Як завантажити відео з Інтернету в потрібному форматі
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Clip ConverterНеобхідність завантажити ролик з онлайнового відеохостингу може виникнути з кількох причин.
Наприклад, у Вас таке повільне з'єднання, що перегляд у реальному часі постійно переривається, або Ви хочете показати цей ролик товаришеві, який взагалі не має доступу до Інтернету, або Ви хочете переглянути відео на пристрої, який не підтримує flash, або хочете записати кліп на CD, або ... - загалом, список можна продовжити. У будь-якому випадку, Вам не обійтися без послуг сервісу Clip Converter, який не тільки вміє завантажувати кліпи, але і має ряд додаткових досить корисних функцій.
Якщо Вам необхідно просто завантажити ролик, то достатньо просто вставити адресу відповідної сторінки у полі Media URL. Підтримуються такі сервіси як Direct Download, YouTube (HQ і HD), Google Video, Sevenload, MySpace, Dailymotion (HQ), Vimeo (HQ), Metacafe, MyVideo, YouPorn, Pornhub, Veoh. Після аналізу посилання, сервіс надає можливі варіанти завантаження. Виберіть необхідну якість і натисніть Download.
Однак, в тому випадку, якщо Вам потрібно не просто завантажити ролик, а ще і конвертувати його в інший формат, то необхідно вибрати потрібну вкладку і відкриються додаткові параметри перетворення. В даний час можлива конвертація в аудіо - MP3, AAC, WMA, M4A, OGG і відео - MP4, 3GP, AVI, MPG, WMV, FLV формати.
Наприклад, для 3GP ми можемо за допомогою простого переміщення регуляторів змінити рівень гучності, задати аудіо і відео бітрейт, роздільну здатність екрану. Зверніть також увагу на чекбокси Start і End, знявши які Ви зможете вказати початок і кінець відрізка відеокліпу, в тому випадку, якщо Вам потрібна тільки його частина.
Після натискання кнопки Start почитається процес конвертації, який наочно ілюструється смугою прогресу. Після завершення Вам тут же нададуть пряме посилання для скачування готового ролика.
Таким чином, сервіс Clip Converter надає в наше розпорядження зручний і безкоштовний набір інструментів, за допомогою якого можна швидко завантажити і конвертувати онлайнове відео. Стане в нагоді всім користувачам, яким потрібно вирішувати подібні завдання і немає бажання встановлювати і розбиратися зі спеціальним софтом. Якщо Ви плануєте часто користуватися послугами цього сервісу, то можна встановити спеціальне доповнення для Chrome, Firefox і Safari.
(Джерело RU: lifehacker.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting