Швидкий і зручний пошук торрент-файлів в Інтернеті: HAL
User Rating: / 4
PoorBest 
Tuesday, 03 May 2011 19:27
There are no translations available.

Програма для пошуку торентівHAL (розшифровується як Has Any Link - отримати будь-яке посилання) - спеціальна програма, призначена для швидкого і зручного пошуку торрент-файлів в Інтернеті.
Завдяки реалізованому в ній інноваційному механізму пошуку, HAL дозволяє всього за декілька хвилин знайти потрібний торрент-файл практично на будь-яку тему. Програма HAL буде корисна всім тим, хто так чи інакше користується торентами.
Як правило, у користувача є свій улюблений набір торрент-трекерів, на яких він зазвичай шукає необхідні файли. Якщо потрібного файлу немає на торрент-трекері або користувач шукає файл кращої якості, він змушений витрачати досить багато часу на перегляд результатів пошуку, відсіювання реклами, оцінку вмісту. При відсутності результату, користувач взагалі йде шукати потрібний файл на інший трекер і там змушений починати все спочатку.
Програма HAL здійснює пошук торрент-файлів на всіх обраних користувачем торрент-трекерах одночасно. Якщо користувач зареєстрований на декількох трекерах, то в програмі HAL йому досить всього один раз ввести свій логін і пароль до трекера і після цього пошук по даному трекера буде доступний у будь-який час.
Підводячи підсумки, хочеться виділити основні переваги системи HAL в порівнянні з використанням звичайного браузера:
  • Значна економія часу за рахунок пошуку інформації одночасно на всіх вибраних трекерах.
  • Зберігання паролів від трекерів і автоматична авторизація користувача на трекерах у разі пошуку інформації за допомогою HAL.
  • Відсутність сторонньої інформації типу непотрібних текстових повідомлень, нав'язливої реклами, спливаючих вікон і іншого сміття.
  • Моментальне отримання результатів пошуку і можливість їх швидкого і ефективного аналізу.
  • Можливість перегляду або переходу на web-сторінку, яка містить знайдений матеріал.
  • Завантаження потрібного торрент-файлу всього в одне натискання кнопки.
(Сайт розробника для завантаження: usehal.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting