Безкоштовні дзвінки GrooVe IP з Google Voice через Wi-Fi або 3G/4G.
User Rating: / 4
PoorBest 
Friday, 03 June 2011 17:47
There are no translations available.

Безкоштовні дзвінки GrooVe IP Android: GrooVe IP - простий додаток, що дозволяє робити необмежені дзвінки в США або Канаду (або дешеві міжнародні дзвінки) через Ваш телефон з Wi-Fi або 3G/4G зв'язком з Google Voice, не використовуючи голосові хвилини.
Офіційний додаток Google Voice для Android є в Вашому акаунті Google Voice, але насправді це не VoIP сервіс на смартфоні. GrooVe IP легко налаштувати і, ймовірно, вартий ціни $3,99, якщо у Вас є дуже багато тільки голосових хвилин.
GrooVe IP підтримує посилку і прийом дзвінків Google Voice через Wi-Fi і/або 3G або 4G, тому він не їсть Ваші голосові хвилини. Додаток може бути для Вас особливо зручним, якщо:
  • Ви хочете мати другу віртуальну телефонну лінію (лінія друга, але без абонентської плати).
  • Ви знаходитесь в місці з доступом до Wi-Fi і слабим стільниковим зв'язком.
  • У Вас є Wi-Fi доступ, але не мобільний план
  • Ви їдете за кордон і не хочете орендувати телефон. Ви можете здійснювати і приймати дзвінки, використовуючи Ваш номер Google Voice скрізь, де є Wi-Fi підключення.
Додаток інтегрується з базою контактів Вашого телефону, а також має окремий дозвін, який можна використати для дзвінків, або можете скористатися за умовчанням комунікатором і вибрати, чи скористатися GrooVe IP, чи здійснювати Ваші стільникові дзвінки на основі індивідуального виклику.
GrooVe IP добре працював під час випробувань при передачі і прийомі дзвінків від Google Voice через Wi-Fi з'єднання, хоча було декілька перешкод при створенні служби. Після початкової установки автор продовжував отримувати повідомлення про помилки, що додаток не зареєстрований, які, відповідно до розділу допомоги програми, діагностували помилку в деталях логіна. Перезапуск телефону вирішив проблему, хоча іноді додаток знову короткочасно відображав, що знову реєструється помилка перед швидким підключенням.
Ці збої не принципові, якщо Ви маєте телефонний зв'язок з дуже обмеженим числом голосових хвилин або хочете телефонувати з-за кордону в США чи Канаду безкоштовно.
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting