5 способів користуватися торрентами анонімно
User Rating: / 3
PoorBest 
Saturday, 23 March 2013 10:39
There are no translations available.

Анонимность при закачке  торрентов

На тлі жорстких антипіратських законів і зростаючого числа торрентів багато шанувальників останніх шукають способи приховати свою особистість від зовнішнього світу.
Ми розповімо про п'ять способів, що дають можливість стати невидимим для «борців» за авторські права.
Подібні рішення переживають останнім часом зліт популярності. В даній статті розповідається як про безкоштовні технології, так і з внесками у розмірі декількох доларів на місяць. Головна різниця в тому, що безкоштовні повільніші або мають інші обмеження, а за допомогою платних швидкість залежить тільки від Вашого каналу.
VPN (платний/безкоштовний)
Сотні й тисячі користувачів BitTorrent вже переконалися, що VPN (віртуальні приватні мережі) є відмінним способом забезпечити конфіденційність при використанні торрентів. Всього за декілька доларів в місяць VPN перенаправляє весь Ваш трафік через свої сервери, приховуючи Вашу IP-адресу від сторонніх очей. Бувають і безкоштовні VPN-сервіси, але вони значно повільніші і не завжди підходять для вимогливих користувачів BitTorrent.
На відміну від інших сервісів, перелічених у цій статті, VPN не обмежується тільки торрент-трафіком, він приховує весь трафік, що проходить через Ваш комп'ютер. Ipredator, Itshidden і StrongVPN популярні серед користувачів BitTorrent. Але якщо Ви покопатися в Google, то знайдете ще десяток. Рекомендується відразу дізнатися, чи підтримується торрент-трафік на вибраному Вами сервісі.
BTGuard (платний)
BTGuard - це проксі-сервіс, який приховує IP-адреси своїх користувачів від широких мас. Сервіс працює під Windows, Mac, Linux, і його ім'я вже говорить саме за себе: він призначений конкретно для користувачів торрентів. Крім заданих за замовчуванням і налаштованих клієнтів, користувач може створити власні. Робота можлива з будь-якими додатками, що підтримують проксі типу SocksV5, включаючи μTorrent і Vuze. Крім того, BTGuard також включає в себе підпрограму для шифрування тунелю для справжніх параноїків. Вони можуть також встановити надбудови для μTorrent, щоб перевірити свою видимість в Мережі.
Torrentprivacy (платний)
Torrentprivacy - ще один проксі сервіс для користувачів торрентів, дуже схожий на BTGuard. Він видозмінює клієнт μTorrent з потрібними налаштуваннями. Недоліком такого підходу є те, що він працює тільки з платформою Windows. TorrentPrivacy керується командою TorrentReactor.net, і в Мережі вже більше чотирьох років.
Anomos (безкоштовний)
Anomos - одне з кросплатформених рішень для користувачів BitTorrent для приховування IP-адрес. Головним недоліком є те, що він не повністю сумісний зі звичайними торрент-файлами, а використовує власний формат .Atorrent. І другим його недоліком можна назвати низьку швидкість завантаження в порівнянні з рештою «качалок». Але з іншого боку, він безкоштовний і в μTorrent Idea Bank вже понад 1600 користувачів попросили, щоб протокол Anomos був вбудований в майбутні релізи μTorrent.
Seedbox (платний)
Seedbox - слово з репертуару любителів торрентів, що означає виділений високошвидкісний сервер, який використовується виключно для обміну торрентами. Через seedbox користувачі зазвичай качають на дуже високих швидкостях, а їх IP-адреси не завжди збігаються з публічними. Після закінчення завантаження користувач може завантажити файли на ПК через швидке з'єднання HTTP.
(Джерело EN: lifehacker.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting