Як шукати в Інтернеті на сайті за датою і часом
Рейтинг статті: / 10
НайгіршеНайкраще 
Пошук на сайті за датою і часомНе кожен сайт має вбудовану систему пошуку, але навіть, якщо така є, то вона не завжди дозволяє фільтрацію знайдених на сайті матеріалів за датою та часом.
Автор любить шукати нові скріпти користувача (userscripts) на офіційному сайті. Власники сайту використовують пошук Google для відображення результатів пошуку, що саме по собі непогано. Єдине, що турбувало автора досить довгий час – це відсутність сортування і фільтрації. Автор хотів би бачити нові надходження на вершині, бо старі записи, ймовірно, перестали вже давно працювати. Проблема в тому, що немає ніяких параметрів, які дозволили б змінити порядок результатів пошуку на веб-сайті.
Так як же Ви можете шукати на сайті за датою та часом, якщо сам сайт не пропонує таку функціональність? Просто, якщо Ви використовуєте таку пошукову систему як Google (автор хотів би сказав, що і Bing також, але Bing не пропонує на даний час фільтри дати і часу). Давайте поглянемо в першу чергу на результати пошуку за умовчуванням на сайті userscripts.org.
У першу п'ятірку списку ввійшли: один результат з 2010 року, три з 2009 року і один з 2006, з яких жоден більше не працює. Давайте зробимо розширений пошук на сайті Google для того ж самого пошуку:
Пошук в Google показує самі останні хіти на userscripts.org за вказаний для пошуку термін. Як це зробити? Давайте ближче познайомимось з пошуковою фразою:
site:userscripts.org keyword
Це основний пошук за фразою. Site: команда, яка стоїть першою в пошуковому рядку Google перед веб-адресою сайту, говорить, що Ви хочете шукати лише на цьому сайті; keyword (ключове слово) може складатися з однієї або кількох умов. Ви можете використовувати в запиті такі логічні параметри, як AND і OR. Якщо Ви для цього пошуку скористаєтесь Google, то будуть відображатися результати, аналогічні тим, що і на оригінальному сайті.
Для сортування за датою і часом тепер можна скористуватися бічною панеллю і перейти до будь-якого іншого варіанту, наприклад, за останній місяць. Зверніть увагу, що результати пошуку не в хронологічному порядку. Google відводить найбільш відповідним результатам місця на самому верху. Але так як Ви вибрали певний діапазон часу, то можете бути впевнені, що побачите тільки ті результати, які були створені за цей проміжок. Користувачі, які хочуть побачити результати за певний день або за користувальницький діапазон часу, можуть використовувати користувальницькі опції діапазону для фільтрації результатів.
Розширений пошук з даним параметром може бути корисним в багатьох випадках. Він може бути використаний, якщо на сайті взагалі відсутній пошук, або, якщо пошук обмежений у функціональності, наприклад, якщо немає можливості сортувати результати за датою або часом.
Перевірте наведене в статті для пошуку на цьому сайті: site:isearch.kiev.ua keyword, адже тепер знаєте, як знайти самі свіжі статті на ньому.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting