Шукати, перемикаючись між різними пошуковими системами з Boounce (Firefox)
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Boounce - розширення для FirefoxВ Інтернеті регулярно пропонуються для загального користування різні інструменти пошуку, що дозволяють Вам отримати новий досвід і зробити пошук розумнішим.
Приведене розширення для Firefox є прикладом того, як сьогодні інструменти можуть зробити пошук набагато більш приємнішим.
Boounce - це новий інструмент (який все ще в бета-версії), спрямований на те, щоб Ви отримали ефективніший пошук. Він дозволяє легко перемикатися між різними пошуковими системами і відкривати для себе більш актуальні бази даних при пошуку. Ось огляд його особливостей:
1. Легко перейти до інших пошукових систем
Ця можливість доповнення працює аналогічно скриптам Greasemonkey, які дозволяють швидко переходити від результатів Google до інших пошукових систем, які Ви колись зробили загальними. Але Boounce підтримує як Google, так і Bing. По суті, як тільки Ви виконали пошук в Google, він запропонує Вам повторити той же пошук в інших пошукових системах:
Кожен новий пошук відкриється в новій вкладці.
2. Легко порівняти результати пошуку (Google і Bing)
Якщо Ви "boounce" (стрибаєте, англ.) від Google для Bing (або навпаки), Ви отримаєте можливість приховати елементи, що повторюються:
Якщо Ви вирішили показати приховані записи, то вони будуть виділені зеленим кольором:
3. Швидкий пошук з панелі інструментів
Додаток оснащений зручною панеллю інструментів, яка дозволяє швидко виконувати пошук (а також перемикатися між пошуковими системами) з браузера. Ця властивість може включатися і виключатися використанням крихітної іконки в адресному рядку.
Найкорисніше, що є в панелі інструментів, це те, що вона дуже гнучка: Ви можете перемикатися між “search engine groups” ("групами пошукових систем"), що базуються на Вашому запиті. Наприклад, це такі пошукові групи за умовчуванням:
  • Пошукова група “Images” ("Зображення") містить Google Images, Flickr, Stock Images, і т.д.;
  • Пошукова група “Downloads” ("Завантаження") дозволяє швидко "boounce" (стрибати) між download.cnet.com, downloadweb.org, megadownload.net та іншими додатками завантаження, пов'язаними з пошуковими системами і т.д.:
Щоб дізнатися більше про пошукові групи, просто наберіть текст в полі “Search groups” ("Пошукові групи"):
Роботу всіх інструментів пошукової системи можна подивитися на сайті розробника.
В залежності від пошукової групи, параметри пошуку також можуть трохи відрізнятися. Наприклад, якщо Ви шукаєте за запитом “jobs” ("робота"), то Ви можливо зацікавлені в обмеженні результатів територією, так що панель інструментів додасть поле “zip code” ("поштовий індекс"), якщо Ви перейдете в пошукову групу “Jobs” ("Вакансії"):
Інша важлива річ для панелі інструментів, щоб її згадати, є те, що вона динамічна. Вона буде змінюватися при використанні будь-якої з актуальних пошукових систем, пропонуючи Вам більше варіантів пошуку за посиланням. Наприклад, якщо Ви шукаєте IMDB, панель інструментів запропонує спробувати пошук через Yahoo! Movies, Metacritic і т.д. Крім того, вона автоматично додасть Ваші пошукові терміни для економії часу:
Параметри доповнення дозволяють вмикати і вимикати майже будь-яку з перерахованих вище функцій, в тому числі:
  • Google і Бінг інтеграцію;
  • Виявлення дублікатів серед результатів і т.д.:
Схоже, чудовий інструмент пошуку! Чи не так?
Ще одне важливе зауваження: інструмент стверджує, що загальні рекомендовані пошукові системи в панелі обирають на основі поведінки користувачів. Це, як кажуть, дає надію, що інструмент ставатиме все кращим і кращим, чим більше людей будуть його використовувати.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting