Як зашифрувати свої дані в Dropbox, Google Drive або SkyDrive
Рейтинг статті: / 1
НайгіршеНайкраще 
Четвер, 18 квітня 2013, 21:18

Программа Cloudfogger

Хмарні сховища даних міцно увійшли в нашу реальність і багато користувачів зберігають там все більше інформації, в тому числі іноді й дуже конфіденційну.
З одного боку це дуже зручно - Ви завжди можете отримати доступ до важливих для Вас даними з будь-якого комп'ютера. З іншого, ніхто ніколи не дасть Вам стовідсоткову гарантію, що Ваші дані в хмарах не опиняться в результаті злому або прикрої помилки в чужих руках. Тому ніколи не буде зайвим прийняти завчасно додаткові заходи безпеки. Одним з багатьох інструментів шифрування даних є програма Cloudfogger.
Cloudfogger - це безкоштовний інструмент, який служить для безпечного зберігання Ваших файлів в SkyDrive, Dropbox, Google Drive і т. д. Ця програма виконує швидке безпечне шифрування даних і працює як захисний щит між Вами і Вашим хмарним сховищем. Вона автоматично шифрує дані перед завантаженням на сервер і моментально розшифровує їх, коли Ви хочете переглянути або використати свої файли.
Использование программы Cloudfogger
В процесі встановленя програма попросить створити новий обліковий запис, а потім вказати папки хмарних сервісів, які необхідно зашифрувати. Після цього файли будуть зашифровані і переписані у Вашому хмарному сховищі. Для Вас їх використання буде абсолютно прозорим, так як при зверненні Cloudfogger дешифрує їх у режимі реального часу, а будь-який сторонній чоловік, що якимсь чином отримає до них доступ в Мережі, відкрити їх не зможе.
Шифрование данных в хмарном хранилище
Cloudfogger є дуже корисною програмою для всіх користувачів, які хвилюються із-за секретності своїх важливих даних у хмарних сховищах. Вона дає ще одну ступінь конфіденційності та захисту, завдяки якій Ви зможете спокійно зберігати свої секрети в хмарах і бути впевненим в їх безпеці навіть у тому випадку, якщо сервіс буде зламаний або у Вас вкрадуть паролі доступу.
(Джерело RU: lifehacker.ru)
 
>
КнигаНовиниПрактика пошукуПартнериПро нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting