилань для сайту (зовнішні і внутрішні).
  7. Bing Webmaster Tools. Ви не можете забути, що Bing, як і раніше, є номером три серед пошукових систем, так що оптимізація для нього важлива, навіть якщо Ви і новачок. Сторінка має кілька інших можливостей, ніж Google Webmaster Tools, але більшою частиною вона служить тій же меті: дає Вам розуміння щодо кількості кліків, посилань, індексації і т.д.
Автор настійно рекомендує перейти за посиланнями, щоб дізнатися більше про безкоштовні інструменти і що вони можуть запропонувати. Вище наведений лише короткий огляд, але кожен інструмент переповнений інформацією, щоб вчитися. Якщо є безкоштовний інструмент, який допоміг Вам дізнатися в минулому про SEO, дайте нам про це знати.
(Джерело EN: socialmediatoday.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting