9 онлайн сервісів перевірки щільності ключових слів на сторінці
User Rating: / 5
PoorBest 
There are no translations available.

Щільність ключових слівЩільність ключових слів, природно, має значення, але не можна стверджувати що "чим частіше - тим краще": перенасичення сторінки ключовими словами може сприйнятися пошуковою системою як пошукової спам і сайт потрапить під фільтр.
Тому часто вебмастера перевіряють сторінки сайту на нудоту.
Нудота сторінки - це параметр, що залежить від числа повторень самого часто вживаного слова на сторінці.
Тепер зрозуміло, що важлива саме правильна щільність ключових слів для успішного просування сайту в пошукових системах. Зустрічаються різні цифри «правильної» щільності: від 3 до 15%.
Звичайно, точну формулу розрахунку ніхто дати не зможе, але зараз більшість оптимізаторів сходиться на думці, що оптимальна щільність ключових слів повинна бути від 4 до 6%. Трохи більше, трохи менше - не біда.
Скрипт для визначення входження слів і фраз в текст. Є фільтр кількості слів. Показує загальне число входжень у текст окремих слів і фраз, без визначення відносної їх щільності.
Оптимізатор тексту дозволяє визначити щільність ключових слів і фраз в тексті.
Сервіс допоможе тим, хто хоче створити сторінку, оптимізовану під певний набір слів. Оптимізатор тексту також виконує автоматичний пошук фраз, які найчастіше зустрічаються (тобто тих, під які фактично оптимізований текст). Кількість цих фраз і максимальна кількість слів у них встановлюються користувачем.
Часто в текстах зустрічається велика кількість незначних слів, таких як прийменники, вигуки і т.д. Оптимізатор тексту передбачає відсікання слів по довжині, відсікання шумових слів (яке може бути виключене).
Користувач також вибирає, чи розглядати числа в якості слів чи ні.
На виході виходить одна таблиця з розподілом слів і друга з заданими словами та їх щільністю.
Інструмент оцінки нудоти сторінки (рівня текстового спаму). При аналізі вводиться адреса сторінки і текст на ній перевіряється з урахуванням різних словоформ. На виході утворюється таблиця розподілу слів у всьому тексті, в <body>, <title>, в тегах заголовків і тегах жирного виділення.
Інструмент перевірки щільності слів. Вводите сайт в спеціальне поле і не забувайте відзначити галочку на чекбоксі "щільність слів", якщо Ви перевіряєте її. В результаті перевірки показується таблиця зі словами та їх присутністю в тексті (відсоток і кількість), плюс присутність в інших тегах.
Зарубіжний сервіс перевірки щільності ключових слів на сторінках (Keyword Density Analyzer). У форму перевірки можна ввести дві адреси сайту і необхідне ключове слово, щоб порівняти себе з конкурентом. Порівнює сторінки, дозволяє індивідуально налаштовувати параметри аналізу. Можна ставити потрібні ключові слова/фрази. Наочні результати порівняння. "Швидкий, точний і безкоштовний". Один недолік - шукає тільки англомовні слова.
Аналіз ключових слів (фраз) - працює в режимі реального часу. Вводячи текст і ключові слова, Ви відразу одержуєте щільність ключових слів. Можна редагувати текст прямо в формі і контролювати щільність ключових слів. Контролюється три ключові слова одночасно.
Недолік - працює тільки з англомовними словами.
Простий сервіс. Розрізняє регістр, враховує входження ключового слова в словоформах.
Використовуйте цей аналізатор щільності ключових слів для аналізу щільності ключовими слів на сторінках веб-сайту або щоб віміряти щільність ключових слів Ваших конкурентів, визначити оптимальну щільність Ваших ключових слів.
Не працює з кирилицею.
Аналізує щільність слів і фраз на сторінці згідно введеного посилання.
Розраховує щільність кожного слова на сторінці: Вам потрібно тільки вставити URL цієї сторінки та виключити слова з кількома літерами.
Варто зазначити, що багато аналізаторів тексту шукають введені ключові слова без словоформ, а пошукові системи зазвичай враховують всі словоформи даного слова. Тому, уважно подивіться на отримані результати і, при необхідності, додайте результати для різних словоформ одного ключового слова.
Наостанок, хотілося б нагадати, що важливіше всього зробити текст читабельним для користувача, а вже потім, по можливості, додавати туди трохи більше ключових слів, ніж це іноді необхідно. Будь-яка пошукова система прагне зробити видачу найбільш корисною користувачеві, так що відразу думайте про користувачів, а потім уже про пошукові систем.
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting