Отримати понад 100 портативних безкоштовних утиліт з NirLauncher [Windows]
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Портативні безкоштовні утилітиNirLauncher - це бібліотека, яка поставляється упакованою з більш ніж 100 безкоштовними портативними утилітами для Windows.
Це ідеальний інструментарій, щоб носити з собою на USB-флешці для надзвичайних ситуацій, наприклад, якщо Вам потрібно відновити втрачений пароль або виконати монітор мережі. Інструменти попередньо відсортовані в 12 різних категоріях і при бажанні Ви можете додати інші пакети програмного забезпечення.
Хоча NirLauncher призначений для портативного використання на флеш-накопичувачі USB, можна, звичайно, встановити його на локальний жорсткий диск для повсякденного використання. Програми були розроблені NirSoft і також доступні окремо через домашню сторінку NirSoft.
Що в ньому для Вас?
Інструмент містить більше 100 безкоштовних портативних сервісів. Якщо Ви не знайомі з утилітами від NirSoft, Ви можете не впізнати ці інструменти. Однак, в NirLauncher програми не тільки розділені на категорії за функціями, Ви також можете проглянути короткий опис, який пояснює, що відповідний інструмент робить.
Неможливо перерахувати і охопити всі послуги в рамки цієї статті, але Ви можете переглянути всі їх в списку утиліт. Нижче наведено короткий список утиліт, які автор знайшов цікавими чи корисними:
Утиліти відновлення пароля
 • WirelessKeyView: відновлює втрачені ключі бездротових мереж (WEP/WPA), збережені на Вашому комп'ютері.
 • PasswordFox: перегляд паролів, які зберігаються у веб-браузер Firefox.
 • Asterisk Logger: показує паролі, що сховані за зірочками (***) при введенні.
Інструменти моніторингу мережі
 • SniffPass: захоплення паролів, які проходять через Ваш мережевий адаптер.
 • NetResView: відображає список всіх мережевих ресурсів Вашої локальної мережі.
Інструменти веб-браузера
 • MozillaCookiesView: альтернатива стандартного "Cookie Manager", наданий Netscape і Mozilla.
 • FirefoxDownloadsView: відображає список завантажених файлів в Firefox.
Відео/Аудіо утиліти
 • Volumouse: регулювання гучності динаміків за допомогою колеса миші.
Інструменти інфраструктури
 • Інтернет SiteShorter: збереження скріншоту будь-якої веб-сторінки у файл.
 • DownTester: тестування швидкості завантаження з Інтернет.
Утиліти командного рядка
 • BluetoothCL: показати список пристроїв Bluetooth.
Утиліти робочого столу
 • OpenWithView: відключення/включення елементів діалогового вікна "Відкрити за допомогою" з Windows
 • Clipboardic: малий і простий менеджер буфера обміну.
Утиліти для роботи з диском
 • DriverLetterView: перегляд та зміна призначення букви диска.
Системні утиліти  
 • WhatIsHang: отримання інформації про програмне забезпечення Windows, яке зависло.
 • ProduKey: відображення CD-ключів MS-Office/Windows, встановлених на Вашому комп'ютері.
 • DriverView: відображає список всіх драйверів пристроїв, що в даний час завантажені у Вашій системі.
Інші утиліти
 • SkypeLogView: перегляд лог файлів, створюваних Skype.
 • IconsExtract: отримання іконок і курсорів з виконуваних файлів.
Як це працює?
Завантажити файл NirLauncher.ZIP і розпакувати його на флеш-диск або локальний жорсткий диск. Файл ZIP розміром лише 9,4 Мб і розпаковується в папку на 14,1 МБ. Враховуючи, що він містить більше 100 утиліт, цей розмір вражаюче малий.
Зверніть увагу, що антивірусна програма може виявити і повідомити про деякі підозрілі програми при установці NirLauncher. У випадку автора AntiVir хотів відіслати iepv.exe, dialupass.exe, chromepass.exe, і деякі інші інструменти в карантин. Перевірка виявлення вірусу в коді, проте, не дала результатів, але він був ідентифікований таким на основі зловмисно-типової поведінки. Хибне позитивне виявлення - відомі проблеми NirSoft, які відкрито обговорюються в наступному повідомленням NirBlog: антивірусні компанії є причиною великих головних болей для малих розробників.
Розпакувавши їх, Ви можете запустити NirLauncher.exe і переглядати інструменти за категоріями. Для запуску утиліти, виділіть її (клацніть на ній один раз) і натисніть на >Run в лівому нижньому кутку NirLauncher.
Деякі програми вимагають прав адміністратора для запуску. У цьому випадку Ви можете або клацнути правою кнопкою миші і вибрати утиліту >Run As Administrator  з меню або кнопку >Advanced Run.
Advanced Run дає Вам більше можливостей, наприклад, для запуску програми в повноекранному режимі або щоб запустити зі змінними середовища.
Багато утиліт доступні в 64-бітній версії. Якщо Ви працюєте в NirLauncher на 64-бітних Windows, відповідні версії утиліти будуть завантажуватися автоматично при виборі для запуску.
Ви також можете запускати програми з папки NirSoft в папці пакета. Просто двічі клацніть по відповідному .EXE-файлу. Ви помітите, що для кожного .EXE-файла також є .CHM-файл. Це файл довідки, але, хоча, як видається, він є по одному для кожної утиліти, автор не знайшов жодного там, де він працював, ні через запуск NirLauncher, ні через папку.
Чи можна налаштувати NirLauncher?
Так, можна! Як вже згадувалося вище, Ви можете отримати доступ до всіх програм індивідуально через папку NirSoft. Якщо Ви хочете видалити утиліту, просто видаліть її з цієї папки. Також Ви можете додати портативні інструменти.
Однак, Вам потрібно зробити (або видалити) позначку у відповідній групі, що інструмент (не) доступний через NirLauncher. Редагування повинні бути зроблені і для файла nirsoft.nlp, який також знаходиться в папці NirSoft. Це звичайний текстовий файл, який можна відкрити в блокноті. Просто видаливши або додавши необхідну інформацію, збережіть файл, перезапустіть NirLauncher і перевірте, що Ваші зміни були успішними.
Додаткові пакети утиліт можна знайти на сторінці завантаження NirSoft, наприклад sysinternals2.nlp, який додає Sysinternals Suite для NirLauncher.
Висновок
У сукупності це супер зручний інструмент з великою кількістю корисних утиліт, які займають напрочуд мало місця і таким чином повинні уміститися на будь-який портативний накопичувач. Крім того, Ви можете налаштувати його, щоб зберігати тільки Ваші улюблені портативні додатки, які можуть зробити його ще більш компактним і корисним.
Якщо Ви зацікавлені в портативних додатках взагалі, перевірте ці ресурси:
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting