Комп’ютерний модуль Raspberry Pi: новий продукт!
User Rating: / 4
PoorBest 
There are no translations available.

Compute Module-PiЗ інженерної сторони справи розробники були дуже зайняті протягом минулого року і, не бажаючи відставати від команди з освіти, вже готові взяти на себе і розсекретити щось особливе, на цей раз орієнтоване на ділових і промислових споживачів.
Compute Module-Pi-1
Що це за дрібниця? Читайте далі, щоб дізнатися.
Після старту платформи Raspberry Pi виріс і змужнів: програмне забезпечення на даний час повнофункціональне і стабільне, і досі постійно вдосконалюється завдяки триваючій напруженій роботі нашої героїчної спільноти добровольців; а також цільовим ін'єкціям фінансування для вирішення деяких конкретних питань. Pi і Broadcom BCM2835 SoC, за своєю суттю, також неухильно стають все більш відкритими.
Розробники люблять чути про те, що користувачі роблять з їх Raspberry Pi, і постійно вражені низкою проектів, а також винахідливістю і творчістю громади. Також відомо, що є дуже значне число користувачів, які вбудовують Raspberry Pi в системи і навіть комерційні продукти. Ми вважаємо, що повинен бути кращий спосіб, щоб дозволити людям отримати в свої руки цю чудову технологію в більш гнучкому форм-факторі, але все ж отримати речі за розумною ціною.
Як горді батьки, ми хочемо звільнити основні технології на Raspberry Pi, щоб просунути його вперед і зробити невід'ємною частиною нових і цікавих продуктів і пристроїв. Тому сьогодні оголошуємо про майбутній комп’ютерний модуль Raspberry Pi.
Compute Module-Pi-2
Комп’ютерний модуль зліва. Що він робить? Читайте далі, щоб дізнатися.
Комп’ютерний модуль містить нутрощі Raspberry Pi (процесор BCM2835 і 512 Mбайт оперативної пам'яті), а також пристрій 4 Гб eMMC Flash (який є еквівалентом карти SD в Pi). Це все інтегровано на невеликій 67.6x30 мм платі, яка вписується в стандартній DDR2 SODIMM роз'єм (той же тип роз'єму, який використовується для пам'яті ноутбука*). Флеш-пам'ять підключається безпосередньо до процесора на платі, але інтерфейси процесора залишилися доступні користувачеві через контакти роз'єму. Ви отримуєте повну гнучкість BCM2835 SoC (а це означає, що набагато більше GPIO і інтерфейсів доступні в порівнянні з Raspberry Pi) і налаштування модуля в користувальницькій системі має бути відносно простим, тому що ми розмістили всі каверзні біти на самому модулі.
Так як Ви бачите, Raspberry Pi скоротився, щоб поміститися на SODIMM з вбудованою пам'яттю, чиї роз'єми можна налаштувати для власних потреб.
Комп’ютерний модуль, в першу чергу, призначений тим, хто збирається створити свій власний PCB. Тим не менш, ми також запускаємо те, що називається платою IO комп’ютерного модуля (Compute Module IO Board), щоб допомогти конструкторам стартувати.
Compute Module-Pi-3
Порожня плата IO ліворуч: комп’ютерний модуль вставлений на платі праворуч.
Плата IO комп’ютерного модуля є простою, з відкритим вихідним кодом платою, до якої можете підключити комп’ютерний модуль. Вона забезпечує необхідне живлення модуля і дає Вам можливість програмувати флеш-пам'ять модуля, дещо більш дружелюбний доступ до процесорних інтерфейсів (роз’єми виводів та флексі-роз'єми такі самі, як і в Pi) і забезпечує необхідні HDMI і USB-роз'єми, щоб у Вас була ціла система, яка може завантажувати Raspbian (або іншу ОС за Вашим вибором). Ця плата забезпечує як початковий шаблон для тих, хто хоче розробляти з комп’ютерним модулем, і швидкий спосіб, щоб почати експериментувати з залізом та створювати і тестувати систему перед тим, як замовляти виготовлення загальної плати.
Compute Module-PI-IO
Плата IO.
Спочатку комп’ютерний модуль і плата IO будуть доступні для покупки разом, як Raspberry Pi Compute Module Development Kit.
Ці комплекти будуть доступні на RS і element14 через деякий час в червні. Незабаром після цього комп’ютерний модуль буде доступний для покупки окремо, з вартістю за штуку близько $30 в партіях від 100, але Ви також зможете придбати їх окремо, хоча ціна буде трохи вищою. Raspberry Pi Foundation є благодійною організацією, і як з усім, що роблять автори тут, весь прибуток направляється відразу назад для навчання дітей комп’ютерам.
Автор впевнений, що люди будуть зацікавлені запустити свій процес проектування; спочатку ми випускаємо тільки схеми для Compute Module і IO Board, але додамо багато більше документації в найближчі дні і тижні.
Щасливого творення!
*Але не підключайте Compute Module до ноутбука – назначені виводи навіть віддалено не такі ж самі!
(Джерело EN: raspberrypi.org)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting