10 безкоштовних онлайн інструментів для тестування швидкості завантаження сайту
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Не кожен сайт може бути Google. Ні, не за масштабами, але з точки зору швидкості, з якою він завантажується у наших браузерах. Мінімалізм є великим, але він не підходить з необхідністю надавати більше змісту і анімованих оголошень на веб-сторінці. Іноді веб-дизайнер повинен вибрати компроміс.
Створення веб-сторінки більш швидкою є однією із заповідей професійного веб-дизайну. Повільне завантаження не тільки вказує на поганий дизайн, але і приводить до величезних відмов відвідувачів. повільне завантаження веб-сторінки також може бути ознаками помилок або якогось іншого вузького місця.
Перший крок, який Ви можете зробити, щоб оптимізувати Ваш сайт, це пропустити її через тест швидкості. Ці десять інструментів є частиною багатьох, які можуть допомогти перевірити швидкість завантаження і дати сигнали для створення веб-сторінки більш швидкою.
Таймер дає Вам середній час завантаження Вашого сайту. Введіть адресу Вашого сайту, встановіть кількість серій і отримаєте результати у вигляді середнього, медіанного і стандартного відхилення після трасуваня. Ви можете встановити кількість випробувальних пробігів. Під час роботи веб-сайту тестується швидкість, чинники додатків у всіх зображеннях, таблицях стилів і JavaScript. Тест працює у всіх популярних браузерах.
Що завантажується швидше?
Перейти з одного сайту на інший і вибрати той, який отримає перемогу. Ви можете тестити швидкість сайту і використовувати це для оптимізації швидкість Вашого власного сайту. Вибір з двох режимів дозволяє контролювати завантаження одночасно у разі, якщо один сайт заважає іншим. Це може бути теж досить цікавим інструментом, як "епічне випробування" між Apple і Adobe, яке показує, що Apple трохи скраю.
WebPagetest.org був розроблений AOL і має відкритий вихідний код. Цей веб-додаток надає Вам довгий список адрес серверів, щоб провести випробування. Інший спадаючий список дозволяє встановити конкретний браузер (IE9 теж). Додаткові налаштування для подальшого тонкого налаштування тестування дозволяють встановити такі параметри, як кількість випробувальних пробігів, тип з'єднання, в тому числі сценарії і т.д. Ви також можете використовувати візуальний інструмент для порівняння декількох URL-адрес разом.
Цей інструмент перевірки швидкості сайтів, безумовно, один із найкрутіших з існуючих з точки зору візуальної привабливості. Loads.in надає Вам більше 50 адрес серверів зі всьому світу, щоб спробувати швидкість завантаження. Перший запуск витягує швидкість завантаження з випадкового місця. Наступний вже може бути встановлений для країни і типу браузера. Як тільки тестування закінчиться, Ви  отримаєте знімки веб-сторінки для різних часових точок. Результати тестування завантаження також відображають час завантаження окремо для кожного елемента сайту на водоспаді діаграми. Дані також можуть бути завантажені як HAR-файл.
Ця сторінка тестера швидкості завантаження дає Вам миттєвий звіт про швидкість, а також оцінку Вашого сайту від 0 до 100. Звіт відображає такі дані, як загальна кількість елементів, розмір сторінки, час завантаження і оцінка. При цьому в знаменнику Ви можете миттєво порівняти її з сайтом конкурента і подивитися продуктивність.
Перевірте свій сайт на трьох рівнях - пінг, при завантаженні сторінки і затримка веб-сервера. Тест досить швидкий і кольорова карта покаже Вам інтерактивні місця серверів в Америці і в світі для тесту з різних серверів.
Тестування швидкості завантаження сторінки The Full PageTest надає Вам докладний візуальний звіт про час завантаження кожного елемента (зображення, CSS, JavaScripts, RSS, Flash і кадрів та фреймів). Об'єкти, включені в JavaScript, ігноруються. Ви можете сортувати результати з інструментами, доступними в меню, і діагностувати будь-які вузькі місця, якщо такі є.
Веб-сайт безкоштовного тесту продуктивності дає акуратне візуальне відображення часу завантаження з посиланням на декілька місць по всьому світу. Кількість об'єктів на сторінці розбиваються в чудову барвисту кругову діаграму. Використовуйте водоспад діаграм для більш докладного аналізу кожного окремого елемента.
Сайт-таймер Web Slug дає Вам порівняльну оцінку двох веб-сайтів. За допомогою лише URL можна порівняти один сайт з іншим. Сайт простий і має досить обмежені характеристики, але може бути використаний як "інструмент подинку" між двома веб-сайтами.
Page Speed є відкритим вихідним кодом від Google і доступна як онлайн програма, а також як розширення Chrome. Оптимізація швидкості завантаження сторінки з Page Speed від Google виконує аналіз вмісту веб-сторінки, а потім надає пропозиції, що прискорити на даній сторінці. Пропозиції оцінюються як низький, середній і високий пріоритет. Використовуючи цей цінний інструмент можна побачити пропозиції для кожного об'єкта на веб-сторінці. Додатково PageSpeed надає також пропозиції налаштувань для швидкого перегляду з мобільних пристроїв.
Вебмайстрам необхідні набори інструментів для роботи з оптимізації їхніх сайтів. Поряд з інтернет-додатками, є також досить багато розширень та автономних засобів, наприклад, можна запускати тест швидкості на Вашому сайті з FireBug і YSlow.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting