Сенсорний екран для Raspberry Pi з Adafruit PiTFT
User Rating: / 2
PoorBest 
There are no translations available.

PiTFTЄ багато проектів з Raspberry Pi, які виграють від сенсорного екрану, але взагалі вони не настільки економічно ефективні. Тепер же, з крихітним екраном Adafruit PiTFT це виглядає більш розумним.
PiTFT-1
PiTFT Mini Kit за ціною $35 не тільки дешевий спосіб додати сенсорний екран до Raspberry Pi, але це, ймовірно, і самий простий спосіб. З набором Ви отримуєте все необхідне для підключення 320x240, 16-бітного кольорового дисплею до Вашого Pi. Також в комплект входить чудове керівництво для встановлення програмного забезпечення, яке реально Вам допоможе. Ні в якому разі, це не супер чудовий дисплей, але вказана ціна робить додавання крихітного невеликого сенсорного екрану до Вашого Pi супер простим.
Для того, щоб додати підтримку 2.8" TFT і сенсорного екрану, треба встановити нове ядро Linux. На щастя, автори створили пакет з ядром, який можете встановити просто поверх існуючої ОС Raspbian (або на основі Raspbian) замість встановлення абсолютно нового образу. Це робить пітримку актуальності Вашої установки простішою.
PiTFT-2
Пакет не буде працювати з Arch або іншими збірками Linux. Оскільки Raspbian є офіційною ОС для Pi, то це єдиний Linux, який підтримуватимуть розробники! Бажаючі можуть перекомпілювати власне ядро за допомогою наданого патчу, але немає ніякого підручника, підтримки або планів відносно них.
Плата використовує високошвидкісний інтерфейс SPI на Pi і може використовувати міні-дисплей як консоль, вікно порту X, для відображення зображень чи відео і т.д. Найкраще її підключити прямо зверху!
Версії плати поставляються у вигляді міні-комплекту з 2x13 роз’ємом «мама» (для підключення планшета до Pi ) і 2x13 роз’ємом «тато», який можна використати для підключення кабелю IDC або шини збоку. Фотографії також показують опціонально встановлені додаткові тонкі сенсорні кнопки. Сенсорні кнопки не включені, але Ви можете підібрати з 20-ти доступних. Деякі основні рішення вимагають встановлення апаратних подовжувачів. Ви можете використати додатковий довгий подовжувач для Pi, якщо хочете встановити його замість встановленого 2x13 подовжувача «мама».
PiTFT-3
Конструкція використовує виводи апаратного SPI (SCK, MOSI, MISO, CE0, CE1), а також GPIO #25 і #24. Всі інші GPIO не використовуються. Оскільки у розробників було зовсім небагато місця, то залишились 4 місця для додаткових тонких сенсорних перемикачів через дротові з’єднання з чотирма GPIOs (#23, #22, #21 і #18), які Ви можете використати, якщо захочете зробити базовий інтерфейс користувача. Наприклад, Ви можете використати один з них, як кнопку вмикання/вимикання живлення.
PiTFT-4
В серії підручників показано, як встановити програмне забезпечення, а також відкалібрувати сенсорний екран, запустити відео, показати зображення, наприклад, від Вашої PiCam і багато іншого!
(Джерело EN: adafruit.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting