Website Load Tool, монітор часу завантаження сайту
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Монітор часу завантаження сайтуДеякий час назад швидкість завантаження сайту була інтегрована в пошуковий алгоритм пошукача Google.
Багато веб-майстрів почали оптимізувати свої сервери і завантаження сторінок після оголошення про це. У той час як було доведено, що менший час завантаження сторінки має позитивний вплив на взаємодію користувача і продаж, не ясно, як саме більш швидкі сайти отримують вигоду в алгоритмах пошуку Google,
Отримавши оптимізований час завантаження сторінок досить багатьох сайтів, автор може сказати, що перевагу не настільки видно, як вважають багато веб-майстрів.
Необхідні інструменти для моніторингу часу завантаження сторінок протягом тривалого проміжку часу для вимірювання та аналізу оптимізації і змін, внесених в вебкод і апаратне забезпечення.
Такі сервіси як GMetrix, YSlow, Google Page Speed або Which Loads Faster. Всі вони мають одне спільне: вони тестують швидкість тільки з певного моменту часу.
Website Load Tool, з іншого боку, - це програма для Windows, яка відстежує час завантаження сторінок веб-сайтів на регулярній основі. Початковий інтервал встановлено п'ять секунд, що багато веб-майстрів можуть захотіти збільшити, враховуючи, що за умовчуванням буде генеруватися досить багато хітів, а також інші завантаження.
Перше, що новим користувачам потрібно зробити після встановлення Website Load Tool, це натиснути кнопку параметрів в рядку меню і в контекстному меню на ньому вибрати посилання Settings.
Тепер можна додати кілька сайтів, які хочете контролювати. Перейдіть до вкладки параметрів Generic для зміни інтервалу моніторингу у секундах, використання лог-файлу і максимального числа результатів.
У наведеному вище прикладі автор додав три сайти Ghacks, Gameokratie і Windows 8.
Натисніть на кнопку Start на основному інтерфейсі, щоб почати моніторинг областей, які були додані в налаштуваннях програми.
Програма відображає лог у лівій бічній панелі. При виборі домену у списку відображаються всі вхідні з'єднання та їх спроби.
Успіхи або невдачі відображаються різними кольорами і повідомленнями про стан. Також тут відображаються тривалість і завантажені байти.
Слід зазначити, що час завантаження менший, ніж час завантаження у веб-браузері. Це пов'язано з тим, що сторінки не відображаються. Представляється так, як ніби витягується з веб-сайту тільки HTML-документ, а не зображення та інші розміщені на ньому елементи.
Це певною мірою обмежує використання механізму контролю за веб-сайтами, так як не повторює час фактичного завантаження сторінок для відвідувачів сайту. Тим не менш, має сенс запустити у системі інструмент у фоновому режимі для аналізу часу завантаження сторінок протягом днів, тижнів або місяців.
Розробником не інтегровані оповіщення та попередження, які мали б сенс в програмному забезпеченні для моніторингу.
Користувачі Windows можуть завантажити останню версію Website Load Tool з Codeplex. Для роботи програми необхідний Microsoft. NET Framework. Версія, що потрібна, на жаль, не знаходиться на сторінці завантаження самого інструменту.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting