Платформа датчиків e-Health для Arduino і Raspberry Pi
User Rating: / 12
PoorBest 
There are no translations available.

e-Health-Arduino-Raspberry PiCooking Hacks запустили нову версію першого біометричного шілда для iArduino і Raspberry P: платформа датчиків e-Health V2.0 (біометричні/медичні застосування).
Платформа датчиків e-Health V2.0 дозволяє користувачам Arduino і Raspberry Pi виконувати біометричні і медичні вимірювання, в яких необхідно моніторити тіло за допомогою 10 різних датчиків: пульсу, кисню в крові (SPO2), повітряного потоку (дихання), температури тіла, електрокардіограми (ECG), глюкометра, шкірно-гальванічної реакції (GSR - пітливість), артеріального тиску (тонометр), положення пацієнта (акселерометр) і датчика м'язів/електроміографії (EMG).
e-Health-Arduino-Raspberry Pi-1
e-Health-Arduino-Raspberry Pi-2
Ця інформація може використовуватися для моніторингу стану пацієнта в реальному часі або для отримання конфіденційних даних, з тим, щоб згодом проаналізувати для медичної діагностики. Зібрана біометрична інформація може бути передана бездротовою мережею з використанням будь-якого з 6 доступних варіантів передачі: Wi-Fi, 3G, GPRS, Bluetooth, 802.15.4 і ZigBee, залежно від застосування.
e-Health-1
Якщо необхідне діагностичне зображення в режимі реального часу, то можна приєднати камеру до модуля 3G для відправки фотографій і відео пацієнта в медичний центр діагностики.
Дані можуть бути відправлені «на хмару» для постійного зберігання або візуалізовані в реальному часі, відправивши їх безпосередньо на ноутбук або смартфон. Були розроблені додатки для iPhone і Android, щоб легко побачити інформацію про пацієнта.
e-Health-2
Це відкриває нову еру виробів медичного призначення з відкритим вихідним кодом. RPi надає нові додатки e-Health та продукти концепції швидкої діагностики з необхідними інструментами. Проте одним з ключових моментів в таких додатках є конфіденційність і кілька рівнів безпеки, надані з платформою.
Рівні ліній зв'язку використовують WPA2 для Wi-Fi і AES 128 для ZigBee і 802.14.5. На прикладному рівні використовується захищений протокол (HTTPS) для забезпечення захищеного тунелю точка-точка між веб-сервером і кожним вузлом датчика. Банки використовують цей тип безпечних протоколів зв'язку для своїх транзакцій.
Для Arduino:
e-Health-Arduino-1
e-Health-Arduino-2 e-Health-Arduino-3
Платформу датчиків e-Health можна отримати з Cooking Hacks. У порівнянні з дорогими і пропрієтарними рішеннями медичного ринку, Cooking Hacks забезпечує порівняно дешеву і відкриту альтернативу.
Cooking Hacks також забезпечує міст під'єднання RPi до шілдів Arduino, який включає можливість підключення аналогових і цифрових датчиків для обох плат. Це дозволяє спільне використання потужності і здатності RPi з виводами Arduino. Крім того, також надається бібліотека arduPi, що дозволяє використовувати RPi з тим же кодом, який використовується для Arduino. Бібліотека arduPi дозволяє бути взаємозамінними бездротовим модулям, датчикам, шілдам і електронним модулям або приводам як для Rpi, так і Arduino.
Для Raspberry Pi:
e-Health-Raspberry Pi-1
e-Health-Raspberry Pi-2   e-Health-Raspberry Pi-3
e-Health-Raspberry Pi-4
Примітка: Платформа датчиків e-Health ще не має медичної довідки. Таким чином, вона не повинна використовуватися для моніторингу пацієнтів, які мають критичний стан і які повинні перебувати під наглядом медичних методів, що є більш точними, або тих, чиї умови вимагають моніторинг для прихованої професійної діагностики.
(За матеріалами EN: internetmedicine.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting