Як зберегти приватність в Інтернеті з Chrome без переходу в Fully Incognito
Рейтинг статті: / 4
НайгіршеНайкраще 
Приватність в ІнтернетіВ залежності від того, що Ви робите в Інтернеті, доцільно "використовувати" різні браузери, які доступні сьогодні, але зараз все частіше в першу чергу користуються Google Chrome.
Автор - прихильник простоти, швидкості та інновацій, які, здається, Google постійно реалізує як з Chrome Instant і новим доповненням голосового пошуку в бета версії Google Chrome.
Однією з відмінностей, яка автору особливо подобається в Chrome, є режим інкогніто. При роботі в режимі інкогніто Ви можете відкривати веб-сторінки та файли, завантаження яких не буде записане у файл історії браузера, а cookies при виході видаляються, що робить Ваш сеанс перегляду дійсно таємним.
Але, на жаль, відсутність cookies означає, що Ви повинні будете повторно авторизуватися на Ваших улюблених сайтах і повторно вмикати розширення, які Ви хочете використовувати один за одним. Але чи знаєте Ви, що є спосіб, який дозволяє переглядати приватно в Google Chrome, але все ще залишити авторизацію на всіх Ваших сайтах і мати доступ до Ваших розширень?
Як отримати доступ в режимі інкогніто?
Якщо Ви все ще не знаєте, як відкрити вікно в режимі інкогніто, то покажемо, як це зробити дуже швидко. Все, що Вам потрібно, це у верхній правій частині вікна Chrome натиснути на маленький значок гайкового ключа. Потім вибрати Нове вікно в режимі інкогніто (New Incognito Window), щоб відкрилося нове вікно з маленьким хлопцем-шпигуном у верхньому правому куті.
Крім того, Ви можете відкрити вікно в режимі інкогніто набравши комбінацію клавіш Ctrl+Shift+N на PC, або ?+Shift+N на Mac.
Всі Ваші розширення вже не видно, але не хвилюйтеся, вони все ще встановлені, просто тимчасово відключені. Будь-які зміни, внесені до закладок та загальні налаштування в режимі інкогніто залишаються, так що Вам не доведеться турбуватися про зміну налаштування кожного разу, коли Ви заходите в Інтернет цим шляхом.
Режим інкогніто для пошуків може надати приватний перегляд, але якщо Ви хочете не записувати історію відвіданих сторінок у Вашому стандартному вікні Chrome, то читайте далі.
Приватний перегляд без режиму інкогніто
Якщо Ви хочете використовувати Chrome звичайним способом, але також мати можливість сказати браузеру, щоб він не зберігав свою історію, не будучи в режимі інкогніто, все, що Вам потрібно зробити, це зробити так, щоб браузер не записував у свій файл історії. Це може здатися складним, але насправді дуже легко зробити ...
Як на ПК
Якщо Ви використовуєте ПК з Windows, просто перейдіть в C:\Users\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\History. Клацніть правою кнопкою миші файл історії та натисніть властивості. Встановіть прапорець з написом "Тільки для читання" (“Read Only”) і вийдіть.
Як на Mac
Якщо ви використовуєте Mac з OS X, просто відкрийте вікно Finder і перейдіть до [your root name]/Library/Application Support/Google/Chrome/Default/History. Клацніть правою кнопкою миші файл історії - або клацніть малу шестерню у спадному меню - і виберіть Get Info. У нижній частині, під Sharing & Permissions, встановіть кожне спадаюче меню тільки для читання. Після цього  можете вийти.
Тепер Ви матимете можливість переглядати в Інтернеті за допомогою Chrome без будь-якої історії - без зміни файлу, куди записується з браузера. Коли Ви будете готові мати підтримку Вашої історії, то знову можете виконати ті ж кроки, щоб встановити файл назад таким, яким він був, перш ніж Ви змінили його.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting