3 класні речі, які можна робити з хмарою в Windows 7
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Windows CloudНавіть якщо Ви працюєте в Windows 7, то цілком можливо, що ніколи не чули про Windows 7 Cloud (хмару). Крім того, що вже встановлено на новому комп'ютері, є ще неймовірно корисна технологія, вбудована в Windows 7 і всю лінію продуктів Microsoft.
Windows 7 Cloud - це шлях Microsoft для заохочення, що зв'язує разом спектр різних технологій, тож давайте поглянемо на деякі з дивних речей, які Ви можете робити з хмарою.
Ось короткий огляд деяких з додатків, які ми розглянемо:
Мережі (Mesh)
Синхронізація файлів і тек через Інтернет, між двома Вашими комп'ютерами, Вашим Live SkyDrive, або ПК друзів і сім'ї. Це також працює з Mac OSX.
Віддалений доступ
Керуйте своїм ПК з будь-якої точки світу!
PhotoFuse
Зробити ідеальні групові знімки, об'єднуючи кращі шматки різних знімків.
Там цілий набір додатків, включно до завантаження, з яким насправді можна робити багато чого іншого, але автор залишає це для Вас, щоб виявити їх всі, або для майбутніх статей.
Приступаючи до роботи
Зайдіть на Windows Cloud і натисніть велику кнопку Get Start (Початок) у правій верхній частині. Якщо Ви працюєте в Windows 7, то повинні побачити кнопку download (завантаження), щоб перейти вперед і завантажити.
Автор збирається встановити повний набір додатків на основний комп'ютер, а також додати тільки додаток Mesh до своїх Windows Home Server і Mac, тому Ви отримаєте хороший огляд всіх включених цікавих можливостей.
Вам також знадобиться Windows Live ID, тому зареєструйтеся тут, якщо у Вас його ще немає. Ви можете використати існуючу адресу електронної пошти - Вам не потрібно реєструвати її спеціально для Windows Live.
Для тих з Вас, хто бажає взаємодіяти зі своїм Mac, є версії Mesh для OSX, для віддаленого робочого столу і управління Messenger для HD відео-чату.
Mesh: синхронізації файлів на інших комп'ютерах
Як тільки все встановлено і Ви перезапустили ПК, відкрийте меню Start Menu -> All Programs -> Windows Live -> Windows Live Mesh і увійдіть, використовуючи  параметри виконаної раніше реєстрації.
Перше, що автор зробить, це вибере папку для синхронізації і налаштує її так, щоб ця папка з фотографіями була синхронізована з ПК, а також з домашнім Mac. Зробіть це на кожному комп'ютері, які Ви хочете синхронізувати, а для перевірки почніть з однієї папки.
Після додавання однієї папки для синхронізації, вона повинна бути вказана при вході на іншій машині. Ви можете вибрати для синхронізації її з папкою такої ж назви (наприклад, "Мої малюнки"), або вибрати певну папку, щоб тримати її синхронізованою (скріншот нижче для версії Mac).
Після того як Ви створите кілька машин, Mesh почне автоматично синхронізуючи їх усіх. Ви можете побачити звіт про хід роботи, якщо клацнуть на папці, щоб розкрити її для перегляду:
Тестовий набір автора з приблизно 300 Мб фотографій був синхронізований менш ніж за 5 хвилин з 3 локальними системами. Звичайно, синхронізація через Інтернет може зайняти більше часу, але треба визнати, що це досить неймовірна швидкість.
Для спільного використання папки і синхронізації її з друзями та сім'єю і, відповідно, не своїм власним обліковим записом Windows Live, необхідно розкрити перегляд, як показано вище, та натиснути посилання Shared With: Just Me. Ви потрапите на сайт Live Devices, де Ви зможете запросити до 9 інших користувачів синхронізувати папки, щоб вона з'явилася в їх додатку Mesh.
Дистанційне управління
Також доступне для Mac у вигляді віддаленого робочого столу (Ви повинні знати хоча б IP адресу для підключення). З боку Windows можна керувати за допомогою того ж додатка Mesh. Просто виберіть Remote (Віддалені)  у верхній частині екрана, щоб побачити, які пристрої доступні і як їх дозволити на поточному комп'ютері.
Пам'ятайте, що при підключенні віддаленого користувача ім’я і пароль на комп'ютері локальні з метою запобігання одночасного доступу. Після підключення Вам буде показане звичайне вікно входу в систему:
На жаль, є невеликий лаг при підключенні через Інтернет, але керування ПК вверх/вниз через локальну мережу неймовірно чутливе. Якщо Ви користуєтесь Internet Explorer, то можете зв'язатися навіть безпосередньо з браузера за допомогою інтернет-портала управління WindowsLiveDevices.
PhotoFuse
Хоча автор обожнює свій Mac для повного управління фотографіями, такі функції, як ця, роблять Live Photo Gallery більш привабливішим. PhotoFuse призначений для групових знімків і дозволяє прийняти кращі шматки двох фотографій і об'єднати їх разом. Для цього відкрийте Photo Gallery та знайдіть групові знімки, які Ви хочете використати, потім виділіть їх і виберіть PhotoFuse з меню Create.
Використовуйте інструмент виділення, щоб виділити біт, який хочете змінити, і спливаюче вікно покаже Вам весь можливий вибір:
Результати дуже хороші, бо дозволяють "виправити" ці дорогоцінні спогади. Звичайно, програма не може змусити когось усміхнутись, але вона може взяти найкращі шматки і об'єднати їх усі разом.
Висновок
Це все, що у нас є на сьогодні, але автор закликає Вас завантажити повний пакет Windows Live Essentials/Cloud і подивитися там всі інші смакоти. Синхронізація файлів за функціональністю, мабуть, краща від усього іншого, і Ви не маєте ніяких обмежень, як в Dropbox. Автор також вражений тим, що Microsoft включив деякі Mac-версії додатків, що було б нечуваним в минулому - гарна новина для кожного з нас, хто працює з пристроями в змішаній мережі.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting