Топ 10 речей, які необхідно враховувати при пошуках професійної компанії SEO
User Rating: / 3
PoorBest 
There are no translations available.

Searching for a Professional SEO CompanyНа сьогодні, здається, кожен робить пошукову оптимізацію, або принаймні про це заявляє. Але це більше, ніж просто розвивати хороший зміст, плескаючи в нього по кілька метатегів.
Насправді SEO вимагає багато досліджень, реалізації, моніторингу і часу. Це дійсно окремий сервіс. В статті пропонуються поради для пошуку компанії, яка спеціалізується на SEO, щоб не помилитися у виборі.
Коли справа доходить до розгляду якості компанії SEO, багато хто не знає, з чого почати. Є безліч SEO компаній, що пропонують різні послуги з різною швидкістю. При цьому автор склав список того, що вважає "10 кращими речами, щоб розглянути" при виборі правильного агентства з пошукого маркетингу.
1. Гарантії конкретного рейтингу
Жодна авторитетна компанія SEO ніколи не робить подібних заяв! У керівництві для веб-майстрів Google мовиться: "Ніхто не може гарантувати №1 в рейтингу Google." І ніяка компанія не використовує Google або має якісь "інсайдерської секрети" їх комплексного алгоритму ранжирування. Google не просто роздає №1 рейтингу. Якщо б вони так зробили, то автор залишився б без роботи.
2. Пропозиції миттєвих результатів
Рейтингу буде потрібний час. Це може зайняти кілька тижнів або місяців для сторінки до поліпшення результатів її пошуку в Google. Крім того, Ваш сайт буде конкурувати з іншими сайтами за релевантністю і популярністю.
3. Гарантії кількості вхідних посилань
Важливо зосередитися на Вашому контенті - зберегти його свіжим та актуальним. Це може зайняти деякий час, але Ви хочете, щоб Ваші посилання були цінними. Якість зовнішніх посилань створюється людиною, яка може народитися і померти в будь-який момент, тому вони не можуть бути гарантовані - переконайтеся, що компанія не купує посилання.
4. Не пропонуються зрозумілі звіти
Ви хочете знати, куди діваються Ваші гроші, чи не так? І це було б чудово: бути в курсі, які ключові слова виросли чи впали в рейтингу? Якщо компанія не може запропонувати конкретні результати, то тут щось неправильно.
5. Як подивитися на їх сайт
"Якщо ви можете говорити промову, то ви можете гуляти прогулянку": просто і зрозуміло - чи добре виглядає їх сайт і чи він оптимізований? Якщо вони не можуть дати раду навіть собі, то як вони збираються допомогти Вам?
6. Непрошені пропозиції
Якщо Ви відкриєте пошту і побачите запропонований Вам електронний шаблон їхньої послуги, то Ви, ймовірно, отримали спам. Зрозумійте мене правильно, є різниця між компанією, яка контактує безпосередньо з Вами, і компанією, яка контактує з тисячами через ту ж електронну пошту. Більшість авторитетних компаній не звернеться до Вас, якщо Ви самі не будете ініціатором цього.
7. Не пропонувати ідеї
Поправте автора, якщо він помиляється, але це не робота агентства - протягнути руку в пошуках ідей для себе? Врешті-решт, Ви наймаєти їх. Вони не тільки повинні пропонувати допомогу на шляху просування вверх рангу Вашого сайту, але і показати Вам, на яких ідеях базується це (це повинно входити в звітність).
8. Скільки це коштує
Хороший SEO коштує не дешево. Коли мова заходить про вартість, послуги SEO, то ціни значно варіюються. На одному кінці, у Вас буде компанія, яка запропонує Вам весь світ практично за нічого, а з іншого боку - компанії, які запросять тисячі за свої послуги. Краще всього мати на увазі, що Ви платите за те, що отримаєте.
9. Не робилося поглиблене дослідження ключових слів
Розуміння того, як люди виконують пошук, пов'язаний з Вашим брендом, є основою SEO. Відхилення від нього може означати різницю між наявністю успішної кампанії чи ні. Якщо Ви не знаєте, як Ваш клієнт шукає для Вашого бренду або продукції, то як Ви збираєтеся дістатися до них?
10. Не використовуються практики чорної оптимізації SEO
Це дуже важливо, але може бути важко визначити для недосвідченого ока SEO. Важливо тут впевнитися, що при виконанні SEO компанія користується дозволеними практиками SEO - переконайтеся, що вони слідують керівним принципам Google для веб-майстрів. Чорна оптимізація SEO не тільки неетична (купівля посилань, начинка сайту ключовими словами і т.д.), але Ви також можете отримати блокування Google. Якщо виявиться, що компанія намагається хитрувати і тягнути швидко під Google, то відмовтесь, бо всі ми бачили, як JC Penney отримав рейтинг, а потім Google забанив.
Після того як Ви відсіяли пропозиції і звузити їх до деяких гідних перспектив, ось деякі питання, які Ви можете запитати про їх агентства (просто щоб переконатися, що вони з себе представляють):
  • Чи можете показати деякі випадки недавніх досліджень?
  • Чи дотримується ваша компанія керівництва Google для веб-майстрів?
  • Як довго ви займаєтеся бізнесом?
  • Наскільки ви знайомі з моєю галуззю?
  • Як ви будете вимірювати успіх?
  • Що ви будете надати мені у звітах?
  • Як часто ми будемо контактувати?
Ці питання повинні допомогти Вам отримати приближення до того, що шукаєте. Крім того, не бійтеся задавати питання, які хочете, бо агентство хоче почути все, що Ви повинні сказати. Це тільки дає їм більше інформації про створення плану переможної гри для Вашого сайту.
Якщо Ви сумніваєтеся, то майте це на увазі: "Ви платите за те, що отримаєте". І не буде цинічно, але якщо пропозиції звучать занадто добре, щоб бути правдою, то це, ймовірно, так і є.
Пам'ятайте, що метою SEO є забезпечити, щоб зміст Вашого сайту відповідав і відображався в результатах відповідних пошукових запитів на пошукових системах - це все для кінцевих користувачів і для того, що вони шукають. Цей тип процесу не за одну ніч і займає багато часу і витрат в реалізації. Навіть якщо компанії пропонують його як доповнення до інших пакетів - це дійсно своя власна ніша. Воістину подвижницькі пошукові компанії, які в основному зосереджені на якісних послугах SEO, часто забезпечують найкращі результати.
Не станьте жертвою поганих SEO. Використовуйте це керівництво і знайдіть правильну компанію інтернет-маркетингу, поговоріть з консультантом з пошукової оптимізації, який може допомогти у розробці стратегічного плану, який спрацює краще для Вас і Вашої компанії.
(Джерело EN: blog.search-mojo.com)
 
>
BookNewsPractice SearchPartnersAbout
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting