Для завантаження вже доступні понад мільйон торрентів на Archive.org
User Rating: / 2
PoorBest 
Thursday, 09 August 2012 08:24
There are no translations available.

Internet ArchiveInternet Archive (archive.org) відкрив свою бібліотечну колекції через торренти. Доступні найрізноманітніші формати і всі надані ресурси легальні.
Сам по собі протокол розподіленої доставки файлів BitTorrent ніяк не пов'язаний з піратством. Хоча він чудово підійшов для нелегального розповсюдження контенту, але замислювався як універсальний засіб передачі масивів даних для великої кількості людей, не перевантажуючи сервер і не розоряючись на оплату каналів.
Саме за ці властивості його і вибрав Internet Archive - некомерційна організація, що ставить своєю метою збереження культурної спадщини в епоху Інтернету. Найвідоміша служба «Архіву Інтернету» - The Wayback Machine, що зберігає версії веб-сайтів за весь час їх існування. Але є й інші - зокрема, архів публічно доступних книг, журналів та інших публікацій. Саме він тепер і буде поширюватися за допомогою BitTorrent.
В офіційному повідомленні на сайті archive.org відзначають, що використання BitTorrent, в першу чергу, дозволить підвищити швидкість скачування файлів - хоча б завдяки тому, що за роздачу буде відповідати не один, а кілька власних серверів «Архіву», розташованих в двох різних датацентрах. До того ж популярні файли будуть передаватися від інших користувачів, що ще більше прискорить завантаження.
На момент написання цього тексту у вигляді торентів доступно вже понад 1,4 мільйона файлів з «Архіву Інтернету», і їх число продовжує швидко рости.
Посилання на .torrent знаходиться в секції Download на сторінці кожного видуматеріалів:
Новомодні «магнітні посилання», які дозволили б ще більше розвантажити сервери, власники Internet Archive чомусь вирішили не використовувати.
(Джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting