3 кращих безкоштовних сервіси продуктивності Pomodoro
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Сервіси продуктивності PomodoroІнтернет-технології дозволяють сьогодні значно підняти продуктивність своєї праці, організувати її таким чином, щоб отримати максимальні результати без стресу.
Метод продуктивності Getting Things Done (GTD) Аллена Девіда може надати багато переваг, але із-за його складності автор не зміг використовувати його в будь-якій послідовності. Намагаючись використати всі його позитивні якості, автор заблукав у дрібних деталях, замість того, щоб дійсно багато всього зробити.
Якщо Ви схожі на автора, то PomodoroTechnique може дозволити Вам більше. Він оманливо простий, до моменту, коли Вам стане цікаво працювати з ним, а для людей зі слабкою концентрацією уваги він може стати прекрасною протиотрутою.
Першим кроком перед використанням Pomodoro Technique буде самостійне ознайлення з ним. Хоча методика проста, читання книги Франческо Cirillo, за умови, що Ви її завантажили безкоштовно на сайті, - відмінний спосіб зрозуміти, як це працює, і виявити, яким чином з його допомогою зможете розкрити весь свій потенціал.
Для того, щоб використовувати техніку, Ви повинні почати свій день зі створення плану. Складіть список завдань, які Ви збираєтеся вирішувати. Список гранично простих шаблонів To-Do доступний для завантаження з PDF всієї книги, або, як окремі аркушіі.
Основою концепції Cirillo є те, що всі завдання мають бути зроблені з кроком в 25 хвилин, після чого від 3 до 5 хвилин перерва. Кожний 25-хвилинний період часу називається Pomodoro. Після 4 Pomodoros Ви можете дозволити собі перерву від 15 до 30 хвилин.
При плануванні дня, необхідно оцінити, скільки Pomodoros буде мати кожне завдання, хоча це те, що Ви не зможете зробити, поки не отримаєте навик техніки і не зрозумієте, як саме Ви використовуєте свій час
Для того, щоб знайти метод, який найкраще підходить для Вас, є кілька безкоштовних програм, якими можна скористатися для підвищення продуктивності. Хоча можна замовити книги та набір з інтернет-магазинів, але є безліч безкоштовних онлайн і оффлайн додатків, які так само корисні.
Pomodairo (Windows/Mac/Linux)
Pomodairo програми Adobe Air має всі основні елементи техніки Pomodoro і об’єднує їх в один акуратний маленький пакет, та є кращим вибором для тих, хто хоче отримати всі можливості Pomodoro.
Ви можете використовувати додаток для створення списку завдань, додавши короткий опис і передбачуване число Pomodoros, необхідних для виконання цього завдання.
Як тільки Ви починаєте завдання, вмикається таймер. Якщо Ви перервались, натисніть кнопку перерви, після чого Вам доведеться заново встановити таймер ще на 25 хвилин роботи за завданням.
Після 25 хвилин вмикається сигналізація додатка (з менш привабливими звуком), після чого він почне автоматично відраховувати час Вашого відпочинку, а, швидше, ніж за 5 хвилин зворотного відліку (це буде підрахунок, як довго Ви відпочити) йдуть звукові повідомлення через 5 хвилин.
Клацанням правою кнопки миші дозволяє відзначити завдання, як зроблене/скасоване, змінене або видалити його зі списку.
Pomodairo це не тільки великий додаток, щоб використовувати, тримаючи Вас в тонусі, але він також продовжує вести журнал Вашої роботи і статистики, що дозволяє легко аналізувати модель роботи і використання часу.
Якщо Ви не хочете завантажити весь додаток, то Tomato Timer буде корисним веб-додатком для відстеження Вашого часу. На відміну від Pomodairo, додаток не враховує список завдань або журнал, тому якщо захочете зберегти список завдань або журнал Вашої роботи, то повинні будете використовувати окремий додаток. Чогось простого, як поєднання Google Tasks і листа Excel, буває достатньо.
Що стосується онлайн таймера, то Ви можете запускати, зупиняти і скидати таймер для Вашого Pomodoro для короткої і довгої перерви, а в налаштуваннях можна змінити довжину кожного періоду часу.
Tomato Timer сумісний з Chrome 4.0 +, Firefox 3,5 +, Internet Explorer 8.0 +, Safari 4.0 +, Opera 10.5 + і iPhone та Android в мобільних браузерах. Користувачі Chrome мають додаткову перевагу, отримавши на робочий стіл повідомлення і застереження.
FocusBooster (Windows/Mac/Web)
Focus Booster доступний як настільна версія, яка з Adobe Air завантажується безкоштовно, або як безкоштовне завантаження для Windows, а також, як безкоштовна веб-версія. Обидві, настільна і веб-версії, не мають жодних надмірностей. Таймер відраховує 25 хвилин вашого Pomodoro.
Буде вмикатися малий сигнал тривоги і Ваша 5-хвилинна перерва почнеться автоматично.
Установки веб-версії включають перемикання звуку сигналу тривоги і його вимикання, а також перемикання звуку цокання годинника і його вимикання.
Установки в настільній версії ідентичні, за винятком вибору, чи тримати вікно Focus Booster поверх інших програм, а також відмов док значка, коли термін закінчиться.
Якщо відстежування Вашої роботи або візуалізація використовуваного Вашого часу важливі, Focus Booster не допоможе. Якщо, з іншого боку, Ви просто хочете використовувати приурочений метод роботи без аналітичного аспекту Pomodoro Technique, то цього буде достатньо.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting