25 розумних способів збільшити базу email-розсилки
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

База адрес електронної поштиСумний факт: щорічно база адрес електронної пошти компанії для здійснення розсилок зменшується приблизно на 25%.
Адреси контактів змінюються при переході користувачів на нову роботу, початок роботи з іншим поштовим сервісом, відмову від використання адреси, яка була зареєстрована просто для заповнення форм на сайтах, і за цілим рядом інших причин. Тому перед маркетологами постійно стоїть завдання розширення бази контактів за рахунок адрес нових потенційних клієнтів - щоб їх загальна кількість з часом тільки збільшувалася. Пропонуємо Вам підбірку з 25 простих порад про способи їх розширення.
 1. Створюйте для своїх електронних розсилок якісний контент. Зміст листа має подобатися одержувачам настільки, щоб вони хотіли підписатися на продовження, а ще краще, якщо вони порадять розсилку своїм друзям, родичам і колегам, яких ще немає у Вашій базі адрес електронної пошти.
 2. Пропонуйте відвідувачам сайту цінні матеріали для завантаження з метою генерації лідів - наприклад, безкоштовні електронні книги або «білі книги» (whitepaper) в обмін на надання адрес електронної пошти.
 3. Проводьте вебінари і збирайте адреси електронної пошти при реєстрації.
 4. Створюйте безкоштовні онлайн-інструменти або ресурси, які будуть доступні користувачам після простої реєстрації із зазначенням адреси електронної пошти.
 5. Включайте в друковані маркетингові матеріали QR-код, який полегшить користувачам перехід від звичайного до електронного листування.
 6. Проводите онлайн-конкурси, пропонуючи їх учасникам зареєструватися з використанням адреси електронної пошти.
 7. Додайте заклик до реєстрації з використанням електронної адреси на вкладці сторінки Facebook. Додайте цю вкладку на видному місці під обкладинкою «Хроніки» (Timeline).
 8. Здійснюйте просування своєї компанії і її продуктів і послуг на сайтах партнерів - для збору адрес електронної пошти з нових джерел.
 9. Збирайте адреси електронної пошти на оффлайн-заходах, наприклад, на конференціях, виставках, презентаціях - і заносьте їх в базу даних.
 10. Стимулюйте існуючих абонентів Ваших електронних розсилок до поширення та пересилання Ваших листів іншим людям. Додайте для цього в листи відповідні заклики до дії і кнопки шарінга в соціальних мережах і сервісах, кнопку «Відправити другу» - щоб друзі і знайомі Ваших передплатників теж могли підписатися на розсилку. Додайте кнопку «Підписатися» в нижній частині Ваших листів, яка дозволить легко підписатися на розсилку тим людям, яким перешлють Ваші листи існуючим передплатникам.
 11. Створюйте оголошення Google AdWords, що містять форму для вказівки користувачем своєї електронної адреси (ця функція поки знаходиться в експериментальній стадії) або просто використовуйте платні пошукові оголошення, що ведуть на цільову сторінку з формою реєстрації.
 12. Створіть кілька різних розсилок для доставки цільового контенту конкретних типів адресатів. Можливо, Ваша аудиторія різноманітна і потребує розсилок, спрямованих на конкретні інтереси різних категорій передплатників. Якщо Ви створюєте кілька цільових типів підписки, то збільшуєте ймовірність того, що відвідувачі будуть підписуватися на окремі з них.
 13. При публікації гостьових постів в інших блогах, включайте в підпис до статті з короткою інформацією про себе заклик до дії і посилання для читачів, які захочуть підписатися на матеріали блогу або розсилку.
 14. Продвигайте через Twitter Ваші пропозиції для генерації лідів - електронні книги і інші безкоштовні матеріали, поширювані в обмін на адреси пошти.
 15. Використовуйте свою бізнес-сторінку в Facebook для просування пропозицій, які вимагають надання адреси електронної пошти. На додаток до створення вкладки з реєстрацією відвідувачів по електронній пошті, розміщуйте пропозицію у вашій «Хроніці» і стимулюйте потенційних клієнтів поширювати цю пропозицію, розмістивши кнопки шарінга на цільових сторінках і на сторінках з висловленням подяки за реєстрацію.
 16. Розміщуйте Ваші пропозиції, що вимагають введення електронної адреси, на сторінці Вашої компанії в LinkedIn, у відповідних групах цієї соціальної мережі і в якості відповідей на питання в LinkedIn Answers.
 17. Продвигайте пропозиції та реєстрацію з використанням електронної пошти через Вашу бізнес-сторінку в Google+ - за допомогою публікацій і в розділі з інформацією про компанію.
 18. Використовуйте Pinterest для розповсюдження Ваших пропозицій, які вимагають електронної реєстрації.
 19. Використовуйте переваги каналу Вашої компанії на YouTube. Додайте заклики до дії і URL в кінці відео, яке Ви завантажуєте, щоб стимулювати людей до підписки на Ваш канал, включайте посилання на відповідні цільові сторінки в текстовий опис відео.
 20. Просувайте електронні книги та інші пропозиції каналами email-маркетингу Ваших партнерів, що дасть Вам вихід на нову цільову аудиторію.
 21. При проведенні традиційної маркетингової кампанії, такої як пряма поштова розсилка, переконуйте адресатів зробити вибір на користь електронної пошти для отримання інформаційних бюлетенів замість паперових проспектів. Увімкніть URL для онлайн-реєстрації, а також дайте можливість читачам при необхідності легко відмовитися від розсилки.
 22. Проводите власні оффлайн-заходи для зустрічі зі своєю аудиторією, конференції, семінари, лекції і т.д., реєстрація на які буде здійснюватися в Інтернеті за допомогою адреси електронної пошти.
 23. Схиляйтесь на ті пропозиції, які пропонують реєстрацію по електронній пошті, в різних місцях Вашого сайту. Розміщуйте Ваші пропозиції в точках уваги і включайте в них заклики до дії - якщо й не на всіх сторінках сайту, то обов'язково на домашній сторінці сайту, головній сторінці блогу, на сторінці «Про нас» і в розділі контактів.
 24. Використовуйте старі списки адрес електронної пошти. Створіть заманюєче повідомлення з повторним запрошенням до підписки і відправте його адресатам з старого списку контактів, пропонуючи їм повторно підписатися і обіцяючи видалити всі контакти, які не відреагують на повідомлення.
 25. Проведіть спільний вебінар з партнером і попросіть його посприяти в просуванні реєстрації з використанням адрес пошти.
Всіма цими прийомами поповнення бази email-маркетингу Ви можете скористатися вже сьогодні - вони не є складними і не вимагають значних ресурсів. Головний принцип - формувати базу розсилки, використовуючи всі доступні можливості.
(Джерело RU: lovim.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting