3 ефективних методи захисту контенту сайту від копіювання
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Вівторок, 09 жовтня 2012, 21:21
Копіювання контентуМи поговоримо про види копіювання контенту, кого і як карає пошукова система в разі копіювання контенту, заходи захисту своєї інформації від крадіжки.
Під контентом сайту найчастіше розуміють текстове наповнення ресурсу, або те, що може прочитати відвідувач інтернет-ресурсу. За правилами ефективної оптимізації, контент сайту повинен бути унікальним і цільовим, тобто описувати діяльність компанії, товари, послуги.
Чи можна копіювати контент?
Питання копіювання контенту є одним з найбільш актуальних на сьогодні як для власників інтернет-ресурсів, так і для оптимізаторів. Причини в тому, що контент може дублюватися:
  • усередині сайту;
  • зовнішніми джерелами.
І той, і інший вид дубля є критичним для пошукової системи. Вона не тільки не заохочує це - вона сильно карає. Для більшості сайтів наших клієнтів однією з основних проблематик є якраз дублювання контенту.
Якщо контент вкрали у Вас.
Так, є можливість юридичного спілкування з приводу крадіжки контента. АЛЕ! З точки зору пошукових систем факт вже в наявності і навіть, якщо контент буде закритий, перестане існувати на тій сторінці, звідки його вкрали, то позитивний результат просування для Вас настане не скоро. В даному випадку найбільш швидким рішенням є оновлення і переписування поточного контенту на новий.
Які існують методи захисту контенту від крадіжки, що дозволяють заощадити нерви і час, як клієнта, так і інтернет компанії?
Можна виділити два випробуваних методи боротьби:
  • Прив'язка авторства через Google+. Про даний метод захисту можна почитати за посиланням.
  • Закрити тексти від копіювання завдяки скриптам. Зрозуміло, що досвідчені користувачі зможуть зайти в вихідний код сайту і забрати текст звідти. Але від частини таких першопрохідців в Інтернеті можна себе убезпечити.
Крім цього, рекомендуємо не гидувати такою рекомендацією для пошукових систем як Rel Canonical. Даний метатег дозволяє вказати на, що Ви є першоджерелом не тільки всередині Вашого сайту, але якщо Ваш сайт грабують програмними засобами, то найчастіше забирається і зміст тега Rel Canonical. Тим самим «злодії» покажуть, хто власне є першоджерелом.
Яке покарання застосовують пошукові системи до контент-злодіїв?
Пошукові системи до кінця не навчилася визначатися з першоджерелом. В їх очах першоджерелом контенту є:
  • ресурс, якому більше довіряють,
  • який частіше індексується,
  • у якого є більшою історія та більша посилальна маса.
Так умовно, якщо Ви молодий і талановитий блог, але Вас передруковує будь-який великий новинний портал, то в очах пошукової системи першоджерелом може виявитися великий новинний портал. Ви не тільки не будете вибиватися в десятку за запитами, пов'язаним з Вашим контентом - ця сторінка буде вважатися для Вас неповноцінною.
Як з цим боротися?
В принципі, це методи, озвучені вище, ну і звичайно необхідно розвивати ресурс: нарощувати посилальну масу, бути активним в соціальних мережах. На даний момент соціальні сигнали, такі як tweet, like і +1 є додатковим сигналом про рівень довіри для пошукових систем, що вказує на веб-ресурс як на авторитет.
Якщо у Вас великий багатосторінковий сайт (наприклад, 10 000 найменувань продукції), то для кожного товару необхідно писати унікальний контекст?
Ця проблематика мучить багатьох. Якщо є можливість, то звичайно краще писати для кожного товару. Але якщо ні, то для найбільш маржинальних товарів існують перевірені роками засоби унікалізації контенту - це користувальницькі коментарі.
З одного боку, це може бути user-generated контент. Щоб роздобути користувальницький коментар досить застосувати деякі маркетингові хитрощі: знижки, безкоштовну доставку, електронні книги і т.д.
Другий варіант - коментарі або відгуки є рекомендованим контентом, який пишеться копірайтерами. Якість такого контента більш низька, і, відповідно, ціна теж нижча.
Крім користі та ефективності для пошукової оптимізації, коментарі та відгуки несуть в собі ще підвищення конверсії. Користувач, прочитавши позитивний або нейтральний відгук, з більшою ймовірністю замовить товар або послугу.
Зрозуміло, що всі 10 000 сторінок інтернет- ресурсу зробити унікальними не можна, але це той засіб, яким не слід нехтувати при роботі з найбільш маржинальними товарами.
Для тих товарів або послуг, які сильно вагомі для бізнесу, і для магазинів з невеликою кількістю асортименту, бажано написати розгорнутий текст з оглядами, відгуками і характеристиками.
За якими сторінками веб-ресурсу однозначно необхідно стежити і перевіряти на дублювання контенту?
Це посадочні сторінки пошукової оптимізації. Це ті сторінки, які просуваються: сторінка товару, сторінка категорії, сторінка асортиментного ряду, які просуваються за ключовими запитами і наявність унікальних тестів на цих сторінках є найбільш критичною.
Після останніх оновлень пошукової системи Google, були виявлені методи, які дозволяють убезпечити себе від контенту, який вже дубльований і є на сайті, наприклад, повністю дублювання на веб-ресурсі розділів новин або статей.
Методом для вирішення цієї проблематики є винос новин чи статей на піддомен. Піддомени сприймаються пошуковими системами як окремі структурні розділи і, відповідно, весь негатив і відношення пошукової системи до неунікального контенту на піддомені не поширюється на основний домен.
Хто повинен стежити за крадіжкою контенту на сайті - власник ресурсу чи інтернет-компанія, яка просуває сайт?
Інтернет-агентства зобов'язані відстежувати дублювання, крадіжку контенту, так як це є одним з найбільш критичних факторів, що впливають на ранжирування на сьогоднішній день.
(Джерело RU: web-promo.ua)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting