10+ хитрощів експертів для ефективного пошуку в Інтернеті
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Ефективний пошук в Інтернеті Прості, але ефективні хитрощі допоможуть Вам стати експертом пошуку в Інтернеті з використанням Google.
1. Точна фраза:
Припустимо, Ви шукаєте зміст про маркетинг в Інтернеті. Замість того, щоб просто набрати маркетинг в Інтернеті у вікні пошуку Google, вам, ймовірно, буде краще шукати точну фразу. Щоб зробити це, просто додайте пошукову фразу в лапки. Якщо ж Ви не знаєте точно якогось слова у фразі, то його можна замінити знаком *, оточеного пробілами.
Приклад: "маркетинг в Інтернеті"
2. Виключити слова:
Припустимо, Ви хочете шукати зміст про інтернет-маркетинг, але Ви хочете виключити будь-які результати, які містять зміст реклами. Щоб зробити це, просто використовуйте знак "-" перед словом (без пробілу), яке Ви хочете виключити.
Приклад пошуку: інтернет-маркетинг, -реклама
3. Пошук на конкретному сайті:
Часто, Ви хочете знайти конкретний сайт, зміст якого відповідає певній фразі. Навіть якщо сайт не підтримує вбудовані функції пошуку, Ви можете використовувати Google для пошуку на сайті для Вашого терміну. Просто використовуйте модифікатор " site:URL-сайта". Такий пошук також дозволяє знаходити найсвіжіші матеріали на певному сайті.
Приклад: інтернет-маркетинг site:isearch.kiev.ua
4. Подібні слова і синоніми:
Скажімо Ви хочете додати слово в пошук, але Ви хочете включити результати, які містять подібні слова або синоніми. Для цього використовуйте "~" перед словом.
Приклад: інтернет-маркетинг ~професійний
5. Окремі типи документів:
Якщо Ви шукаєте результати, які мають певний тип, то Ви використовуйте модифікатор "filetype:". Наприклад, Ви можете знайти тільки презентації PowerPoint, пов'язані з інтернет-маркетингом.
Приклад: інтернет-маркетинг filetype:ppt
6. Те чи інше:
За замовчуванням, коли Ви виконуєте пошук, Google буде включати в себе всі терміни, зазначені в пошуку. Якщо Ви шукаєте, щоб відповідало будь-якій з однієї або кількох умов, то Ви можете використовувати оператор OR. (Примітка: OR повинен бути великими літерами).
Приклад: Інтернет-маркетинг OR реклама
7. Телефон лістингу:
Скажімо хтось телефонує на Ваш мобільний номер, і Ви не знаєте, хто він. Якщо у Вас є тільки номер телефону, то Ви можете подивитися його на Google за допомогою функції телефонної книги (для США).
Приклад: phonebook:617-555-1212 (зверніть увагу: Ви повинні використовувати реальні числа, щоб отримати які-небудь результати).
8. Визначення району за кодом:
Якщо все, що потрібно зробити, це подивитися код міста за номером телефону, то просто введіть 3-значний код і Google скаже, звідки він.
Приклад: 617
9. Числові діапазони:
Це рідко використовується, але дуже корисна порада. Припустимо, Ви хочете знайти результати, які містять будь-який з діапазону чисел. Ви можете зробити це за допомогою X..Y модифікатора (в разі, якщо це важко прочитати, то між X і Y дві крапки. Цей тип корисний при пошуку протягом багатьох років (як показано нижче), ціни або де-небудь, коли ми хочемо надати ряд чисел.
Приклад: президент 1940..1950
10. Фондова (Ticker Symbol):
Просто введіть дійсний тікер як ваш пошуковий запит, і Google надасть Вам поточну фінансовий інформацію і швидкий графік котування.
Приклад: GOOG
11. Калькулятор:
Наступного разу Вам потрібно зробити швидкий розрахунок, замість того, щоб звертатися до додатку калькулятора, Ви можете просто ввести вираз в рядку пошуку Google.
Приклад: 48512 * 1,02
12. Визначення слова:
Якщо Вам потрібно швидко знайти визначення слова чи фрази, просто використовуйте оператор "define:".
Приклад: define: marketing
(Джерело EN: searchhacker.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting