4 інтерактивні шляхи порівняти Вашу країну з іншими
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Порівняйте свою країну з іншимиЧисла радують, а інтерактивні діаграми краще. Знайдіть в Інтернеті корисну і цікаву інформацію для порівняння Вашої країни з іншими.
Ми живемо у великому, все більш взаємозалежному світі. Це ніколи не було настільки важливим, ніж зараз, щоб зрозуміти, що відбувається в усьому світі. Інтернет означає, що Ви більше пов'язані з іншими країнами, сильніше, ніж будь-коли раніше.
Числа дають Вам відмінний спосіб отримати огляд країни, так що це добре - бути в змозі швидко знайти міжнародну статистику. Але за допомогою інтерактивних діаграм можна зробити висновок за числами значно приємніше.
Якщо Ви переглядаєте Америку, щоб отримати відповіді на деякі глобальні питання або гордий громадянин країни, що розвивається, і бажаєте отримати основні порівняння, в Інтернеті повно інформації, яка цікава для перегляду. Давайте зупинимось на деяких ресурсах.
Ви ніколи не замислювалися, яким було б життя, якби Ви жили в іншій країні? If It Were My Home не може відповісти на всі Ваші питання, але він дає хороший огляд:
Ця статистика доповнюється колекцією статей про дану країну, а також картою, щоб порівняти розмір Вашої країни з будь-якою іншою:
Якщо Ви хочете швидко порівняти життя у Вашій країні з іншою, то це фантастичне місце для початку.
Кожен день британський журнал новин "Економіст" пропонує захоплюючі діаграми з планети. Деякі є інтерактивними, деякі графічні, але все це допомагає пролити світло на те, що відбувається на нашій планеті.
Нещодавно вони додали інтерактивну карту порівняння чисельності населення і ВВП окремих американських штатів з країнами по всьому світу:
Хто б міг подумати, що ВВП Техасу порівняний з усією Росією, або Нью-Джерсі зі Швейцарією?
Використання вуглецю є досить горючим питанням, особливо як тільки Ви перетинаєте міжнародні кордони. Більшість урядів визнають необхідність скорочення його викидів, але лише деякі з них роблять конкретні кроки в цьому напрямку. Якщо Ви хочете побачити, як виглядає Ваша країна в порівнянні з іншими країнами, коли справа доходить до викидів вуглецю, то перевірте Carbon Footprint Of Nations. Цей сайт, що належить Норвезькому університету науки і технології, дає огляд виходу вуглецю для будь-якої країни:
Дослідіть цей сайт, щоб дізнатися все про те, де вуглець надходить в атмосферу в глобальному масштабі.
Маєте на увазі конкретне питання? Запитайте Wolfram Alpha. Цей пошуковик знань може розраховувати майже все, якщо Ви правильно його запитаєте. Наприклад, Ви могли б порівняти населення Китаю з населенням Америки:
Це відмінний спосіб швидко порівняти одну країну з іншою, коли справа доходить до різних питань, починаючи від площі суші до ВВП.
(Джерело EN:
makeuseof.com)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting