Ruby P2P OutBreak 1.7.0 – працюємо в 4-х пірингових мережах одночасно
User Rating: / 5
PoorBest 
Monday, 26 September 2011 17:20
There are no translations available.

Ruby P2P OutBreakRuby P2P OutBreak - програма, яка дозволяє завантажувати різні типи файлів: музику, відео і фотографії з «розшарених» колекцій інших користувачів.
Відмінною особливістю Ruby P2P OutBreak є можливість підключення та пошуку в 4 основних P2P-мережах. Так, саме 4-мережі: Gnutella 2, Gnutella 1, Edonkey 2000 і BitTorrent.
Додаток побудовано таким чином, що Ви не обмежені бібліотеками файлів, доступних в одній мережі, як це має місце у випадку з усіма іншими програмами обміну.Тепер завдяки 4 мережам зростає кількість наявних файлів (тобто кількість джерел). Швидкість Ваших завантажень також збільшиться, тому що Ви можете завантажувати від кількох користувачів з усіх чотирьох мереж, і це означає, що Ви можете роздавати програми в три інші мережі, що допомагає залишатися активним в P2P.
Ruby P2P OutBreak тепер має чудову установку з GUI (графічний користувальницький інтерфейс), дозволяє просту навігацію по своїх основних функціях, і в той же час виглядає дуже симпатично. Функція бібліотеки RUBY без особливих зусиль організує всі Ваші медіа-файли в додатки, книги (для eBooks), зображення, музику та відео. І це ще не все!
Це можна продовжити: розмістити свої файли за виконавцем, альбомами і жанрами (для музики) і музичним відео, фільмами або телешоу (для відео).
Вкладка Search (Пошук) RUBY дозволяє швидкий доступ до всіх результатів пошуку і можна легко почати новий пошук. Більше того, якщо Ви хочете звузити список результатів, то можете вказати, який тип файлу завантажувати: додаток, архів, аудіо, книги, колекції, зображення, відео та багато інших.
RUBY Transfers в зручному для читання інтерфейсі показує всі активні з’єднання та їх окремий статус: в очікуванні, в черзі, активний і т.д.
Клацнувши правою кнопкою на з’єднанні, Ви швидко можете знайти більше джерел для зазначеного файлу. Саме програмне забезпечення RUBY використовує дуже мало системних ресурсів, тому набагато простіше організувати багатозадачність, залишивши його працювати у фоновому режимі.
(Джерело EN: sumotorrent.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting