6 налаштовуваних панелей Google Analytics, щоб зберегти Ваш час вже ЗАРАЗ!
User Rating: / 0
PoorBest 
There are no translations available.

Панель Google Analytics

Для того, щоб бути ефективним цифровим маркетологом, всі рішення, які Ви виконуєте, чи пропозиції, які Ви висунули, повинні бути підкріплені відповідними даними.
Це простий, але дуже важливий урок. Тим не менш, здатність багатьох людей використовувати пакети аналітики (таких як Google Analytics, Omniture і т.д.) сильно різняться в різних організаціях. Повірте тепер автору, що є один навик, на якому Ви повинні зосередитися при розробці: здатність інтерпретувати та аналізувати дані і все. Очевидно, що тут існує величезний пробіл у знаннях, тому всі, хто шукає роботу - слухайте!
Дані визначають порядок дня
Щоб бути досвідченими в аналізі даних для розробки дієвих ідей є один навик, який застосовується при будь-якій роботі з цифрового маркетингу, яку отримаєте. Не кажучи вже, що це дасть Вам належну увагу осіб, які приймають рішення, бо будете в стані зрозуміти і довести переваги/втрати у своєму бізнесі. Простіше кажучи, це заставить їх більше Вас любити!
Подаваний зміст, дані – король
Пару місяців тому автор написав про доступ до даних аналітики за допомогою мобільних пристроїв. Хоча в тій статті в основному була увага на відсутності додатку Google Analytics на iPhone (і запропонувані деякі альтернативи для використання), сильнішою загальною темою статті є важливість доступу до відповідних даних у швидкому і ефективному режимі. Використання користувацьких панелей Google Analytics є відмінним прикладом того, як можна це зробити вже сьогодні.
Панелі Google Analytics надають Вам ряд повністю налаштовуваних віджетів, які можна використовувати для створення приладової панелі, яка служитиме «магазином однієї зупинки» незалежно від Вашого бізнесу/старшої особи, яка приймає рішення з визначення важливих даних. Автор настійно рекомендує Вам їх використовувати: насправді чому б не спробувати побудувати одну панель, яка включатиме всі важливі дані, про які Ваш бос завжди Вас запитує? Таким чином, Ви виграєте деякі пункти спілкування з ним/нею, а також вивільните час, проведений неефективно, дозволяючи Вам зосередитися більше на своїй щоденній діяльності.
Як альтернативу створення власних панелей, можна також імпортувати деякі готові. Автор розмістив у вебі та поширює нижче свої 6 найкращих  панелей, включаючи посилання, які дозволяють імпортувати їх прямо у Ваші власні облікові записи Google Analytics. З кількома твіками потім вони повинні бути готові до роботи. Насолоджуйтесь!
6 кращих безкоштовних панелей Google Analytics
Моніторинг бренду
Панель Google Analytics-1
Один з найбільш принципово важливих аспектів будь-якого бренду, що присутній в Інтернеті, є розуміння, коли Ваш бренд згадується і дії, що випливають з цього. Мало того, що автор радить використовувати профілактичні методи, щоб дізнатися і проконтролювати, коли негативні настрої розповсюджують прив’язаними до Вашого облікового запису, автор хотів би також, щоб моніторинг повідомляв, наскільки сильна присутність Вашого бренду в Інтернеті. Дана панель має неоціненне значення для останнього. Це настільки корисно, що приладова панель навіть згадувалася раніше на State of Search.
Відмінно підходить для аналізу:
 • Візитів на сайт через Ваш торговий бренд
 • Візитів на сайт з основних соціальних мереж
 • Найважливіших транспортних вузлів до Вашого бренду
Панель соціальних медіа
Панель Google Analytics-2
Для великої кількості підприємств, якщо Ви не присутній на каналах соціальних медіа, то автор може тримати парі відносно Ваших клієнтів. Незалежно від того, наскільки Ви активно проводитемете соціальну діяльність в засобах масової інформації - це неймовірно правдоподібно, що соціальні мережі забезпечуватимуть напрямок трафіку (і, можливо, навіть конверсію!) на Вашому сайті. Використовуйте цю панель, щоб зрозуміти, які взаємодії прийшли з соціальних каналів.
Відмінно підходить для:
 • Зберігання на вершині посилань з соціальних мереж
 • Визначення найбільш ефективних соціальних каналів для Вашого бізнесу (куди прикласти зусилля)
Панель електронної комерції
Панель Google Analytics-3
Працюючи в провідного роздрібного торгівця міжнародної моди, дані мають абсолютно першорядне значення для нашої діяльності. Що ще більш очевидно, що багато хто з старших керівників автора менш цікавляться відвідувачами в цифрах і тим, як багато людей підключилися до мережі, наприклад з використанням iOS, шукаючи «розщеплення волосся», а коли доходить до справи, то їх в основному цікавитимуть згенерровані гроші, а також показники доходів. Ця панель є фантастичним ресурсом для швидкого розуміння всіх важливих показників в одному місці!
Відмінно підходить для:
 • Моніторингу активності електронної комерції (продажі, дохід і т.д.)
 • Визначення зайнятих/повільних періодів бізнесу
 • Підвищення ефективності бізнесу
Панель мобільної електронної комерції
Панель Google Analytics-4
Як і в попередньому пункті, моніторинг рівня продажів є абсолютно необхідний для інтернет-магазинів (великих і малих). Ми всі знаємо, що мобільність стає життєво важливим аспектом успіху цифрового маркетингу. Це лише одна з причин, чому в Miinto, інвестують багато часу на розробку нового мобільного чудового контенту для свого сайту. Отже, що про дохід, який генерується з мобільного трафіку? Дивіться не далі, ніж цю чудову панель мобільної електронної комерції ...
Відмінно підходить для:
 • Моніторингу діяльності мобільної електронної комерції (продажі, дохід і т.д.)
 • Визнаючення рівня відмов від різних мобільних пристроїв
 • Розуміння того, яка частка доходів генерується з мобільних пристроїв
Панель SEO
Панель Google Analytics-6
Автор - SEO-шник, і з кожним разом навіть просить саму прямолінійну метрику SEO. Заощадите час і зусилля, встановивши цю приладову панель SEO для свого акаунта Google Analytics.
Відмінно підходить для:
 • Моніторингу Вашої загальної досяжності через органічний пошук
 • Визначення найпопулярніших сторінок входу через органічний пошук (в тому числі досягнуті цілі/конверсії)
 • Розуміння найбільш цінних ключових слів на Вашому сайті для органічного пошуку
Панель технології
Панель Google Analytics-7
Технічно мислячий Ви чи ні, але якщо Ви працюєте в цифровому маркетингу, то дуже ймовірно, що в якийсь момент повинні мати технічні бесіди з різними зацікавленими сторонами. Хоча ця панель не буде вчити Вас різниці між HTML і DOM, але дозволить Вам зрозуміти технології, які Ваші відвідувачі використовують на Вашому сайті. Це дає декілька переваг, якщо Ви перебуваєте в будівлі, офісі агентства або навіть невеликій компанії, які використовують незалежного веб-розробника, бо дозволяє зрозуміти вплив і значення пропонованих змін.
Відмінно підходить для:
 • Обміну з Вашим технічним відділом (просто подивіться на вираз їх обличчя, коли вони будуть в змозі відкрити глибину інформації!)
 • Життєздатних аналізів для майбутніх технічних релізів - автор використовував верхній рівень даних з цієї панелі, щоб допомогти інформацією при плануванні технічних змін на сайті. Розуміють чи ні, і в якій мірі користувачі звертаються з використанням певних технологій, може допомогти з інформацією для технічних рішень, визначення пріоритетів на основі фактичних даних від відвідувачів Вашого сайту.
Отже, чого ж Ви чекаєте?
Так, Ви вже маєте 6 соковитих користувацьких панелей, щоб встановити до свого облікового запису Google Analytics і все, що потрібно, це 6 клацань миші. Що ж Ви чекаєте? Перейдіть до встановлення їх зараз і вивільніть свій власний час, щоб зосередитися на більш важливих речах!
Велике спасибі Koozai і Portent за їх геній аналітики і за створення та розповсюдження цих дивовижних панелей!
Бонус: завантаження більше безкоштовних панелей Google Analytics
Ви також можете знайти ряд провідних панелей Google Analytics, для пошуку рішень з аналітики, бізнес-цілей і/або маркетингових функцій в Google’s Analytics solutions gallery.
(Джерело EN: stateofsearch.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting