13 порад для семантичної розмітки в 2013 році: контрольний список локального SEO
User Rating: / 1
PoorBest 
There are no translations available.

Однією з найменш відомих областей локальної оптимізації бізнес-сайту продовжує залишатися семантична розмітка.
Семантична розмітка може збільшити ймовірність того, що інформація з Вашого сайту буде виділена в результатах пошуку сторінок за допомогою збагачених фрагментів, залучення більшої уваги і кліків. Тому прочитайте і скористайтеся цим контрольним списком, щоб побачити, чи використовуєте всі можливі елементи для локального бізнес-сайту.
У той час як спеціальна розмітка, ймовірно, не може напряму покращити Ваш рейтинг в пошуку, вона, мабуть, збільшить рейтинг кліків або "CTR", бо споживачі частіше звертатимуть увагу на Ваш сайт у списках. Збільшення в середньому становить 15%, і, можливо, навіть більше!
Просто лише збільшення CTR може принести з плином часу  користь Вашому рейтингу, і кліки можуть вплинути на рейтинг, так що є кілька причин, чому варто використовувати семантичну розмітку. Семантична розмітка оптимізується також для пошуку Google, Bing і Facebook.
Якщо Ви думаєте, що більшість Microformats/RDFa/Micro Data/Schemas не можна застосовувати до Вашого локального бізнес-сайту, - подумайте ще раз! Тоді як лише деякі з них можуть вплинути на Ваше оголошення в локальному «7-pack» або в Google Maps, Ваш сайт може залучити клієнтів за допомогою сторінок результатів пошуку з регулярними ключовими словами, а регулярні списки можуть і не з'являтися на тих же сторінках результатів «7-pack»!
Таким чином, перевірте, чи додали наступні семантичні розмітки на локальному сайті (якщо застосовується). Збільшення Вашого трафіку навіть для результатів пошуку, які безпосередньо не пов'язані з тим, що Ви продаєте, може бути корисним для всього Вашого сайту, бо Ваша загальна популярність зростає.
Отже, 13 стратегій семантичної розмітки для локальних бізнес-сайтів:
1. Розмітка авторства
Номер один, краща з семантичних розміток, швидше за все, авторство - вона дозволяє Вашій особистій фотографії з'явитися зі сторінками, де Ви автор, і Вашим сайтом, коли вони перераховані в результатах пошуку.
Наприклад, перевірте списки статей Search Engine Land, і Ви часто побачите в списку значок з фото та іменами авторів в парі з їх статтями.
Для локального пошуку, це може бути ще більш привабливим в Google, бо робить Ваші позиції в списку набагато цікавішими та професійними в «7-pack». У приведеному нижче пошуку для приватних адвокатів з травм в Сіетлі, перші два результати в списку мають фото адвокатів:
Для того щоб це відбувалося, Ви повинні мати профіль Google+ для власника бізнесу, посилання на нього на своєму сайті, включаючи рядок запиту з rel=author:
<a href=”[profile_url]?rel=author”>Google</a>
Потім зворотне посилання на Ваш сайт з профілю Google+ в розділі "Contributor To». Це також гарна ідея, щоб мати чудові фото автора для Google+.
2. Схеми локального бізнесу і Geotag
Schema.org надає декілька різних типів семантичної розмітки, які автор перераховує в цій статті, і прем'єра номер один для опису локальних підприємств. По суті, Ви можете це використовувати для розмітки адреси та контактної інформації на своєму сайті, хоча є й додаткові поля, які можуть включати в себе, наприклад, робочі години, види оплат, що приймаються, і багато іншого.
Приклад розмітки:
Ви також можете вставити геотеги свого місцеположення (або "Place" на жаргоні Schema.org), включаючи свої геокоординати з LocalBusiness коду. Як автор зазначав раніше, якщо Ви вже використовуєте hCard Microformat для цієї мети, то можете продовжувати робити це, хоча схеми розмітки стали значно кращими.
При бажанні, Ви можете використовувати обидва способи одночасно, наприклад, як зробив автор зі своєю бізнес-адресою на домашній сторінці в Argent Media. Для отримання інструкцій для схеми LocalBusiness перейдіть за посиланням.
3. Свідоцтво
Відгуки на бізнес-сайті можуть часто допомогти переконати відвідувачів стати клієнтами.
Через це, Google дозволяє локальним підприємствам розкрити, що у них є свідоцтва за допомогою семантичної розмітки для відгуків, а іноді Google буде відображати цю інформацію в поєднанні з бізнес-прейскурантом в результатах пошукової видачі. Автор вважає, що позначки відгуків можуть збільшити шанси отримати зображення у фрагменті тексту сніппету під позицією в списку, так і в зразках виноски тексту, які відображаються по-різному в кешованому зображенні Вашої веб-сторінки.
Наприклад, перевіримо компанію EagleLift foundation repair з Лос-Анджелеса, яка має розмічену сторінку відгуків за схемою для свідоцтва - і цей текст відгуків тепер відображається як в фрагменті опису, так і в виклику кешованої сторінки:
4. “Хлібні крихти”
Багато сайтів, на які автор натикався, зневажливо відносяться до використання ланцюжка переходів, незважаючи на його високу корисність, відповідно до заяв експертів з юзабіліті. Навіть на відносно невеликих ділянках, “хлібні крихти” можуть допомогти користувачам орієнтуватися в ієрархії сайту, і надати їм відповідні сторінки, які вони хотіли б відвідати. З цієї причини, Google почав «випікати» ці дані для відображення в збагачених сніппетах, помістивши в якості додаткового посилання під назвою гіперпосиланням на сторінку.
Просто з точки зору статистики, маючи додаткові посилання на свій сайт на сторінках результатів пошуку, Ви збільшуєте шанси отримати, з часом, користувачів, які натискають - тому ланцюжок зв'язків вкрай бажаний! Google робить справедливу роботу автоматичного виявлення таких ланцюжків, але бувають випадки, коли ланцюжок в коді сторінки не інтерпретується успішно в тому порядку, який буде відображений у фрагменті. Щоб збільшити свої шанси, використовуйте розмітку ланцюжка на сторінках сайту.
Для таргетингу локальних сайтів з кількома назвами навколишніх міст або з декількома офісами на весь муніципальний район, “хлібні крихти” дуже вартісні. Наприклад, ось ланцюжок з сайту компанії автора:
Після того, як Ви запрограмували сторінки, перевірте код в Structured Data Testing Tool від Google, де повинна правильно відображатися ієрархія посилань. Інструмент показує попередній перегляд списку пошуку для сторінки автора в Argent Media, на додаток до витягнутих структурованих даних.
5. Події
Якщо Ваша компанія бере участь в деяких подіях або надає спеціальні послуги в різні години/дати протягом року, то Ви могли б розглянути питання про включення Events Schema markup. Якщо Ви занадто залякані, щоб робити структуровані дані на своєму сайті, чи не впевнені, що необхідно робити кодування, Google дає Вам для цього ще один варіант подій.
У Вашому обліковому записі Webmaster Tools, Google надав бета-версію пакету під назвою Data Highlighter for Events. Використовуючи цей інтерфейс, Ви можете виділити елементи події і розповісти Google, які елементи даних розглядати як елементи події - ім'я, дату, місце проведення, адресу, URL і т.д.
* Якщо Google вважатиме дані Highlighter успішними, то, швидше за все, поширить їх також на інші види збагачених фрагментів. Автор сподівається, що вони так зроблять - це було б великим благом для сайтів малого бізнесу!
6. Купони/пропозиції
Якщо у Вас є купони чи спеціальні пропозиції, то використовуйте Offer Schema. Ще не зовсім зрозуміло для автора, чи Google або Bing роблять на сьогодні будь-яку спеціальну обробку фрагмента по купонах або пропозиціях, але вони включили її в Schema.org, і мало б сенс для них, щоб розглянути питання про більш помітне включення в майбутньому, так як вони, очевидно, зацікавлені в цьому, і якби це зробили, то кінцеві користувачі захотіли б багато.
7. Відео
Google рекомендує використовувати VideoObject Schema, щоб допомогти їм краще інтерпретувати і представляти Ваш відео-контент в результатах пошуку. Якщо Ви не використовуєте відео на своєму сайт, то повинні це зробити – списки відео в результатах пошуку займають все більше місця в результатах пошуку і більше привертають увагу.
Споживачам, мабуть, подобається дивитись відео про продукти або підприємства, які надають послуги, так що це може також допомогти в конверсії. Ось приклад списку відео сторінки в результати пошуку компанії Wasp Barcode Technologies з міста Плано, штат Теха с:
8. Рецепти
Рецепти тримають тонн пошуків в Інтернеті, і з цієї причини пошукові сервіси виділяють презентацію їх списків в результатах пошуку.

Більшість місцевих підприємств не відчувають, що вони дійсно піддаються темам їжі, тому вони можуть не йти на те, щоб показати рецепт або два на своєму сайті і відзначити їх для пошукових систем. Дійсно, рецепти можуть мати більше сенсу для ресторану, готелю, громадського харчування, або навіть кафе, але немає ніяких причин, чому бізнесмен не може опублікувати деякий улюблений рецепт і отримати додатковий трафік та збільшити за рахунок цього ранжирування.
Наприклад, адвокат нещодавно зробив заголовки, подавши запит уряду на основі свободи інформації, щоб отримати рецепт пива президента Обами (“White House Honey Ale”). Адвокат, швидше за все, задоволений тим, що тепер рецепт опублікований на сайті Білого дому, але він упустив можливість публікації рецепту на своєму сайті і маркування його для пошуку. 
Рецепт Білого дому насправді є дуже неоптимальним, бо він був опублікований в парі фотографій, а не в тексті, і, відповідно, не буде виглядати в результатах пошуку так добре, як рецепти Food Network або AllRecipes.com.
Ваша причина для публікації рецепту не повинна бути драматичною - просто зробіть це, щоб ще більше взаємодіяти з веб-співтовариством і принести користь своєму бізнесу.
9. Особи
Автор вже писав про те, як виділення Ваших співробітників може допомогти в рейтингу локального пошуку. На додаток до відображення інформації про автора, Ви можете також розмічати на своєму сайті відомості про керівників і співробітників за допомогою Schema for a Person.
10. Таблиці та марковані списки
Це насправді не вимагає ніякої спеціальної семантичної розмітки - але, якщо у Вас є табличні дані або вміст, який піддається презентації в списку, зробіть так на своєму сайті. Знову ж, такий список в результатах пошуку може отримати більше уваги, і це дасть Вам можливість відображати більше інформації про свої товари та послуги для потенційних клієнтів, які ще навіть не зайшли на Ваш сайт.
Приклад - оренда кабін в Gatlinburg, TN:
Веб-сторінка Cabins of the Smokey Mountains представляє свої пропозиції з оренди та їх характеристики в таблиці, і Google показує характеристики внизу їх списку. Для того, щоб це відбулося, подивіться, чи є у Вас інформація, яка може подаватися в таблиці або у форматі маркованого списку, а також створити сторінки для них.
Наприклад, це відмінно підходить для багатьох ресторанів, якщо вони виставили свої меню в HTML-таблицях – що мають переваги, в порівнянні з Flash/PDF/графічними форматами, які використовують багато закусочних.
11. Продукти
Якщо Ваш бізнес - продаж товарів, то серйозно розгляньте питання про включення відомостей про них на своєму сайті та маркування їх з Product Schema. Розмітка продуктів може дозволити показувати у  списках результатів пошуку Ваші ціни, рейтинги і наявність:
Зауважимо, що розмітка продуктів може бути особливо ефективна в поєднанні з "хлібними крихтами"!
12. Мета-опис
Хоча це не пов'язано зі Schema, мета-описи були одними з найбільш ранніх і найдовших, що вижили, елементів семантичної розмітки. Вони, можливо, також найвпливовіші, оскільки часто вибираються як весь текст сніппета для результатів пошуку.
Незважаючи на все це, мета-тегом опису часто нехтують на багатьох сайтах малого бізнесу. В Meta Description слід коротко описати те, про що конкретна сторінка, використовуючи ключові слова. Ви не повинні використовувати той же опис для всіх сторінок, чи навіть більше, ніж для однієї сторінки на своєму сайті!
Не просто перенести перше речення блогу в поле опису, а зробити звичкою описувати сторінку. Ви повинні це зробити за двадцять п'ять слів. Перевірте у своєму Webmaster Tools і подивіться, чи не рекомендуються які-небудь зміни – є попередження про те, що занадто коротко або що теги дубльовані.
13. Facebook Open Graph
Замість того, щоб співпрацювати з пошуковими системами і полегшити життя мільйонам веб-майстрів і розробників, Facebook використовує Open Graph protocol. Щоб забезпечити сторінках Вашого сайту представлення також і в пошуку Facebook та інших інтерфейсах, включіть Open Graph для локальних підприємств, як автор пропонував раніше. Його можна використовувати одночасно з протоколом Schema.org – це два протоколи, які не конфліктують один з одним.
Кожен раз, коли Ви вставляєте семантичну розмітку, не забудьте перевірити її за допомогою Structured Data Testing Tool від Google (раніше називався “Rich Snippet Testing Tool”). Автор зустрічав багато випадків, коли дизайнери та програмісти думали, що включили семантичну розмітку, але замість цього вона була налаштована неправильно і помилково.
Отже, пройдіть через цей контрольний список і додайте будь-який з варіантів семантичної розмітки, який вважаєте за необхідний, і цим зможете допомогти собі зробити 2013 рік дуже рожевим для свого сайту і бізнесу!
Думки, висловлені в статті, належать автору і не обов'язково співпадають з думкою Search Engine Land.
Автор Chris Silver Smith
(Джерело EN: searchengineland.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting