Безкоштовні телефонні довідники для пошуку людей в Інтернеті.
Рейтинг статті: / 482
НайгіршеНайкраще 
Пошук людей в ІнтернетіЗавдяки Інтернету можемо отримати інформацію про номер телефону, прізвище і навіть адресу жителів різних населених пунктів України.
Розглянемо 5 найповніших безкоштовних онлайн ресурсів, які допомагають знайти жителів за їх номером телефону, або дізнатися через прізвище адресу проживання та номер стаціонарного телефону. При цьому спробуємо виконати пошук номера телефону за прізвищем та порівняти отримані результати для кожного з розглянутих ресурсів.
Телефонний довідник, який охоплює основні міста Росії, але в ньому є Київ, Запоріжжя, Львів, Херсон, Чернівці і такий цікавий пункт, як «Вся Україна - жителі»
Вибравши Київ, ми отримуємо рядок для введення ПІБ, номеру телефону, вулиці, номеру будинку та квартири, в якій проживає особа, яку ми шукаємо.
Пошук здійснюється при заповненні частини даних. Наприклад, введемо поширене прізвище Коляда і в результаті для Києва знайдено 139 людей – телефонних абонентів з таким прізвищем. Результати виводяться по 10 на сторінку:
Як буде показано нижче, число знайдених абонентів вдвоє менше, ніж при пошуку людей в інших ресурсах.
Даний ресурс охоплює 6 країн колишньої СНД: Росію, Україну, Білорусь. Казахстан, Латвію і Молдову. При виборі України відкривається підменю з обласними центрами або областями, в яких виділені райцентри. Крім російської інтерфейс сайту підтримує також пошук людей англійською мовою.
Набір пошукових термінів стандартний, але крім повного збігу даних людей, яких знаходимо, можна шукати за першими цифрами номера телефону або першими буквами прізвища і при неповному збігу даних.
Для пошуку людей з тим же прізвищем Коляда знайдено 242 особи.
Спробуємо знайти людину з приведеним вище прізвищем в районному центрі, наприклад, в Срібному Чернігівської області:
В результатах пошуку людей бачимо не лише проживаючих в Срібному, але й в інших населених пунктах району. Крім того, відсутні дані про номери будинку та квартири, а при спробі знайти місце на карті Google - карта не відображається. Можливо це тому, що не всі території мають детальні карти.
Даний ресурс також охоплює всі ті ж 6 країн, що і в попередньому випадку пошуку. Але місця пощуку в меню розкидані, що не завжди зручно. Ресурс намагається це компенсувати, наприклад, для Києва приводяться списки прізвищ людей та назви вулиць.
Підкреслюється, що вся інформація в приведеному телефонному довіднику заповнюється користувачами і тому її повнота та корисність залежить від них. Для додавання інформації про себе є кнопка реєстрації.
Виконуємо попередній пошук людей і отримуємо 241 особу, що зайвий раз підтверджує використання однієї і тієї ж бази даних з попереднім пошуковим ресурсом. Крім того, даний результат може говорити і про те, що відсутні бажаючі додавати свої дані в телефонну базу.
База телефонних номерів цього ресурсу за 2006 рік має понад 2 млн. абонентів міста Києва та області, включаючи телефони юридичних осіб. База не претендує на повну достовірність інформації. Ресурс створений для полегшення пошуку близьких Вам людей і необхідних послуг. Довідка 09 має інформаційний характер, а в розвинутих країнах такий довідник лежить в кожній телефонній будці і доступний для всіх.
Отже вибираємо приватний 09 пошук:
Відкривається вікно введення даних для пошуку людей. Зручно, що є можливість підставляти маску замість одного або кількох символів, якщо не знаємо точного прізвища або номера людини, яку шукаємо.
Повторяємо знову попередній пошук:
Знайдено 264 особи, що більше, ніж в попередніх пошуках.
Варто зазначити, що для знаходження людей в обласних центрах та інших містах бажано починати не з пошуку людей, а з пошуку місцевих баз даних, наприклад, тих же телефонних довідників. Вони можуть мати значно свіжіші дані, ніж на приведених в статті ресурсах.
Тому цікавий наступний ресурс, де пошук людей можливий в окремих телефонних довідниках для 13 обласних центрів України.
Для Харкова можливий пошук в двох телефонних базах: приватні телефони і телефони організацій.
Вікно пошуку дозволяє виконати пошук для будь-яких неповних даних. Крім того, є три окремі вкладки, щоб полегшити пошук людей окремо за прізвищем, за номером телефону або за адресою проживання.
Результати пошуку виводяться з усіма даними і навіть надається можливість подивитися на карті адресу власника даного телефонного номера.
Серед інших пошукових сервісів можна ще відзначити telspravka.com, але його телефонний довідник працює за принципом довідки 09: для пошуку телефону необхідно одночасно вказати прізвище абонента (або назву організації) і вулицю. Якщо вказаний лише один параметр, то номери телефонів у пошуку не відображаються. Дізнатися за номером телефону адресу і прізвище (організацію) абонента неможливо. Звичайно, що це ускладнює використання даної телефонної бази для пошуку людей.

Google+

 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting