Заробіток на сайті | Реальний дохід
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

MonetizationМожна розчаруватися, якщо не отримувати хороший дохід за свою працю, щотижня витрачаючи час на планування, написання та наповнення сайту відмінним контентом.
Хороша новина – мати заробіток на сайті, що не так вже й важко: головне - мати правильні інструменти.
Нижче наведений список з інструментів для монетизації:
  • Показ схожого контенту
  • Рекламний сервер
  • А/Б тестування
  • Теплокарти
  • Заробіток завдяки відмовам
  • КАПТЧА
  • Партнерська програма
  • Сайт з клубною підпискою
Кожен з інструментів має свої плюси та мінуси. Це допоможе вирішити чи підходять вони Вам.
1.    Показ схожого контенту
Найпростіший спосіб забезпечити відповідним змістом і збільшити дохід - скористатися програмою, яка б показувала схожий контент. Виглядає все це, як частина сайту, що набагато менше відштовхує відвідувачів, ніж звичайна реклама.
Для використання цих програм необхідні кілька умов. По-перше, Ваш сайт повинен мати хороший трафік (заробіток за кліки) і, по-друге, Ви повинні мати акаунт PayPal для отримання доходу.
NRelate - одна з найпопулярніших мереж цього напрямку. Такі преміум-видавці, як CNet, Gamespot і CBS Sports використовують NRelate.
Monetization-1
+ Для відвідувача стаття, що читається, як правило, є важливою і, найвірогідніше, він клацне на посиланнях зі схожим контентом (таким чином, принесе Вам дохід )
+ Завжди показує зображення, навіть якщо Ви його самі не надали
+ Легке налаштування за допомогою WordPress
-  Ця мережа значна менша, ніж Outbrain та інші
Завдяки таким сайтам топ-рівня, як CNN і Rolling Stone, Outbrain є однією з лідируючих мереж в цьому напрямку. Він дозволяє Вам просувати свої статті та покращити заробіток, показуючи посилання Outbrain на Вашому сайті.
Monetization-2
+ Велика видавнича та рекламодавча мережа гарантує якийсь заробіток
+ Швидка і корисна служба підтримки
-  У Вас немає ніякого контролю над розмірами мініатюр
-  Деякі повідомляють про несправності в початковому "key claiming" процесі
2.    Рекламний сервер
Простіше кажучи, рекламний сервер дозволяє розміщувати рекламу на сайті. Ви збільшуєте дохід, безпосередньо продаючи місце під банер або рекламне місце. Нижче перераховані кілька причин, чому мати свій сервер - гарна ідея:
  • Більше контролю над рекламою. Більшість рекламних серверів дозволяють Вам керувати релевантностью показу реклами
  • Велика підзвітність над рекламою
Незважаючи на те, що ADTECH орієнтований на великі ресурси, його функції, як тестування в реальному часі, відстеження користувачів та інші доповнення дозволять Вам покращити дохід.
+ Проста і гнучка система тегів
+ Добре поширений на європейському ринку
+ Можливість інтегрування з будь-якою рекламною мережею, що робить його універсальним
-  Може викликати деякі труднощі для нових користувачів
Платформа для показу оголошень з дуже простим і легким для користувача інтерфейсом. В даний час використовується такими сайтами, як Reddit & StackOverflow. Безкоштовна до 100 мільйонів показів.
Monetization-3
+ Дуже проста у використанні і налаштуванні конфігурації
+ Немає довгострокових зобов'язань, має хорошу підтримку. Один з найшвидших рекламних серверів на ринку
-  Є тенденція появи реклами, націленої на певну демографічну територію
3.    A/Б тестування
За допомогою A/Б тестування різних місць розташування оголошення, його розміру та дизайну, Ви можете збільшити дохід. Проста модель роботи - створюється безліч варіацій Вашої сторінки з різним розміщенням оголошень, його розмірами та дизайном. Трафік поділяється між усіма варіантами, щоб побачити найбільш ефективний варіант.
Розроблений для простого і легкого використання. Завдяки простому налаштуванню - стеження за різними модулями, опціями та іншим є неважкою справою. Підійде для новачків, які хочуть підвищити заробіток.
+ Дуже простий і легкий інтерфейс
+ Є можливість вирішити, як розділяти трафік між різними варіаціями
AdPushup є першим інструментом A/Б тестування для видавців. Поведінка Вашого відвідувача постійно вимірюватиметься і зміни розміщення реклами будуть внесені автоматично для отримання найкращого RPM (дохід за 1000 показів)
+ Безліч налаштувань для відображення    
+ Дозволяє знайти найбільш вигідне місце для Вашої реклами
-  Знаходиться в бета-режимі
4.    Теплокарти
Коли Ви знаєте поведінку відвідувачів, то можете визначити, чи є ефективний Ваш дизайн, верстка або розташування реклами. Таким чином, можна оптимізувати і збільшити дохід. Теплокарти показують дії Ваших відвідувачів.
Як випливає з назви, Mouse Flow дозволяє відстежувати і аналізувати рух мишки Ваших відвідувачів. Працює в режимі реального часу.
Monetization-4
+ Можливість спостереження, що роблять Відвідувачі та точно знати, як вони взаємодіють з Вашим сайтом
+ Можливість запису і програвання руху курсора користувача
-  Деякі інтернет-користувачі стурбовані захистом приватності через запис руху курсора та натиснення клавіш
5.    Заробіток завдяки відмовам
Одна з жорстких реалій, що більша частина відвідувачів не переходять далі на інші сторінки, залишаючи або покидаючи першу сторінку. З'явилися продукти, які намагаються запобігти цьому.
Безліч раз пошукові системи відправляють нерелевантний трафік на Ваш сайт, наприклад, користувач, сподіваючись купити костюм на Хеллоуїн, може потрапити на Вашу сторінку, де написано про створення костюма для Хеллоуїн. У даному випадку WP Bounce починає діяти. WP Bounce зрозуміє одінуу відвідвача і буде тягнути час до натискання кнопки «назад», відображаючи відповідні продукти від Amazon з Вашим партнерським кодом, звичайно ж.
Monetization-5
+ Простий в установці та налаштуванні
+ Глибока аналітика, що показує запити пошуку, CTR та ін.
-  Працює на сайтах установлених на WordPress
-  Ви повинні бути посередником Amazon
Дійсно вражаюча технологія, Bounce Exchange встановлює програмне забезпечення, яке відстежує рух миші відвідувача. За лічені частки часу відвідувач переміщує курсор, щоб закрити сайт або відвідати інший, як спливає повідомлення, пропонуючи відвідувачеві залишити його поштову скриньку для отримання знижки і т.п. Сервіс дорогий, але він вартий того.
Monetization-6
+Висока ефективність. Представлений на багатьох популярних сайтах
- Вам необхідний бюджет в декілька тисяч доларів у місяць
Повнофункціональний інструмент, який допомагає значно знизити показник відмов. Optinmonster хвалиться малим часом встановлення і можливістю налаштування стратегії боротьби з відмовами.
Monetization-7
+ Можливість A/Б тестування в різних формах
+ Настроюваний рівень сторінок для показу
-  Працює тільки з WordPress
6.    КАПТЧА
Чи знаєте Ви, що користувач витрачає близько 14 секунд для вирішення капчі? Заробіток полягає в розміщенні реклами в тілі капчі. Якщо Ваш сайт часто використовує капчу, дохід зростатиме кожен раз, коли користувач вирішує одну з цих головоломок.
Confident CAPTCHA пропонує вирішити drag-and-drop пазл, залучаючи відвідувача до рішення. Оскільки таким способом реклама краще запам'ятовується, то і дохід буде вищим.
+ Легко встановити
+ Варіативність у виборі тем
- Користувачі повідомляють про деякі проблеми з сумісності, особливо, ті,  хто має WP Multisite.
Використовується багатьма великими сайтами, SolveMedia вимагає, щоб користувачі відповіли на певні питання і написали певні фрази для вирішення капчі.
+ Деякі блогери повідомляють, що заробіток вищий, в порівнянні з іншими.
+ SolveMedia стверджує, що її капча вирішується швидше, ніж у інших
-  Деякі користувачі вважають капчу сильно нав'язливою
NLPCaptcha надає відвідувачам різні типи головоломок, залучаючи їх до рішення. Це покращує відгук. Ваш заробіток збільшується щоразу, коли відвідувач вирішує капчу.
+ Широкий діапазон надаваних головоломок
+ Вони також пропонують заповнити в і N-Gage капчу
-  Заробіток нижчий, ніж в інших
7.    Партнерська програма
Часто робите огляди продуктів на Вашому сайті? Приєднавшись до партнерської програми, заробіток зростатиме, коли користувач купуватиме продукт, що рекомендувався Вами.
ShareASale має великий каталог торгових компаній. Ви знаходите товар або послугу, яку хочете виділити і додаєте відповідне посилання і кнопку на свій сайт. ShareASale шановна партнерська компанія.
+ Простий у використанні інтерфейс
+ Хороша мережа, якщо Ваша аудиторія, в першу чергу, вебмастера
-  Певні ніши товарів не представлені
Дуже популярний в інтернет-маркетологів, Clickbank має велику варіацію продуктів, які можна вибрати для просування. Просто потрібно знайти продукт, підтвердити партнерство і Ви можете просувати товар на своєму сайті. Щоразу, коли один з Ваших відвідувачів купує цей продукт, зростає заробіток. Clickbank надає своїм партнерам інформацію про те, які продукти ефективні, а які - ні, дозволяючи Вам вибрати продукти, які мають велику вірогідність продажу на Вашому сайті.
Monetization-8
+ Представлена безліч продукції
+  Сам Clickbank Marketplace залучає великий об'єм трафіку
-  Дехто скаржиться на затримку затвердження товару
8.    Сайт з клубною підпискою
Нарешті, якщо Ви довели свою компетентність, то можете продавати товари і послуги лише для членів Вашого клубу.  Лише члени клубу мають доступ до преміум-контенту, оплачуючи щомісячну плату. Такий спосіб надає стабільний заробіток.
Потужний інструмент Wordpress від Copyblogger Media, Premise робить налаштування легким і зручним.  Стягується разова плата, так що єдиноразова інвестиція дає можливість в створенні цілої мережі закритих клубів.
Monetization-9
+ Надається з більш ніж 1000 темами, які можно використовувати для створення зручних    початкових сторінок, так само включає шаблони копірайта
+ Дозволяє Вам легко створювати зони доступу лише для членів клубу
-  Громіздкий редактор, немає живого редагування
З останнім оновленням в Optimizepress з’явився потужним плагін, який може працювати з Вашою існуючою темою Wordpress, замість того, щоб змінювати поточний зовнішній вигляд сайту.  Це переконало багатьох користувачів перейти від інших інструментів цієї категорії.
+ Встановлюється поверх поточної теми Wordpress
+ Створення привабливої початкової сторінки, форми реєстрації та ін. з його простим у використанні інтерфейсом і вбудованими функціями
+ Хороша підтримка клієнтів
-  Обмежене число шаблонів, якщо не заплатити за оновлення Optimizepress Club
Павло Коробенков, магістрант НТУУ «КПІ» (За матеріалами hongkiat.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting