Вплив якості сайту на успіхи або невдачі SEO-просування
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Середа, 23 січня 2013, 22:16

Сайт має величезне значення на успіх Вашої SEO кампанії, на що є дві причини.
По-перше, всі великі пошукові сервіси зацікавлені в тому, щоб постачати користувачів інформацією тільки найвищої якості. Тому в топи пошукачів потрапляють сайти, які ідеально відповідають пошуковим запитам. 
По-друге, сайт повинен переводити звичайних користувачів в статус потенційних клієнтів і покупців. Професійно розроблений сайт високої якості має більше шансів на успіх, ніж ресурс схожої тематики, але більш низької якості. Так як же відповідати цим двом вимогам?
Професійний дизайн
Досвід показує, що інтернет-користувача, як і покупця звичайного магазину, можна підкупити інтер'єром і обстановкою приміщення, в нашому випадку - дизайном сайту. Природно, що у кожного своє розуміння прекрасного, але руку майстра можна завжди відрізнити від зляпаної за півдня шаблонної заготовки. Також не варто забувати, що люди сприймають інформацію на 80% за допомогою візуального ряду, тож подаруйте їм його.
Картинка, яка радує око, не залишиться без уваги, особливо якщо мова йде про такий важливий момент як перші відвідини сайту.
Цікавий контент
Контент повинен бути не тільки добре написаний, але і відповідати інтересам Вашої цільової аудиторії. Якщо користувачі під важливим для них заголовком бачать матеріали з іншої теми, вони відразу закриють вікно браузера, і більше Ви їх не побачите. І навпаки, якщо вони знайшли те, що шукали, вони стануть вашими постійними відвідувачами. 
Основна ж складність при створенні контенту - знайти золоту середину, коли текст на рівних умовах оптимізується під користувача і пошукові системи.
Зручна навігація на сайті
Логічна карта сайту і розбивка матеріалів за категоріями дозволяє користувачам легко орієнтуватися «на місцевості», максимально швидко знаходити потрібну їм сторінку. Якщо ж Ваш ресурс не можна назвати інтуїтивним, переглянете свої позиції, адже не можна все перекласти на заповітну кнопку пошуку по сайту.
Швидке завантаження сторінок
Напевно і Вас дратує, коли натискаєш на сторінку, що випала в пошукових результатах, а вона все вантажиться, і вантажиться, і ... Звичайно, це можна вважати ще однім тренуванням терпіння, але в 99% це просто промах розробників сайту. Не важливо, наскільки сучасний і красивий зовнішній вигляд Вашої сторінки, наскільки унікальний контент - всі зусилля прикладені даремно, якщо користувачам потрібно чекати цілу вічність, щоб оцінити Вашу працю. 
Тому краще відразу придбати високошвидкісний хостінг, щоб позбавити себе від головного болю в майбутньому.
Таким чином, професійні дизайн, що відповідає інтересам користувачів контент, зручна навігація по сайту, який швидко завантажується - ось три кити, на які слід орієнтуватися як при плануванні майбутнього, так і контролю вже існуючого веб-ресурсу.
(Джерело RU: secret-seo.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting