Основи SEO: 8 суттєвостей при оптимізації сайту
User Rating: / 7
PoorBest 
There are no translations available.

Основы SEO

Основи пошукової оптимізації (SEO) є фундаментальними. І суттєвими. SEO допоможе Вам правильно позиціонувати сайт для пошуку в самих критичних точках у процесі покупки або коли людям потрібний Ваш сайт.
Що пошукові системи шукають? Як можна створити свій сайт таким чином, щоб він радував як Ваших відвідувачів/клієнтів, так і Google, Bing та інші пошукові системи? Найголовніше, як може SEO допомогти Вашій присутності у Вебі стати більш прибутковою?
При відкритті сесії SEO в SES New York, Керолін Шелбі (@CShel), директор SEO, Чикаго Tribune/435 Digital, детально пояснила екстремальне значення SEO, яке може принести сайту, і підкреслила важливість основ SEO, використовуючи наступну аналогію:
"Пропуск основ і витрачання всього свого часу і грошей на соціальні і "модні речі"- це те ж саме, що пропускати чищення зубів і приймання душу, але купувати білі смужки для носіння і найдорожчі парфуми", сказала Шелбі.
Незважаючи що вступ до сесії SEO був призначений для новачків галузі, поради Шелбі мають важливі нагадування навіть для досвідчених професіоналів SEO, які займаються оптимізацією сайтів протягом багатьох років.
Що таке SEO, точно?
Метою основоположного SEO не є спроба обдурити або "обіграти" пошукові системи. Метою SEO є:
 • Створення чудового, безперервного інтерфейсу користувача.
 • Пояснення Ваших намірів пошуковим системам, щоб вони могли рекомендувати Ваш сайт для релевантних пошуків.
1. Ваш сайт схожий на торт
Сайт похож на торт
Ваші посилання, оплачений пошук і дії соціальних медіа, як обмерзання, але Ваш зміст, інформаційна архітектура, системи управління контентом і інфраструктура впливають як цукор і роблять торт. Без цього Ваш торт не має смаку, нудний, і буде викинутий на смітник.
Два разные торта-сайта
2. Що хочуть знайти пошукові системи
Пошукові системи хочуть робити свою роботу якнайкраще, посилаючи користувачів на веб-сайти і контент, який є найбільш релевантним до того, що користувач шукає. Так як же визначається релевантність?
 • Зміст: Визначається тема, яка розглядається, текст на сторінці, а також назви і описи, які надаються.
 • Продуктивність: Наскільки швидкий Ваш сайт і чи правильно він працює?
 • Авторитетність: На Вашому сайті є досить хорошим зміст, щоб зробити посилання або інші авторитетні сайти використовують Ваш сайт як еталон чи посилаються на інформацію, яка на ньому доступна?
 • Інтерфейс користувача: Як сайт виглядає? Чи легко орієнтуватися на ньому? Чи виглядає він безпечним? Чи не високий у нього показник відмов?
3. Що пошукові системи НЕ шукають
Павуки пошукової машини маюьть тільки певний об'єм зберігання даних, тому, якщо Ви використовуєте сірі тактики або намагаєтесь обдурити їх, то, швидше за все, Ви збираєтеся нашкодити собі в довгостроковій перспективі.
Пошукові системи не хочуть бачити такі елементи як:
 • Перенасичення ключовими словами: Надмірне використання ключових слів на Ваших сторінках.
 • Придбані посилання: Купівлею посилань нічого не доб'єшся, коли справа доходить до SEO, так що будьте обережні.
 • Поганий інтерфейс користувача: Зробіть навігацію легкою для користувача. Занадто багато реклами і занадто незручне для людей знаходження змісту, який вони шукають, тільки збільшить показник відмов. Якщо Ви знаєте показник відмов, то це допоможе визначити іншу інформацію про Ваш сайті. Наприклад, якщо він 80 відсотків або вищий і Ви маєте контент на своєму сайті, то, швидше за все, щось не так.
4. Знайте свою бізнес-модель
Хоча це досить очевидно, але багато людей, як правило, не сідають, щоб просто зосередитися на тому, які їх основні цілі. Деякі питання, які Ви повинні задати собі:
 • Що означає для Вас конверсія?
 • Ви продаєте “очні яблука” (враження), чи люди на щось натискають?
 • Які Ваші цілі?
 • Чи знаєте Ви свої «плюси» і «мінуси»?
5. Не забувайте оптимізувати для різних каналів
Многоканальность оптимизации
Стратегія ключових слів важлива не тільки для реалізації на сайті, але має поширюватися і за межі майданчика сайту, і саме тому Ви повинні також думати про багатоканальну оптимізацію. Ці багатоканальні платформи включають в себе:
 • Facebook
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Email
 • Offline, типу радіо- і телевізійної реклами
Відповідність ключових фраз в рамках цих платформ не тільки допоможе Вашим зусиллям брендингу, а також навчить користувачів використовувати специфічні фрази, під які Ви зробили оптимізацію.
6. Будьте послідовні з доменними іменами
Доменні імена настільки важливі для Вашого загального фундаменту, тому що кращою практикою є використання підкаталогу кореневого домену (example.com/awesome) в порівнянні з піддоменом (awesome.example.com).
Серед інших кращих практик з доменними іменами є:
 • Послідовність доменів: Якщо Ви вводите www.example.com, але інколи Ви набираєте лише example.com і без "www" не перенаправляєтесь на www.example.com, то це означає, що пошукові системи бачать два різних сайти. Це не ефективно для Ваших загальних зусилль SEO, бо буде розбавляти Ваші вхідні посилання, а зовнішні сайти будуть посилатися на www.example.com і example.com.
 • Тримайтесь Old School (старої школи): Старі домени краще, ніж нові, але якщо Ви купуєте старий домен, переконайтеся, що попередній власник не зробив нічого такого поганого, щоб викликати штрафні санкції.
 • Ключові слова в URL: Наявністю ключових слів Ви намагаєтеся підняти ранжирування для Вашого домену, що лише допоможе Вашим спільним зусиллям.
7. Оптимізуйте для різних типів результатів
На додаток до оптимізації для інтерфейсу робочого столу, переконайтеся, що зосередилися і на мобільній та планшетній оптимізаціях, а також інших засобах масової інформації.
 • Створюйте правильний медіа контент типу відео, так як при цьому для відео легше отримати ранжирування на першій сторінці, ніж маючи лише простий текст сторінки для ранжирування.
 • Оптимізуйте свій не текстовий контент, щоб пошуковими його побачили. Якщо Ваш сайт використовує флеш або PDF-файли, переконайтеся, що Ви прочитали про останні кращі практики, з якими пошукові системи можуть витягувати цей зміст і цим дати кредит для Вашого сайту.
8. Добре зосередьтеся на своїх мета-даних
Ваш контент на сайті повинен мати теги заголовків і мета-описи.
 • Мета-ключові слова в даний час значною мірою ігноруються пошуковими системами, але якщо Ви все ще використовуєте їх, переконайтеся, що вони розповідають конкретно про дану сторінку, і що вони також коректно форматовані.
 • Ваші мета-описи повинні бути унікальними, а також розповідати про конкретну сторінку. Дублюванням мета-описів зі сторінки на сторінку не виїдеш.
Назви тег повинні бути унікальними! Вважайте, що Ваш заголовок повинен мати 4-8 слів, підібраних таким чином, щоб зробити усе можливе, щоб спонукати читача захотіти клацнути і далі.
Висновки
Ви повинні завжди тримати SEO в авангарді свого розуму, і завжди слідувати передовій практиці. Нехтування основами SEO залишить від фундаменту Вашого сайту тільки безлад і заважатиме Вам повній максимізації можливостей доходу.
(Джерело EN: searchenginewatch.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting