5 різних надбудов до uTorrent, які варто спробувати
User Rating: / 6
PoorBest 
Sunday, 04 September 2011 18:50
There are no translations available.

Надбудови до uTorrentТоренти стали вельми цікавим винаходом за останні кілька років, хоча дана технологія існує вже досить довгий час.
Раніше було трохи складніше з торрентами, тому що підключення до Інтернету було не таким швидким, як сьогодні, і торрент-клієнти були не настільки функціональні і простими у використанні. Зокрема, автор пам'ятає одну проблему дуже добре, коли нелегко доводилося отримувати пристойний рейтинг для скачування, якщо у Вас не було порту, зазначеного в налаштуваннях, який був би фактично відкритим або пересилав на Ваш комп'ютер, якщо Ви за маршрутизатором. Проте, клієнти вже дозріли, щоб Ви просто лише відкрили торрент-файл, прийняли торрент в програму і чекали.
Самий популярний торрент-клієнт uTorrent був отриманий завдяки багатьом додатковим зусиллям, вкладеним у спрощення його використання, розширюючи при цьому набір функцій. Треба сказати, що розробники uTorrent виконали роботу на «відмінно», щоб зробити все це, зберігаючи програму простою. Одна з нових можливостей, яку Ви знайдете, називається додатками.
μMap
μMap - один з улюблених аддонів автора. Автору завжди було досить цікаво подивитися, де знаходяться деякі однолітки. Є кілька різних способів перегляду цих карт і Ви можете організувати їх за типами клієнтів, країнами походження, або товариств. Таким чином, Ви можете легко визначити, які-небудь тенденції, що може бути цікавим для Вас.
Ця програма також може показати, як точно можна визначити Ваше місце розташування. Якщо μMap може знайти Вас занадто точно, ніж Ви хочете, то можете спробувати використовувати безкоштовний сервіс VPN, щоб замаскувати своє фактичне місцезнаходження.
uChat
uChat дозволяє спілкуватися з іншими людьми, які в даний час завантажують той же файл, що і Ви. Це може бути відмінним способом убити час, поки Ваш торрент завантажується. Ви також можете знайти нових онлайн-друзів, які розділяють схожі з Вами інтереси, або дізнатися про інші торренти, які Вас могли б зацікавити. Ви автоматично не підписуєтесь на uChat при завантаженні торентів, так що Ваші права не порушуються, коли Ви не хочете бути в чаті.
Skins
Якщо Ви вже налаштувати клієнт uTorrent з додатками, чому б не змінити деякі візуальні ефекти, а? З Skins Ви легко можете це зробити! Можете вибрати одну з декількох шкурок простим переглядом або пошуком за ключовими словами. Якщо Ви трохи з причудами, то навіть можете створити власну шкіру.
Tetronimoes
Отже, Ви тільки що додали новий торрент для свого клієнта (наприклад, гарну колекцію DVD Вашого улюбленого дистрибутива Linux), і нічого робити, окрім як просто сидіти і чекати. Спілкування з незнайомими людьми можливо не те, що Ви хотіли б робити. Зрештою, Ви не можете переглядати веб-сторінки, бо будете використовувати смугу пропускання, що вплине на потік. Замість цього, Ви можете пограти в деякий тетріс завдяки додатку Tetronimoes. Тепер можете пограти в класичні, легкі гри, і незабаром побачите свій торрент повністю завантаженим.
Khan Academy
Будучи студентом, автор вважає цей додаток дуже цінним. Khan Academy пропонує різні курси коледжу, відео яких можна завантажити через торрент. Це може бути великою перевагою для тих, хто хоче наздогнати, обігнати, та й просто дізнатися щось нове, що може бути корисним для роботи або іншої діяльності. Не забувайте, що для цього необхідне деяке місце на жорсткому диску. Khan Academy пропонує безліч класів, і Ви повинні очікувати. що для одного класу обсяг відео займає близько 2,5 Гб.
Це топ-5 додатків, які автор особисто рекомендує. Звичайно, Ви не зобов'язані повністю погодитись з цим списком, так що можете переглянути всі у Вашому клієнті uTorrent наявні програми. Ви також можете доповнити цей список іншими програмами. Персоналізація - завжди найпривабливіша риса, яку Ви можете отримати з добре продуманими програмами. Крім того, не забувайте, що uTorrent доступний для Windows, Mac і Linux, так що кожен може насолоджуватися ними.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting