Super Dimension Fortress: повністю анонімна публікація контенту
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Неділя, 05 травня 2013, 16:10

Анонимный хостинг SDF

У наш час складно опублікувати інформацію в Інтернеті, не залишивши слідів.
З соціальними мережами зрозуміло: вони за замовчуванням хочуть прив'язатися до імені користувача. Але навіть підняти анонімний блог на безкоштовному хостингу, як WordPress.com або Tumblr, - нетривіальне завдання. Завжди залишається варіант з сайтом у мережі Tor або скористатися I2P, але такий сайт буде невидимий для більшості людей.
Майже всі хостинг-провайдери намагаються отримати ідентифікаційну інформацію про користувача, хоча б адресу електронної пошти, а часто і номер кредитної карти. Можна шукати обхідні шляхи, наприклад, оплачувати послуги хостера за допомогою біткоіни, а також відкривати одноразові адреси електронної пошти.
Чи не єдиним сервісом, який спеціально орієнтується на повністю анонімну публікацію контенту, залишається Super Dimension Fortress (SDF). Сервіс дозволяє анонімно зареєструватися за ssh (через Tor), а ідентифікацію здійснює листами через звичайну (паперову) пошту.
Наприклад, Ви реєструєте ім'я користувача user666 через анонімайзер Tor.
$ ssh -o ProxyCommand="nc -X 4 -x localhost:9050 %h %p" sdf.org
На підтвердження реєстрації відправляєте біткоіни або просто паперовий долар поштою, не вказуючи зворотну адресу. У випадку з паперовою поштою, через 1-2 тижні акаунт підтверджують - і Ви отримуєте хостинг, зберігши анонімність.
SDF веде свою історію з далекого 1987 року, коли була заснована BBS-станція з такою назвою. Це спочатку була BBS-станція, створена хакерами для хакерів. Такою вона залишається й досі.
Один з користувачів SDF під ніком voidnull настільки впевнений у надійності анонімної платформи для хостингу, що спочатку запропонував нагороду 10 доларів для будь-кого, хто зможе його деанонімізувати, тобто просто вислати листівку на його домашню адресу зі словами «Я бачу тебе, voidnull», а з 2 травня збільшив нагороду до 100 доларів.
(Джерело RU: xakep.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting