Новий торрент-клієнт zButterfly з новинками фільмів всередині
User Rating: / 3
PoorBest 
Sunday, 21 November 2010 19:27
There are no translations available.

Новий BitTorrent клієнт, так званий zButterfly, з'явився на цьому тижні. Заснований на платформі Vuze, він позиціонує себе як каталог з можливістю пошуку фільмів різної якості.
Розробники zButterfly вважають, що кіно-орієнтований клієнт буде гідно оцінений користувачами, але навряд чи Голлівуд буде щасливий від такої новини.
Кіно-орієнтований торрент-клієнт zButtefly був випущений в широку публіку після закритого бета-тестування, яке тривало кілька тижнів. Розповсюджується через GNU GPL ліцензію, клієнт з відкритим вихідним кодом розроблений на основі ядра Vuze, але з деякими новими функціями, які відрізняють його від вихідного клієнта.
Основне завдання клієнта - полегшити користувачам пошук фільмів, які розповсюджуються за допомогою BitTorrent-протоколу. При першому запуску клієнта користувачі бачать перед собою список найбільш популярних фільмів, крім того, вони можуть переміщатися по каталогу, сортуючи його за жанром, акторам, режисерам, країною і роками випуску фільму.
На додаток до каталогу в клієнт вбудований пошуковик фільмів. Результати пошуку користувачі також можуть сортувати за роком випуску, жанрами, чи, приміром, оцінкою IMDb. У загальній сумі, на даний момент, клієнт оперує базою в 8200 фільмів, але Філіп Лемб - маркетинговий директор zButterfly, говорить, що каталог буде розширюватися.
Після того, як користувач вибрав фільм, який йому сподобався, він може пройти на сторінку завантаження, де надана докладна інформація про фільм. Різноманітні формати відео, імена акторів а також їх ролі, IMDb-рейтинг фільму, трейлер і рекомендації з вибору схожого фільму, доступного в каталозі. Більшість цієї інформації береться з сайту IMDb. Всі роздачі не залежать від .torrent-файлів-замість них використовуються magnet-посилання.
Хоча існують невеликі сумніви з приводу майбутнього клієнта: чи сформується спільнота BitTorrent користувачів, які будуть використовувати такий клієнт. Крім того, MPAA безумовно не поділяє ідеї розробників. Філіп Лемб згоден з даними зауваженнями, але вірить, що вони не роблять нічого поганого.
"Проблеми з індустрією кіно неминучі" - говорить Лемб. "Але, легально, ми - пошукова машина. Ми не копіюємо контент на наші сервера, ми не підтримуємо торрент-трекер, ми всього лише дзеркало BitTorrent мережі. Дзеркало, яке прикрашене каталогом фільмів."
"Всі фільми нашого каталогу були знайдені автоматичними пошуковими ботами. Кожний власник прав на фільм може вимагати зробити його видалення, але це не гарантує того, що цей же фільм не буде додано в нашу базу в майбутньому" - говорить Лемб, додаючи що їх пошукові механізми , так само, як і Google можуть використовуватися для пошуку торрент-файлів. "За законом, ми нічим не відрізняємося від Google."
Певною мірою Філіп прав. Але з огляду на судові розгляди з боку індустрії кінематографу в минулому році, ми зрозуміли, що "наміри" набагато важливіше технічних термінів. MPAA швидше за все звинуватить zButterfly в порушенні авторських прав після кількох показів фільмів на екранах користувачів.
Користувачі вже щосили обговорюють нового клієнта і не пророкують йому світлого майбутнього. Вони вважають, що антипіратським організаціям буде нескладно закрити проект, хоч він і позиціонує себе, як пошукова система, схожа з Google, але в них немає тих грошей, які є у Google, щоб вистояти в суді. Також користувачі вважають, що користуватися цим клієнтом не надто безпечно, і він підриває анонімність користувачів.
З плюсів клієнта, критики відзначають дуже простий інтерфейс, який допоможе розширити аудиторію BitTorrent, а також відкритість вихідного коду, а тому, якщо проект закриють, то за нього зможуть взятися інші люди.
Новий клієнт можна завантажити через офіційний сайт.
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting