17 інструментів Google, які знадобляться для SEO і не лише
Рейтинг статті: / 2
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 29 листопада 2012, 21:07

Крім звичайного пошуку, компанія Google пропонує своїм користувачам ряд сервісів, які можуть бути корисними для різних потреб.
На даний момент доступно більше 70-ти веб-сервісів і служб. Більша частина цих сервісів це веб-додатки, для користування якими Вам необхідний лише браузер. Деякі сервіси вимагають втановлення різних плагінів для забезпечення коректної роботи. Всі інструменти Google доступні абсолютно безкоштовно.
User-friendly інтерфейс цих інструментів дозволяє розібратися в їх функціоналі навіть новачкові, не користуючись інструкціями. Більшість інструментів Google орієнтовані на вебмайстрів, маркетологів і розробників, які прагнуть розкрутити свої сайти або ж продукти. Інструменти Google зроблять процес просування набагато простішим і швидшим, що дозволить домогтися прибутку за більш короткий проміжок часу. Незважаючи на те, що дані додатки знаходяться у вільному доступі, розробники постаралися зробити їх функціонал максимально ефективним.
Цей веб-сервіс можна вважати одним з найвидатніших інструментів компанії Google. У Google Analitics Ви знайдете щоденну статистику відвідувань свого сайту. Даний сервіс дозволяє дізнатися звідки на Ваш сайт надходить найбільший трафік, які сторінки користуються більшою популярністю у відвідувачів.
Компанія Google дає можливість своїм користувачам заробити на сайті за допомогою веб-сервісу Google Adsense. Після розміщення спеціального коду на сторінках сайту, Google буде додавати на них оголошення, які логічно відповідають тематиці сайту або окремих сторінок.
Даний сервіс надає можливість створювати ефективні рекламні повідомлення. AdWords входить в п'ятірку кращих продуктів компанії Google і є одним з джерел доходу багатьох компаній.
Даний інструмент надає цінну інформацію веб-майстру про власні сайти, сайти конкурентів, обсяг трафіку, переваги відвідувачів та багато іншої корисної інформації.
Даний інструмент дозволяє знайти топовий зміст Вашого сайту і приховані перлини з вмістом. Content Experiment sдозволяє дізнатися, як часто люди відвідують кожну сторінку Вашого сайту, як довго вони залишаються на ній, і як часто вони здійснюють конверсію.
Панель вебмайстра дозволяє отримати інформацію про те, як пошуковик бачить Ваш сайт, або окремі його сторінки. Панель надає важливу інформацію розробнику, завдяки якій можна підвищити рейтинг і відвідуваність сайту.
Інструмент Google Toolbar встановлюється безпосередньо в Ваш браузер, після установки Ви можете отримати інформацію про цінність сторінок. Даний інструмент буде корисним для SEO-майстрів або власників сайтів.
Корисний інструмент для SEO-оптімізаціі, який дозволяє утримати відвідувачів на сайті, зменшуючи кількість відмов і, відповідно, збільшуючи перегляди сторінок.
Google Trends надає інформацію про те, як часто ключові слова або фрази запитуються в Google, а також наскільки популярні ті або інші теми, що з'являються в статтях в прив'язці до географічних регіонів.
Цей сервіс буде корисним для SEO-оптімізаторів для пошуку і генерації ключових слів, заснованих на найбільш популярних пошукових запитах.
11. Google+
Компанія Google створила нову соціальну мережу для своїх користувачів. В даній мережі Ви можете спілкуватися зі своїми друзями, ділитися посиланнями, фотографіями. Google+ дозволяє спілкуватися не тільки в звичайному чаті, але й у відеочаті, що є характерною відмінністю від інших соціальних мереж.
На сьогоднішній день практично кожна компанія має власний блог, що дозволяє залучати більшу кількість відвідувачів, збільшуючи загальний прибуток.
Сервіс Checkout являє собою аналог платіжної системи, за допомогою якої можна здійснювати веб-покупки. На відміну від решти, даний сервіс стягує деяку плату за користування.
Якщо Вам необхідно знайти опис якогось товару - в цьому Вам допоможе інструмент Google Shopping. Найбільшу цінність даний сервіс має для маркетологів при формуванні цін товарів.
Веб-додаток Google Places дає можливість привернути увагу користувачів Google. Даний сервіс надає найбільш повну інформацію про компанії, включаючи опис, фотографії та посилання на веб-сайт. Використовуючи даний сервіс, інформація про вашу компанію може частіше з'являтися в результатах пошуку, відповідно збільшуючи кількість переглядів.
Google Zeitgeist дозволяє знайти найбільш популярні пошукові запити. Крім цього, Zeitgeist може стати генератором ідей для створення нового контенту.
Створіть для свого сайту індивідуальну пошукову систему засновану на технології Google. Вказавши один або кілька веб-сайтів, додайте на свій сайт даний додаток з вікном пошуку і результатами пошуку. Ви також можете змінювати зовнішній вигляд додатка, щоб він відповідав колірній гамі Вашого сайту.
На закінчення можна сказати наступне: на сьогодні дані сервіси є найбільш корисними для веб-майстрів, а також для власників сайтів. Дані веб-додатки спростять Вашу працю і заощадять час і гроші, зробивши Ваш бізнес на просторах Інтернету більш успішним і продуктивним.
(Джерело RU: web-promo.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting