Топ 15 пов'язаних з пошуком термінів, які треба знати всім бізнесменам
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Терміни інтернет-маркетингуЧи має Ваша організація комплексний план SEM, який використовує SEO, PPC, SMM і парадигми контент- маркетингу для підвищення конверсії, щоб збільшити рентабельність і прибуток сайту?
Чи має все це сенс для Вас?
Якщо Ви відчули відставання, коли справа доходить до обговорення онлайн маркетингових планів та практики, то Вам варто освіжити наступні фрази, пов'язані з пошуком. Цифровий маркетинг найближчим часом нікуди не дінеться, так що ознайомтеся з цими словами, а також з тим, що вони можуть означати для Вашого бізнесу!
Термін №1: Search Engine Optimization (SEO) – пошукова оптимізація
Пошукова оптимізація є одним з видів інтернет-просування, націленим на збільшення трафіку від результатів, отриманих в пошукових системах для окремих веб-сайтів, як реакція користувачів на надані окремими пошуковиками результати пошуку.
Для досягнення цих результатів, SEO може включати в себе як дії безпосередньо на сайті (наприклад, підвищення якості вмісту сайту або поліпшення мета-тег сторінок) і дії за межами сайту (при побудові зворотних посилань, яке обговорюється нижче).
Термін №2: Pay-Per-Click (PPC) – оплата за клік
Альтернативна SEO реклама з оплатою за клік включає в себе залучення відвідувачів на сайт за допомогою таких програм, як Google Adwords. Рекламодавці, що використовують цю програму, задають ставки ціни, яку вони готові платити щоразу, коли користувач пошукового двигуна клікає на певний сайт в спонсорованій області списку результатів пошуку.
Термін №3: Маркетинг контенту
Маркетинг змісту - це метод інтернет-маркетингу, який спирається на наповнення веб-сайту високозначимим, широко популярним контентом. Мета цих конкретних рекламних кампаній полягає у створенні впізнаваності бренду і підвищення авторитетності за допомогою розповсюдження матеріалів маркетингового контенту, які повинні в кінцевому підсумку призвести до збільшення повтору продажів і більшої кількість клієнтів для провідних напрямків продажів.
Термін №4: Social Media Marketing (SMM) - соціальний медіа маркетинг
Сьогодні багато організацій в сучасній стратегії цифрового маркетингу використовує соціальний медіа маркетинг -практику побудови динамічної привабливої присутності на популярних сайтах соціальних мереж з метою впливу на трафік сайту і відносини з клієнтами. Кампанії SMM зазвичай використовують такі сайти, як Facebook, Twitter, LinkedIn і Google+ для того, щоб встановити зв'язок з клієнтами, збільшивши їх кількість ненав’язливим чином.
Термін №5: Search Engine Marketing (SEM) - маркетинг в пошукових системах
Тоді, як Ви, ймовірно, чули попередні чотири терміни, що присутні в будь-якій дискусії про кращі способи привернення відвідувачів на веб-сайт, Ви також могли бачити фразу «пошуковий маркетинг» або «SEM». SEM - це загальний термін, що охоплює всі вище приведені стратегії і посилання на план онлайн-маркетингу організації в цілому.
Термін №6: Алгоритм
Кожна пошукова система має окремі індекси для всіх різних веб-сторінки, ідентифікованих в Інтернеті, який заповнюється за даними, отриманими від автоматичних ботовських програм двигунів індексації.
Однак, оскільки ручне перебирання всієї цієї інформації для того, щоб повернути найкращі результати пошуку, забрало б дуже багато часу, то пошукові системи для аналізу індексів і повернення результатів покладаються на складні набори алгоритмів, заснованих на певному числі різних критеріїв.
Точну роботу алгоритмів пошукового двигуна ніколи повністю не розкривають (в цілях запобігання маніпуляцій), хоча заповзятливі оптимізатори часто визначають чинники ранжирування шляхом власних експериментів. Як видно з останніх змін алгоритмів Panda і Penguin від Google, алгоритми пошукової системи постійно оновлюються, на превеликий жаль оптимізаторів.
Термін №7: Keyword - ключове слово
"Ключове слово" або "пошуковий запит"  - це послідовність слів для пошуковика, які користувач набирає в рядку пошуку свого браузера. Якщо жінка набере "жіноче взуття розмір 9" в Google, то ця фраза буде використана пошуковим гігантом, щоб визначити, які проіндексовані сторінки надають найактуальнішу інформацію для її запиту.
Тому, що веб-сайти отримують мало природного пошукового трафіку, якщо вони не фігурують в цих списках результатів, багато організацій воліють зосередити свої цифрові маркетингові зусилля на таргетингу певних ключових слів з їх індивідуальних веб-сторінок. "Хороше" ключове слово те, яке відповідає організацйним стандартам конкурентоспроможності і достатньому обсягу пошуку - дві частини даних, які можуть бути знайдені за допомогою популярних програм досліджень ключових слів для SEO.
Термін №8: Search Engine Results Page (SERP) - сторінка результатів пошуку
Коли користувачі вводять пошукові запити в пошуковик, то результати, які відображаються, називаються "сторінкою результатів пошуку" або "SERP". Веб-сайти, що відображаються в природних SERPs (тобто в тих результатах, які відображаються окремо від спонсорованих авторами PPC-результатів пошуковика, де це прийнятно), показуються в результаті складних алгоритмів рейтингу для кожного пошукового двигуна.
Якщо Ви чуєте відносно цифрового маркетингу про труднощі з отриманням рейтингу на першій сторінці SERP, знайте, що вони виникають із-за проблем з застосуванням кращих практик SEM таким чином, щоб забезпечити відображення свого сайту у верхній частині результатів пошуку, коли користувачі вводять свої цільові ключові слова в пошуковику.
Термін №9: Конверсія
Конверсія або перетворення - це завершена дія, яка відбувається на веб-сайті, що вказує на зрозумілий, який можна виміряти, зв'язок, який був сформований відвідувачем сайту. На більшості сайтів, відстежені конверсії складаються в основному з продуктів продажів, хоча Ви також знайдете сайти, які відстежують як конверсію заповнення форм для певних матеріалів, передплату бюлетнів через електронну пошту, завантаження документів або перегляд відео.
Термін №10: Conversion Rate Optimization (CRO) - оптимізація конверсії
Оптимізація коефіцієнту конверсії, або «CRO», відноситься до процесу поліпшення кількості та якості перетворень, які відбуваються на сайті.
Наприклад, якщо сайт Вашої компанії вимірює успіх збільшенням кількості нових клієнтів, які купують Ваші продукти, то хороший план CRO може включати в себе тестування нових джерел трафіку, поліпшення змісту головної сторінки Вашого сайту або розробку більш привабливих пропозицій для заохочення нових відвідувачів веб-сайту до купівлі.
Термін №11: Спліт-тестування
Спліт-тестування є одним з поширених інструментів, який використовується в планах CRO. Процес включає в себе встановлення програм, які випадковим чином формують різні варіацій веб-сторінки для того, щоб визначити, який варіант працює краще.
Спліт-тестування може проводитися з використанням "A/B"-протоколу, в якому дві версії сторінки подаються для відвідувачів тільки з одним зміненим параметром, або воно може використовувати "багатовимірні" параметри, в ході яких кілька змінних замінять через 3+ варіанти веб-сторінки.
Термін №12: Backlink - зворотне посилання
Зворотне посилання - це просто HTML-зв'язок між двома веб-сторінками. Зворотні посилання можуть бути або внутрішніми (зв'язки сторінок в межах одного URL) або зовнішніми (зв'язки сторінок з двома абсолютно окремими URL-адресами).
Кількість і якість зовнішніх вхідних беклінків, що посилаються на веб-сайт, відіграє важливу роль в його відносній SEO-вазі, бо пошукові системи розглядають беклінки як голоси редакторів. Алгоритми двигунів створені так, щоб враховувати зворотні посилання як голоси довіри між сайтами - от чому так важливо для веб-майстрів залучити побільше високоякісних посилань.
Термін №13: Anchor Text - якірний текст
Якірний текст є текстовим елементом зворотного посилання, який з'являється на сторінці, що посилається. Наприклад, якщо Ви бачите сайт з гіперпосилальним текстом "Натисніть тут", як директиву заохочення відвідувачів, щоб перейти до іншої сторінки на сайті, то слова "Натисніть тут" є якірним текстом посилання.
Конкретні слова, використані в якірному тексті зовнішніх, вхідних зворотніх посилань, які Ви створили, відіграють важливу роль для SEO-ваги Вашого сайту, бо пошукові системи використовують ключові слова в цій області для визначення релевантності посилання. Проте не перестарайтеся, використовуючи однакові ключові слова для SEO в якірному тексті кожного посилання, яке Ви створюєте, бо це може вважатися спамом і привести до пеналізації. Замість цього, прагніть до натуральної суміші SEO, фірмових і не оптимізованих текстів якоря.
Термін №14: PageRank
PageRank є мірою ваги сторінки, розробленою Google. Система присвоює кожній сторінці онлайн-оцінку від PR0-PR10, яка заснована на логарифмічній шкалі і враховує кількість і якість зовнішніх зворотних посилань, що ведуть на сайт.
Хоча Ви можете побачити цей термін, зазначений як засіб виміру авторитетності сайту, майте на увазі, що це тільки один з більш ніж 200+ чинників ранжирування, які розглядаються алгоритмом Google. Високий PageRank - це добре, але він не приводить автоматично до кращої інтернет-продуктивності.
Термін №15: Meta Tags - мета-теги
Мета-теги є шматками HTML-коду, що можуть бути додані на сайт, щоб надати інформацію пошуковим системам, але які не видно відвідувачам сайту.
В минулому такі теги, як коди "meta keyword" і "meta description" відігравали свою роль в оптимізації сайту, але з тих пір були девальвовані у відповідь на поширені маніпуляції. Сьогодні оптимізатори бачать кращі результати від надання корисної інформації через тег заголовка сторінки, ALT зображення і тег опису, та тег “rel=author”.
Звичайно, це не повний список, бо скласти документ, що містив би всі різні біти промислового жаргону, який використовують в цифровому світі маркетингу, майже неможливо. Тим не менш, якщо у Вас є питання про конкретні терміни, пов'язані з пошуком, які Ви побачили в Інтернеті, не соромтеся поділитися ними в коментарях і автор зробить все можливе, щоб відповісти на Ваші запитання.
(Джерело EN: searchenginejournal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting