5 нових типів вмісту, які варто спробувати в 2013 році
User Rating: / 2
PoorBest 
Saturday, 05 January 2013 21:39
There are no translations available.

Вирвіться з феєрверків, блискучих капелюхів і конфетті! 2013 почався, подумайте, як Ви можете оживити свій сайт або блог новими ідеями, змістом, щоб надихати і збуджувати своїх читачів.
Хоча більшість змісту, знайденого в Інтернеті, є написаними – або, в даному випадку, набраними словами, читачі більш схильні звертати увагу на візуально стимулюючий і цікавий контент, який не тільки пояснює, а й допомагає їм легко і швидко зрозуміти. Спробуйте п'ять типів контенту, наведених нижче, як ресурс для відвідувачів Вашого сайту в цьому році.
Інфографіка
Інфографіка - це візуальне представлення інформації або даних. Мистецтво проектування і створення інфографіки включає в себе поєднання великої кількості статистичної інформації з легко зрозумілими візуальними ефектами. Цей творчий спосіб представлення даних продовжує набирати популярність і часто використовується в журналах, газетах і блогах. Читачі віддають перевагу їй перед довгими текстами, тому що інфографіка зробити можливим легко зібрати і швидко осмислити факти.
Добре продумана інфографіка зосереджена навколо однієї теми, візуально цікава і відтворює всю картину. Від глибокого погляду на діабет до порушень тих, хто використовує Instagram, інфографіка оптимізована для легкого розуміння і утримання персоналу. Стратегічно правильно виконана інфографіка є не тільки цікавою і пізнавальною, але й впливає на психологію такими візуальними сигналами, як колір, форма і блискучі речі.
Відео
З технологією базового редагування відео, яка стала стандартом в комп'ютерах і більшості телефонів, відео пропонує просту альтернативу традиційно написаному змісту. Додайте відео продюсера і режисера до Вашої посадової інструкції для зйомки і редагування відео, щоб розміщувати оголошення в Інтернеті прямо з Вашого iPhone.
Якщо Ви натиснете на почуття або лоскотання кісток до сміху, то глядачі Ваших відею відчують щось для заохочення обміну. За даними Mashable.com, відео розшарюється в дванадцять разів частіше, ніж посилання і текст на сайтах соціальних медіа. Зробіть його ідеальним варіантом для блогів і сайтів, представляючи письмовий зміст, приведенні прикладів, частини підручника або розповідаючи цілу історію.
Вирішувати проблеми
Багато читачів звертаються до блогів і веб-сайтів для отримання інформації або щоб дізнатися, як вирішити проблему. Розгляньте, що шукають Ваші читачі, і дайте їм відповідь – це стане ресурсом.

Спробуйте навчальні "ЯК" частини контенту, який пояснює кожен крок процесу. Або напишіть пост FAQ з відповідями на поширені питання своїх читачів. Якщо Ви розміщуєте контент для бігунів або спортсменів, розгляньте можливість публікації рецептів страви повної енергії. Ви пишете в блозі про домашні проблеми? Спробуйте дати поради щодо поліпшення організації кімнати або як її прикрасити. Подумайте,які запитання можуть мати читачі і допоможіть їх вирішити. Майте на увазі, успішним вирішенням проблеми утримання є контент легкий для читання і часто маркований або нумерований.
Аналіз
Є не так багато речей у світі, які не можна аналізувати. Розгляньте останні новини, які можуть мати вплив на Ваших читачів. Вивчіть поточні питання чи зміни в галузі. Дайте факти і свою думку про них. Якщо це можливо, збирайте інформацію від інших фахівців та доводи обох сторін у дебатах. Ви з фінансової установи? Зробіть повідомлення про плюси і мінуси простого IRA (індивідуального пенсійного рахунку – прим. редактора). Ви прагнете бути місцем, де можна знайти спортивні новини? Порівняйте виступи Playbooks Нотр-Дам і Університету Алабами в іграх чемпіонату БКС. В принципі, робіть більше, ніж просто представляти факти. Давайте своїм читачам про що подумати.
Prezi
Prezi є програмним забезпеченням для масштабованої демонстрації, яке створює презентації, що є балансом найдрібніших деталей і великих картин. Кожен розповідає історію, збільшуючи невеликі ділянки загального зображення. Prezi працює, щоб перетворити традиційні презентації в унікальні розповіді, що робить їх цікавим доповненням до веб-сайту або блогу. Кожна презентація працює як плавна, інтерактивна розкадровка, яка переключає увагу очей глядача з висоти пташиного польоту до збільшувального скла. Зокрема, Prezi прекрасно підходить для презентацій, навчання, або графічного пояснення великої кількості інформації.
Швидка порада
Не забудьте поділитися своїм змістом в профілях соціальних медіа та на інших сайтах спілкування таких, як Digg, Delicious і StumbleUpon. Чим далі виштовхуватимете вміст в Інтернет, тим Ваші інфографіка, відео, повідомлення матимуть більше шансів досягти більше читачів.
Якщо Ви створювали цікавий контент протягом багатьох років чи тільки починаєте свій власний блог, дайте своїм читачам почитати в цьому році щось нове. При зміні типу вмісту, який надаєте, Ви залишаєте своїх читачів залучатися, інвестувати та повертатися знову і знову.
Автор Erika Karas.
(Джерело EN: blog.viralheat.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting