Зберегти приватність в Інтернеті з Firefox, Chrome і Internet Explorer
Рейтинг статті: / 3
НайгіршеНайкраще 
Приватний перегляд в ІнтернетіПриватний перегляд в Інтернеті сьогодні забезпечують всі основні браузери. Коли Ви вибираєте приватний режим перегляду, то Ви можете заходити в Інтернет, не залишаючи слідів.
Ваша історія? Видалена. Ваші cookies? Знищені. Ваші закладки та неприватна історія? Зберігається, коли Ви повертаєтесь назад з приватного перегляду.
Навіть, якщо у Вас чиста совість, є необхідність залишити Вашу діяльність в Інтернеті при собі. Можливо Ви плануєте сюрприз для членів сім'ї, з якими спільно використовуєте комп'ютер. Можливо Ви користуєтесь комп'ютером в офісі і не хочете, щоб Ваші співробітники колупатися у Вашому бізнесі. Або, можливо, Ви просто тривожитесь з приводу того, що хтось пробирається у Ваш надсекретний бункер і пробує дізнатися про Вашу історію пошуку ("подорожі в часі", "будівництво кротової нори", "як отримати світове панування"). Незалежно від причин для переходу під прикриття, приватний перегляд допоможе тримати інших цікавих людей подалі.
Хоча приватний перегляд корисний, він ще не всесильний. Приватний перегляд не захистить Вашу особисту інформацію від клавіатурних шпигунів, програм відстеження, неприємних вірусів або спроб державного нагляду. Але середній Джо стурбований лише тим, щоб особиста діяльність в Інтернеті залишалася в таємниці.
Як і в більшості браузерів є пов'язані речі, що дозволяє приватний перегляд, і вся справа - знати, де шукати. Автор збирається показати Вам, як "літати під радарами" з Firefox 4, Google Chrome і Internet Explorer 9. Кожен набір інструкцій має кілька зручних скріншотів, щоб допомогти Вам.
Firefox 4
Відкрийте яскраво-оранжеве меню Firefox в лівому верхньому кутку вікна браузера. Виберіть меню "Почати приватний перегляд" ("Start Private Browsing").
Якщо Ви перший раз використовуєте Private Browsing, то отримаєте наступне повідомлення. Йдемо далі і ставимо "галочку" у вікні, щоб уникнути появи цього повідомлення кожного разу.
Як тільки Ви зробили активних Private Browsing, помаранчева кнопка Firefox стане фіолетовою, а адресний рядок буде позначений іконкою маски.
Щоб зупинити Private Browsing треба повернутися в меню Firefox і вибрати "Закінчити приватний перегляд" ("Stop Private Browsing"). Ваші неприватні вкладки з'являться там, де Ви їх залишили.
Якщо ж Ви в даний час зробили активним рядок меню у панелі інструментів налаштування, то Ви не побачите помаранчеву кнопку у верхньому лівому кутку. Замість неї Ви знайдете опцію "Start Private Browsing" в меню інструментів. Все інше буде працювати точно так само.
Google Chrome
Відкрийте меню налаштування. Це маленький значок у формі ключа в правому верхньому куті. Натисніть кнопку "Нове вікно в режимі інкогніто" ("New incognito window"). Це вірно. Ви збираєтеся йти інкогніто.
Chrome відкриє окреме вікно для потреб приватного перегляду. Ваше оригінальне вікно залишиться в тіні. Щоб завершити, режим Incognito буде позначений невеликим Fedora-одягненим детективом.
Для повернення до нормального перегляду просто закрийте вікно інкогніто.
Internet Explorer 9
Ви бачите маленьку шестірню у верхньому правому куті? Натисніть на неї.
Далі, наведіть мишу на меню безпеки ("Safety"). Виберіть підменю "InPrivate Browsing."
Як і Chrome, IE9 відкриє нове вікно браузера, залишаючи відкриті вкладки недоторканими. Ви будете знати про InPrivate Browsing у вікні по темно-синьому значку "InPrivate" ліворуч адресного рядка.
Закрийте вікно InPrivate, коли будете готові перестати приховуватись.
(Джерело EN: internoobs.wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting