Підвищення «скорострільності» сайту
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Понеділок, 04 лютого 2013, 07:36

Швидкість завантаження сторінок має величезне значення для популярності сайту в цілому. Більшість користувачів відразу ж закриють вікно браузера, якщо цікавий для них блог або сайт буде помітно гальмувати.
Дослідження показало, що 40% інтернет-користувачів покидають сайт, якщо сторінка завантажується довше, ніж 3 секунди. Затримка на 1 секунду знижує позитивне ставлення користувача на 16%, що, в свою чергу, веде до зниження кількості переходів на 7%.
Крім того, швидкість завантаження сайту також впливає на рейтинг ресурсу серед пошукових сервісів і, отже, на популярність бренду в цілому. Тому так важливо стежити, щоб Ваш бітрейт не впливав негативно на кінцеву якість і продуктивність сайту. Для цього вам слід виконати кілька операцій.
Визначте швидкість завантаження сайту
Серед інструментів, які є непоганими веб-спідометрами, можна виділити Google Pagespeed Insights, YSlow by Yahoo, WebPage Test і GTmetrix. Так, Google PageSpeed Insights дозволяє визначити, які компоненти підвантажують Ваш сайт. Yslow аналізує веб ресурс за різними критеріями, в той час як WebPageTest дає чітке уявлення про продуктивність сайту.
Оптимізуйте зображення
Великі зображення зведуть нанівець користь від будь «легкої» технології веб-дизайну, тому візьміть собі за звичку проганяти важкі файли через спеціальні компресори, щоб скинути зайві байти без відчутної втрати в якості.
Відстежуйте продуктивність сервера
При оптимізації роботи сайту заради прискорення завантаження сторінок важливо не тільки робити зміни, але і відстежувати їх. Для цієї мети можуть згодитися такі безкоштовні інструменти для контролю серверів і мереж, як Collectd, Zenoss або Nagios.
CSS і JavaScript
Стисніть CSS і JavaScript файли
Несумісні файли, особливо якщо ми говоримо про CSS і JavaScript, здатні до певної міри знизити швидкість завантаження. Тому не забувайте про інструменти стиснення JavaScript і CSS даних, щоб видалити непотрібні частини коду. Такі програми як Minify, Google Closure Compiler, SquishIt або YUI Compressor обробляють інформацію до того, як вона буде завантажена на сервер. Швидко і функціонально.
Суміщайте CSS і JavaScript файли для зниження вимог до HTTP-коду
Для ще більшої оптимізації сайту можна поєднати всі CSS медіа стилі, а також стислі CSS і JavaScript файли в один великий файл. Конвертуйте графічний текст у текст CSS, видаліть фрейми і коди скрипта Java.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting